<style>.lazy{display:none}</style>
18.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Resfebe Resim Yarışması

Resfebe Resim Yarışması

Resfebe Resim Yarışması

Resfebe İle Sözcükleri Keşfetmeye Hazır Mısın? Başlıklı Resfebe Resim Yarışması Başvuruları Elden Yada Posta Yolu İle Yapılacak. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Ortaokulların 5, 6, 7 Ve 8. Sınıf Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü Diz Üstü Bilgisayar
İkincilik Ödülü Tablet
Üçüncülük Ödülü Elektronik Kaykay
Dördüncülük Ödülü Bisiklet
Mansiyon Ödülü Bisiklet

Eserlerin Teslimi
Eserler 26 Nisan 2018 Tarihi Mesai Saati Bitiminde Kadar Ortahisar Cudibey Ortaokulu Adresine Teslim Edilecek. Şehir Dışından Gönderimler Posta Yoluyla Yapılacak.
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Kasım Sokak No: 15 Ortahisar Trabzon

Yarışma Başvuruları
Yarışmacılar 35×50 Kağıt Boyutlarına El Çizimi Şeklinde Renkli Yada Siyah Beyaz Olarak Yapabilir. Farklı Boya Çeşitleri Kullanmak Serbesttir.

Yarışmanın Konusu Serbesttir.

Ads

Resmin Ön Yüzüne Kesinlikle Öğrenciyi Tanıtan Hiç Bir Yazı Yazılamayacak.

Resimler Paspartu Yapılarak Tarafımıza Gönderilecek. Tasarlanan Resfebelerin Arka Yüzüne Öğrencinin Adı Soyadı, Okul Adı, Okul İletişim Bilgileri, Danışman Öğretmenin Adı Soyadı, E-Posta Adresi İle Telefon Numarası (Danışman Öğretmenin İzni Kaydı İle) Ve Resfebe de Anlatılan Kelime Bilgisi Yazılacaktır. Ayrıca Resfebe Çalışmaları Posta Yolu İle Gönderilecektir. Her Okul Birden Fazla Eserle Katılabilir.

Başvuru Bilgileri Eksik Olan, İnternet Ortamından Alıntı Yapılan, Paspartusuz Olan Ve Son Gönderim Tarihinden Sonra Gönderilen Eserler Dikkate Alınmayacak.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 26 Nisan 2019

Yarışma Sonuçları Sürmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İle Ortahisar Cudibey Ortaokulu Resmi Web Sitelerinde 7 Mayıs 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ