<style>.lazy{display:none}</style>Satırarası Kitap Analiz Yarışması Başvuru Koşulları
01.12.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Satırarası Kitap Analiz Yarışması

Satırarası Kitap Analiz Yarışması

Satırarası Kitap Analiz Yarışması

Satırarası Kitap Analiz Yarışması Son Başvuru Tarihi 8 Şubat 2019. Yarışmaya Türkiye Geneli Devlet Ve Özel Lise Öğrencileri Katılabilir. VKV KOÇ ÖZEL LİSE satırarasi.com Analiz Yarışması Başvuruları Online Olarak Alınacak.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 1.000 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 500 Türk Lirası

Ekteki Eser Listesinden Bir Yada Birden Fazla Eser Seçilip, Bu Eserler Hakkında Geniş Özet, Karakter Listesi İle Önemli Karakterlerin Analizi, Sembollerin Analizi, Temalar Ve Ana Düşünce Analizi Yapılmalıdır.
Eserlerdeki Her Bölüm İçin Detaylı Bir Özet Çıkarılmalıdır. Eğer Eser Bölümlere Ayrılmamış İse, Kitabın Bütünü İçin Detaylı Bir Özet Çıkarılmalıdır. Özetler 2000-7500 Kelime Arası Olmalıdır.
Analizler Bilgisayarda (12 Punto, Times New Roman ) Yazılmalıdır.
Yarışmaya Bireysel Olduğu Gibi Grup Halinde Başvuru Yapılabilir. Gruplar En Fazla 3 Kişiden Oluşacak Şekilde Tüm Öğrencilerin Adı-Soyadı, Okulu, Öğretmenlerinin (Bir Yada Birden Fazla Olabilir) Adı-Soyadı, İletişim Bilgileri (Kişinin Açık Rızası İle) Belirtilmelidir. Burs Başvurusu.
Başvurular Gönderilmeden Önce Yarışmacılar https://www.satırarası.com Adresindeki Analiz Yarışmasına Katıl Butonuna Tıklayarak Başvuru Formuna Ulaşıp Bu Formu Kullanarak Yarışmaya Katılacaklarını Beyan Etmelidir.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ