<style>.lazy{display:none}</style>Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması Başvuruları
29.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması

Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması

Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması

Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması Başvurusu. Yarışma 18 Yaş Üzeri Ve 18 Yaş Altı Olarak 2 Kategoride Yapılacak.

Yarışma Ödülleri
18 Yaş Üzeri Kategorisi Ödülleri
Birincilik Ödülü 6 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 5 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 4 Bin Türk Lirası
Vize Kıyıköy Kültür Ve Turizm Derneği Özel Ödülü 3 Bin Türk Lirası
3 Adet Mansiyon Ödülü 1.500 Türk Lirası
En Fazla 30 Adet Sergilenmeye Değer Fotoğraf Ödülü 250 Türk Lirası

18 Yaş Altı Kategorisi Ödülleri
Birincilik Ödülü Apple Ipad Air 64 GB
İkincilik Ödülü Apple Ipad 32 GB
Üçüncülük Ödülü Apple Watch Series 3

Kıyıköy Yerel Yetenek Ödülü
Kıyıköy’den Katılacak Yarışmalar İçin Diğer Kategorilerin Yanı Sıra Ayrıca:
Kıyıköy Yerel Yetenekler Ödülü Apple Ipad 32 GB (3 Adet)

Kıyıköy Fotoğraf Yarışması, TürkAkım Projesi’ni gerçekleştiren South Stream Transport B.V. tarafından düzenlenmektedir. Yarışmanın amacı, Kıyıköy’ün doğal güzellikleri ve tarihi zenginliklerini daha geniş kitlelere tanıtarak beldenin turizm potansiyeline katkıda bulunmaktır. Yarışmanın genel koordinatörlüğü ve Seçici Kurul/Jüri başkanlığı, Osman Örsal tarafından yürütülmektedir.

Ads

Katılım Koşulları
-Kıyıköy Fotoğraf Yarışması’na, Kırklareli ili Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesini konu alan fotoğraflarla katılınabilir. Tema kısıtı bulunmamaktadır.

– Yarışma, Seçici Kurul/Jüri üyeleri; South Stream Transport B.V. personeli; kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanları ve adı geçen kişilerin birinci dereceden yakınları dışında amatör ve profesyonel tüm fotoğraf severlerin katılımına açıktır.

– Fotoğraf Sayısı: Her fotoğrafçı en fazla 4 (dört) eser ile yarışmaya katılabilecektir.

– Fotoğraflar sayısal (dijital) formatta renkli veya siyah-beyaz olarak sunulabilecektir.

-Fotoğrafların kenarlarında boşluk veya paspartu kullanılmamalıdır. Fotoğraf üzerinde katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo, amblem, tarih vb. bilgiler bulunmamalıdır.

– Fotoğrafların çeşitli dijital fotoğraf işleme programları ile işlenmesine yönelik herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

– Katılımcı, gönderilen fotoğrafların tamamının kendisi tarafından tarafından çekildiğini, başkasına ait görüntülerin tamamen ya da kısmen kullanılmadığını ve Seçici Kurul/Jüri’yi bu yönde yanıltmaya yönelik herhangi bir davranışta bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksine davranışlar kural ihlali sayılır.

– Kural ihlali yapan kişilere şu yaptırımlar uygulanır; katılımcının ödülü iptal edilir, ödül, unvan ve kazanımları geri alınır. Bu durum diğer yarışmacıların sıralamasında değişiklik yapılacağı anlamı taşımaz; diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara talep hakkı doğurmaz. Ödül halihazırda kendisine verilmişse katılımcının ödülü iade etmesi gerekir.

– Yarışmaya katılım sağlayıp sonuncunda ödül kazanmaya hak kazanan her bir yarışmacı kendisine verilecek ayni veya nakdi ödüllere / ödüllerin toplamına ilişkin olarak doğabilececk vergisel yükümlülüklerden South Stream Transport B.V.’nin sorumlu olmadığını beyan ve kabul eder.

Eserlerin İsimlendirilmesi Ve Teslimi
• Fotoğraflar online (çevrimiçi) olarak http://kiyikoy.biz/yarisma web adresinde oluşturulacak form aracılığıyla yüklenecektir.

• Katılımda yüklenecek fotoğrafların boyutlandırma ve isimlendirme işlemleri önceden yapılarak dosyalar hazırda tutulmalı ve tek bir oturumda yüklenmelidir.

• Her bir fotoğraf dosyasının ismi 31 karakteri geçmemelidir. İsimlendirmede ç, ı, ğ, ö, ş, ü karakterleri kullanılmamalıdır. İngilizce harfler ve alt çizgi (_) kullanılabilir.

• Yarışmaya katılacak fotoğraflar, 150-300 dpi çözünürlükte, jpg/jpeg formatında, 8-12 sıkıştırma kalitesinde kaydedilmeli ve dosyaların boyutları 2 Mb’den az olmamalı, 4 Mb’yi de geçmemelidir.

• Oluşturulacak dijital serginin yanı sıra, gerçek ortamda bir sergi düzenlenmesi durumunda ödül (derece, mansiyon, özel ödül, sergilemeye değer ödülü) alan fotoğrafların 75 cmx50 cm ebadında baskı alınmasına elverişli çözünürlükteki orijinal dijital ham halleri tekrar katılımcılardan istenebilecektir.

• İnternet üzerinden yarışmaya katılma aşamasında sistemden veya kullanıcıdan kaynaklı hatalar oluşması halinde oorsal@gmail.com adresinden iletişime geçilerek bilgi verilmesi halinde sorun kısa sürede giderilmeye çalışılarak katılımcı bilgilendirilecektir. Eserlerin internet üzerinden yüklenmesinden kaynaklanabilecek olası sorunlar için South Stream Transport B.V. sorumlu olmayacaktır.

• Başvurulan fotoğraflardan herhangi birinin ödül alması durumunda kazananlar yarışmaya ait web sitesinde duyurulacak, ayrıca ödülleri için kendileriyle irtibata geçilecektir. Bunun için başvuru sırasında verilen iletişim bilgileri kullanılacaktır. Bu nedenle iletişim bilgilerinin doğru girilmesi zorunludur. Forma girilen iletişim bilgilerinin hatalı olması nedeniyle irtibat kurulamamasından South Stream Transport B.V. sorumlu olmayacaktır.

Yarışma Takvimi
Son Başvuru tarihi : 31 Ağustos 2020 saat 23.59 (TSI)
Sonuçların Açıklanması : 15 Eylül 2020

Yarışma Sonuçlarının Değerlendirilmesi Ve Duyurusu
Yarışma sonuçları http://kiyikoy.biz/yarisma web sitesinde ilan edilecek, ödüle hak kazananlara ayrıca doğrudan irtibat kurularak bilgi verilecektir. South Stream Transport B.V., nakdi ve ayni ödüllerin katılımcılara teslim edilmesi amacıyla katılımcıların isim-soyisim, banka hesabı bilgileri ve adresi gibi kişisel verilerini işleyebilecek ve ödüllerin teslim edilmesi kapsamında gerekli olduğu ölçüde yüklenicileri ve iştirakleri ile paylaşabilecektir. Katılımcı, işbu şartnameyi okuyup kabul ederek belirtilen kişisel verilerinin yine burada belirtilen amaç ve kapsamda işlenmesine onay verdiğini gayrikabili rücu kabul, ve beyan etmektedir.

Katılımcıların sunduğu eserlere layık görülen sıra Seçici Kurul/Jüri’nin takdiri ile belirlenecektir. Seçici kurul/jüri tarafından dereceye layık bir eser bulunmadığı takdirde bu sıra boş bırakılacaktır.

Diğer Hususlar
• Yarışmada başarılı olan eserler http://kiyikoy.biz/ adresinde düzenlenecek sanal sergide yayımlanacaktır.

• Gerçek ortamda bir sergi düzenlenmesi halinde derece alan fotoğrafların sergi için basımı South Stream Transport B.V. tarafından üstlenilecek olup katılımcılardan herhangi bir bedel tahsil edilmeyecektir.

• Fotoğraflar bastırıldıktan sonra South Stream Transport B.V. arşivine kaldırılacak ya da şirketin uygun gördüğü mecralarda kullanılacak; serginin dolaşımı söz konusu olduğunda bu dolaşımda yer alabilecektir.

• Yarışmaya, http://kiyikoy.biz/yarisma web adresinden fotoğraf göndererek katılan tüm yarışmacılar, şartnamede belirtilen yarışma koşullarına uymayı kabul etmiş sayılır.

• Şartnamede belirtilmeyen konularda ya da olası uyuşmazlıklarda seçici kurul/jüri ve South Stream Transport B.V.’nin kararları geçerlidir.

İletişim
South Stream Transport B.V. İstanbul Şubesi
Windowist Tower, Eski Büyükdere Cad. No. 26, Maslak İstanbul, Türkiye
http://www.turkstream.info/tr/

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Yarışma Başvurusu İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ