<style>.lazy{display:none}</style>
20.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Pursaklar Belediyesi NFT Yarışması

Pursaklar Belediyesi NFT Yarışması

Pursaklar Belediyesi NFT Yarışması

Ankara Pursaklar Belediyesi NFT Yarışması Düzenliyor. Türkiye’nin İlk Ödüllü NFT Yarışması Başvuruları Online Olarak Alınacak. Yarışma Dört Kategoride Yapılacak.

NFT İngilizce bir kısaltmadır. Açılımı ise Non-Fungible Token yani Türkçesiyle; Değiştirilemez Dijital Varlık’tır. Başka bir deyişle, NFT bir kopyası bulunmayan dijital varlıktır.

Yarışma Ödülleri (Her Kategori İçin)
Birincilik Ödülü 10 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 5 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 3 Bin Türk Lirası

Her bir kategorinin (kedi, keçi, tavşan ve güvercin) birinci, ikinci ve üçüncüleri Pursaklar Belediyesi NFT Yarışması Jürisi tarafından seçilecektir. Her bir kategorinin birincisine 10.000 ₺, ikincisine 5.000 ₺ ve üçüncüsüne 3.000 ₺ ödüllendirme olacak şekilde toplam 72.000 ₺ değerinde para ödülü vardır.

Örneğin; Kedi Kategorisinin birincisi 10.000 ₺, ikincisi 5.000 ₺ ve üçüncüsü 3.000 ₺ kazanacaktır. Bu dağılım keçi, tavşan ve güvercin kategorilerinde de birebir aynı şekilde uygulanacaktır.

Ads

Pursaklar NFT’lerini arıyor
Nesli koruma altında olan Ankara’nın Dört Beyazı’na yönelik farkındalık yaratmayı amaçlayan bu heyecanlı yarışmaya sen de katıl, hem yeteneklerini sergile, hem de bu farkındalığa bir piksel de sen ekle! Üstelik ürettiğin görseli bize PNG, JPEG veya GIF formatında iletmen yeterli. Kazanan görselleri dünyaca ünlü NFT platformlarından birinde senin yerine biz yayınlıyor, görselini NFT formatına biz dönüştürüyoruz. Sen yeter ki yaratıcılığını konuştur!

Yarışma Kategorileri
Ankara Keçisi
Ankara Kedisi
Ankara Tavşanı
Ankara Güvercini

Yarışma Koşulları
• Yarışmaya başvuru ücretsizdir.

• Yarışmaya 16 yaş ve üzeri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız kayıt olabilmektedir.

• Yarışmaya sadece online başvuru yapılabilir. Kargo, posta vb. fiziki yollarla yapılan başvurular kabul edilmez. Tüzel kişiler başvuru yapamaz.

• Başvuruda bulunulmuş görseller başvuran kişinin hukuki sorumluluğundadır. Vefat etmiş kişiler adına başvuru yapılamaz. Ancak, kişi adaylık başvurusu yaptıktan sonra vefat etmiş ise başvurusu değerlendirmeye alınır.

• Pursaklar Belediyesi herhangi bir sebep göstermeksizin, yarışmayı iptal etme veya erteleme hakkına sahiptir. Başvurulan tüm görsellerin yasal sahibi Pursaklar Belediyesi’dir.

• Pursaklar Belediyesi, kazanan görselleri, ileride açıklanacak bir NFT platformunda sergileyecektir. Yarışmaya başvuran tüm katılımcılar, görsellerinin NFT formatı dışında sergilenmesi ve tanıtım amaçlı her türlü mecrada kullanılmasını kabul etmiş sayılır.

• Bir katılımcı kedi, keçi, tavşan, güvercin kategorilerinin tümüne ayrı ayrı başvurabilir.

• Her kategori için 1 adet görsel yükleme hakkı bulunmaktadır.

• Başvurulan eser PNG, JPEG, GIF formatlarında, Maksimum 5 MB boyutlarında, 1000*1000 pxl boyutlarında olmalıdır.

• Başvurulan görselin en fazla 400 karakterlik bir metinle “hikayesinin” anlatılması gerekmektedir.

• Katılımcılar başvuru görselleri ve bilgilerini 28.02.2023, saat 23.59’a kadar silip yeniden yükleme hakkına sahiptir.

• Şartlara uymayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Kazanan görsel sahiplerine, e-posta veya telefon yoluyla bilgi verilecektir.

• Başvuru yaptıktan sonra cep telefonunuza iletilen onay mesajını almadıysanız mutlaka 444 9 709’u arayarak iletişime geçiniz.

Başvuru Tarihleri: 5 Şubat – 28 Şubat 2023.

Yarışma Sitesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ