<style>.lazy{display:none}</style>SİHAGÜVDER Önce Güvenlik Proje Yarışması Başvurusu
03.12.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

SİHAGÜVDER Önce Güvenlik Proje Yarışması

SİHAGÜVDER Önce Güvenlik Proje Yarışması

SİHAGÜVDER Önce Güvenlik Proje Yarışması

Sivil Havacılık Güvenliği Derneği SİHAGÜVDER Önce Güvenlik Proje Yarışması Son Başvuru Tarihi 10 Şubat 2019. Yarışmaya Türkiye Genelinde Öğrenim Gören Tüm Üniversitelerin Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 3 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 1.000 Türk Lirası

SİVİL HAVACILIK GÜVENLİĞİ PROJE YARIŞMASI
Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği (SİHAGÜVDER) Sivil Havacılık Güvenliği Alanında Faaliyet Gösteren Sivil Toplum Kuruluşudur. Üyelerinin Tamamı DHMİ Bünyesinde Görevli Güvenlik Memurlarından Oluşmaktadır. Derneğimiz, Tüm Dünya Ve Ülke Genelinde Sivil Havacılık Sektöründe Yaşanmış/Yaşanacak Kanun Dışı Eylemleri Önlemek Adına Çalışmalara Ve Araştırmalara Önem Veren Bir Dernektir. Bu Bağlamda 2019 Yılından İtibaren Geleneksel Hale Getirilecek, “Sivil Havacılık Güvenliği” Alanında Teknolojik Ürün, İnovatif Bir Düşünce Veya Operasyonel Süreçleri Kolaylaştırıcı Ve Geliştirici, Var olan Sorunlara Çözüm Üretecek Ve Uygulamaya Dönüştürülebilecek Bir Yarışma Düzenlenmesine Karar Verilmiştir. Bu Yarışmada, Üniversite Öğrencilerinin Sivil Havacılık Güvenliği Konusuna Daha Çok Katkı Yapması Ve Bu Alanda Önemli Proje Ve Fikirlerin Ortaya Çıkması Amaçlanmıştır. Böylece Sivil Havacılık Güvenliği Konusunun Öneminin De Artması Sağlanacaktır.
Her Yıl Geleneksel Olarak “ÖNCE GÜVENLİK” Yarışması Ulusal Olarak Düzenlenmesi Planlanmaktadır. Önümüzdeki Yıllarda Yarışmanın Uluslararası Boyuta Taşınması Düşünülmektedir.

Başvuru Formu İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ