<style>.lazy{display:none}</style>
20.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Sigaranın Zararları Senaryo Yarışması

Sigaranın Zararları Senaryo Yarışması

Sigaranın Zararları Senaryo Yarışması

TSSD Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Sigaranın Zararları Senaryo Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Üniversite Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Konusu: Sigarasız Yaşam

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü Samsung Galaxy A7
İkincilik Ödülü Samsung Galaxy J6+
Üçüncülük Ödülü Samsung Galaxy J4

Yarışmanın Amacı: Sigaranın Zararlarını Yazılı Olarak Nitelendirmek, Sigarasız Yaşamı Desteklemek.

Katılım Koşulları : Herhangi Bir Üniversitede Öğrenim Görüyor Olmak

Ads

Başvurunun Yapılacağı Yer: Türkiye Sigarayla Savaş Derneği İletişim Koordinatörlüğü Türkiye Sigarayla Savaş Derneği İletişim Koordinatörü: İrem ARMAN

Tel: 90 212 444 14 28 – 12937 Direkt: 0 212 425 9722
E-posta: info@ssder.org.tr
web: www.ssder.org.tr
Adres: Beşyol mah. İnönü Cad. No:40 Sefaköy/Küçükçekmece/İSTANBUL

Başvuru Koşulları:
Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Senaryolar, e-mail yoluyla ve posta/kargo ile gönderilecektir.

Yarışmaya her yarışmacı en fazla 3 (üç) senaryoyla katılabilir.

Yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki üniversitelerde öğrenim gören öğrencilere açıktır. İşbu imzalı matbu izin kâğıdı yarışma katılım talebinin yer aldığı zarf içerisinde yarışma düzenleyicisi Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’ne ulaştırılacaktır.

Yarışmaya katılım bireyseldir.

Yarışmaya son katılım tarihi 15 Ekim 2019’dur. 15 Ekim 2019 tarihinden sonraki gönderiler yarışmaya katılamazlar. (Kargo tarihi 15 Ekim ve önce olanlar kargo geç ulaşsa bile jüri toplantı tarihine kadar kabul edilecektir.)

Yarışma ile ilgili her türlü gelişme www.ssder.org.tr adresinden takip edilir.

Senaryolar RTÜK ilkelerine ve genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır.

• Yarışmaya geçmişte yazılmış veya ödül almış̧ senaryolar katılamaz. Söz konusu aykırılığın işbu taahhütnameye konu yarışma sonuçlarının açıklanmasından sonra tespit edilmesi ve de bu nitelikteki eserlerin ödül almış ve/veya sergilenmiş olması halinde TSSD, herhangi tazminat yaptırımı ile yükümlü olmaksızın ödülü geri alma ve işbu sebeple uğranılan zararın tazminini talep hakkına sahiptir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara ise talep hakkı doğurmaz.

Yarışma katılım formu eksiksiz doldurulmalı, senaryonun çıktısı ile birlikte bir zarfa konulmalı, zarf kapatılmalı ve üzerine katılımcının adı, soyadı yazılmalıdır. Posta ile iadeli taahhütlü̈ veya kargo ile belirtilen adrese gönderilecektir.

Posta veya kargo ücretleri yarışmacılar tarafından ödenecektir. Posta ve kargoda meydana gelebilecek gecikmelerden TSSD sorumlu değildir.

Bu şartname dışında hareket edenlerle, başkasının senaryosuyla yarışmaya katılan katılımcının o senaryosu ödül almış olsa bile ödül ya da ödülleri geri alınacak ve o ödül ya da ödüller bir kez daha başka katılımcıya verilmeyecektir. Başkasının senaryosuyla yarışmaya katılan katılımcı nedeniyle, Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’nden maddi ve/veya manevi tazminat talebinde bulunmaları halinde her türlü yükümlülüğün Yarışmacı kendisine ait olduğunu, senaryonun kullanımı sebebiyle kendisine yapılan maddi, tazminat taleplerine ilişkin ise hiçbir koşul altında Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’ne rücu hakkı bulunmadığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Yarışmada ödül alan, yarışmaya katılan ve/veya filme çekilmeye hak kazanan eserlerin her türlü telif, yayın, kullanım ve gösterim hakları münhasıran Türkiye Sigarayla Savaş Derneği ile eserin sahibine aittir. Bu eserler ve Dijital kayıtları Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’nin arşivinde kalacaktır.

Yarışmacı gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince dereceye giren ve filme çekilmeye/kullanılmaya hak kazanan eserinin/eserlerinin çoğaltma, işleme, temsil, umuma iletim haklarının ve yayımlanma haklarının kullanımı için Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’ne izin/muvafakatname verdiğini kabul eder.

Bu şekilde kullanılan eserler için, eser sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve eserin yukarıdaki şekilde kullanılmasını engellemeyeceğini veya bu izin / muvafakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder. Eserlerin 3. kişilerce bu madde kapsamına aykırı şekilde kullanılması durumunda Türkiye Sigarayla Savaş Derneği’nin hiçbir sorumluluğu olmayacağını eser sahibi peşinen kabul eder.

Ödül ve mansiyon alan eserler ile Yarışmaya katılan eserler Türkiye Sigarayla Savaş Derneği tarafından kitap, reklam, broşür, afiş, web sayfası ve benzeri basılı yayınlarda eser sahibi ismi belirtilmek koşuluyla kullanılabilir. Türkiye Sigarayla Savaş Derneği bu eserlerle ilgili yapacağı yazılı ve görsel yayınlar, sergilemeler için eser sahiplerine ayrıca bir ödemede bulunmaz, yazılı izin almaz.

Yarışmacı iş bu yarışmaya katılmakla, ‘’6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca özgür iradesi ile kişisel verilerinin KVK Kanunu’nda tanımlanan kapsamda ve yarışma nedeni ile işlenmesine, kullanılmasına ve aktarılmasına muvafakat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. ‘’

Yarışmaya başvuran her bir katılımcı işbu şartnamede yer alan başvuru koşullarını kabul etmiş sayılır.

Son Başvuru Tarihi 15 Ekim 2019.
Yarışma Sonuçları Kasım 2019’da Açıklanacak.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Başvuru Formu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ