<style>.lazy{display:none}</style>Sizin Objektifinizden Kulp Fotoğraf Yarışması Başvuruları
25.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Sizin Objektifinizden Kulp Fotoğraf Yarışması

Sizin Objektifinizden Kulp Fotoğraf Yarışması

Sizin Objektifinizden Kulp Fotoğraf Yarışması

Kulp Belediyesi Sizin Objektifinizden Kulp Fotoğraf Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Amatör Ve Profesyonel Tüm Fotoğrafçılar Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 1.500 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü Bin Türk Lirası
30 Adet Sergilenme Ödülü 100 Türk Lirası

Konu
İlçemizde bulunan tarihi yapıları,doğal güzellikleri ,bölgeye ait kültürel öğeleri (yöresel yemekler, giyim, tarım, hayvancılık, balıkçılık faaliyetleri, gelenekler, halk oyunları, düğünler, asker eğlenceleri, kına geceleri, tarım aletleri ve el sanatları vb); yaban hayvanlarını, endemik bitkileri, Kulp’a özgü yaşam faaliyetleri ve mahallelerdeki sosyal hayatı anlatan fotoğraflardır.

Katılım Koşulları Ve Şartları

Yarışma, konuya ilgi duyan tüm amatör veya profesyonel katılımcılara (Seçici Kurul dışında) açıktır.

Ads

Yarışmaya katılım bedelsizdir.

Daha önce başka yerlerde çekilen fotoğraflar yarışmaya kabul edilmeyecektir ve bu durumda oluşan zararlardan katılımcı sorumlu olacaktır (Durumun tespiti halinde katılımcı ödüle hak kazanamaz). Sadece, ilçe sınırları içerisinde çekilmiş fotoğraflar yarışmaya kabul edilecektir (İlk 3’e kalan fotoğrafların sahiplerine fotoğraftaki mekanın Kulp’ta olduğu ispatlaması istenecektir). Aksi durumun tespiti halinde doğacak hukuki sorumluluklar katılımcıya aittir.

Yarışmaya eser gönderenler, eserlerin kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

Kulp Belediyesi katılımcıların fotoğraflarıyla ilgili izinler ve telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Yarışmaya; renkli ve siyah-beyaz fotoğraflarla katılım yapılabilir.

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar ya da bir kısmı sergi amaçlı olarak ya da farklı bir şekilde ileriki bir tarihte Belediyemiz tarafından kullanılabilecektir. Bu nedenle başvuru formuyla birlikte CD,flash Bellek veya e-posta yolu ile gönderilecek fotoğraflar; eser sahibinin arzu ettiği kadrajda, büyük basıma uygun olacak şekilde, yüksek çözünürlükte en az 1417 X 1984 pixel olarak JPEG formatında teslim edilmeli veya gönderilmelidir.

Yarışma sayısal ortamdadır, baskılar kabul edilmeyecektir.

Katılım koşullarına ve şartlarına uymayan fotoğrafların ödülleri iptal edilecek ve yerine başka bir fotoğraf konmayacaktır.

Her katılımcı en çok 3 eserle yarışmaya katılabilir.

Fotoğraflar JPEG formatında Cd,Flash Bellek ortamında Belediyemiz Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne teslim edilebilir veya kulpbelediyesi2015@gmail.com adresine mail olarak gönderilebilir.

Eserlerin kaydedildiği CD, Flash Bellek ve başvuru formu beraber zarflanarak son eser teslim tarihi olan 21.05.2021 Cuma günü mesai saati sonuna kadar Kulp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne elden teslim edilmeli ya da teslimat yerine zamanında ulaşacak şekilde gönderilmelidir. Geç ulaşan eserler yarışmaya dâhil edilmeyecektir.

Göndereceğiniz resimleri numaralama + isim ile numaralandırınız. ÖRNEK (01ŞELALE,02KÖPRÜ,03KALDIRIM) gibi.
Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır ve hukuki işlemler uygulanır.

Flaş Belek , CD’ler ve başvuru formları katılımcılara iade edilmeyecektir.

Yarışmaya herhangi bir şekilde eser gönderen yarışmacılar bu şartnamedeki tüm şartları peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Yarışma Takvimi

Yarışma Başlangıç Tarihi: 09 Mart 2021

Son Eser Gönderme Tarihi: 21 Mayıs 2021

Sonuç Bildirimi: 28 Mayıs 2021

Ödül Töreni: Kulp Belediyesince belirlenip ilan edilecek bir tarih

Yarışma Şartnamesi Ve Katılım Formu İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ