17.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Özçelik Çocuk Resim Yarışması

Özçelik Çocuk Resim Yarışması

Özçelik Çocuk Resim Yarışması

Özçelik Çocuk Resim Yarışması Başvuruları Online Olarak Alınacak.

Yarışma Ödülleri

5-7 Yaş Grubu Ödülleri
Birincilik Ödülü Tablet
İkincilik Ödülü Hediye Çeki
Üçüncülük Ödülü Hediye Çeki

8-12 Yaş Grubu Ödülleri
Birincilik Ödülü Akıllı Kol Saati
İkincilik Ödülü Hediye Çeki
Üçüncülük Ödülü Hediye Çeki

Yarışmanın Amacı
Çocukların hayal dünyalarını geliştirmelerine olanak sağlamak.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Yarışma Konusu
Yarışmanın konusu “Hayalimdeki Makine ve Arkadaşım Robot” olarak belirlenmiştir. Çocuklar, hayalindeki makinenin nasıl olduğunu ve arkadaşı olan robotun nasıl olduğunu açıklayan seçeceklerini resimle anlatacaklar.

Başvurular
Tüm başvurular http://yarisma.ozcelik.com/ adresi üzerinden online olarak alınacaktır. Resim yarışmasına katılmak isteyenler, bu adresteki başvuru formunu dolduracak ve resimlerini yükleyeceklerdir. Resimler tarayıcıdan geçirilerek veya cep telefonu ile fotoğrafı çekilerek siteye yüklenebilir.

Yarışmada ödül kazanan resmin orijinalinin, kargo/posta yolu ile veya elden Özçelik A.Ş.’ye teslim edilmesi zorunludur.

Hedef Kitle
Yarışmaya 5-12 Yaş grubunda çocuklar katılabilirler.

Yarışma Değerlendirme Yaş Kategorileri
5 – 7 Yaş Grubu
8-12 Yaş Grubu

Son Başvuru Tarihi: 18 Nisan 2022
Son teslim tarihinden sonra gelen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Koşullar
1. Her türlü kâğıt cinsine müsaade edilmektedir. İstenilen resim malzemesi (karakalem, sulu boya, renkli kalemler, pastel boya, vs. de dahil olmak üzere bütün boyalar) kullanılabilir.

2. Eserlerin el çizimi olması esastır. Eserler dijital olarak (bilgisayar ortamında) yaratılmış olmamalıdır. Bilgisayar kullanılarak oluşturulan çalışmalar değerlendirilmeyecektir.

3. Eserler kolaj, dekupe veya ayrı resimleri birleştirme/yapıştırma çalışmaları olmamalıdır.

4. Bir aday yarışmaya istediği kadar eserle katılım gösterebilir. Ancak her bir eser için ayrı başvuru yapılmalıdır. Ödüller her bir aday için birer taneyle sınırlıdır.

5. Adaylar, daha önce yayınlanmış, başka yarışmalara gönderilmiş ve üçüncü şahısların haklarını ihlal eden eserlerle yarışmaya katılamaz. Bu nitelikteki ve yarışmanın temasına uygun olmayan eserler değerlendirmeye alınmaz.

6. Kopya olduğu tespit edilen eserler yarışma dışı bırakılacaktır.

7. Eser sahibi ile hak talebinde bulunan üçüncü şahıslar arasında doğabilecek maddi veya manevi uyuşmazlıklardan Özçelik sorumlu değildir.

8. Siyasî amaçlara hizmet eden, genel ahlak kurallarına uymayan, hakaret ve reklam unsuru içeren eserler yarışma dışı kalacaktır.

9. Katılım/giriş ücreti yoktur. Herhangi bir satın alma işlemi gerekmemektedir.

10. Başvuru formunun doldurulduğu tarihinde 13 yaşından gün almış adaylar değerlendirmeye tabi tutulmazlar.

11. Özçelik Makina A.Ş. çalışanlarının çocukları da yarışmaya katılabilme hakkına sahiptir.

12. Yarışmaya katılan çalışmalar, eser sahiplerine iade edilmeyecektir. Yalnızca dereceye giren çalışmaların, yarışmadan sonra 1 yıl içinde eser sahibi tarafından talep edilmesi durumunda, bu resimler eser sahibine iade edilecektir.

13. Başvuru yapan Aday ve Adayın ebeveynleri veya yasal temsilcisi, bu şartlara ve koşullara bağlı kalacaklarını ve ÖZÇELİK tarafından belirlenmiş olan jürinin kararına itiraz etmeyeceklerini ya da buna karşı her hangi bir yasal, hukuki girişim ya da eylemde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

14. Katılımcı, herhangi bir katılım koşulunu ihlal etmesi durumunda diskalifiye edilir ve kazandığı ödülden feragat etmiş kabul edilir.

15. Resim Yarışması sonuçlarına ilişkin yapılacak sorgulama taleplerini Özçelik Makina A.Ş. kabul etmez.

16. Katılımcının ve ebeveynlerinin veya yasal temsilcisinin yarışmalara katılımları ve yarışmalarla ilişkili etkinlikler süresince çekilen resimlerin ve video görüntülerinin Özçelik Makina A.Ş. tarafından web siteleri, sosyal medya, broşürler vb. mecralarda kullanılmasını kabul ederler.

17. BAŞVURULAR http://yarisma.ozcelik.com/ adresi üzerinden online olarak alınacaktır. Resim yarışmasına katılmak isteyenler bu adresteki başvuru formunu dolduracak ve resimlerini yükleyeceklerdir.
** Yarışmada ödül kazanan resmin orijinalinin, kargo/posta yolu ile veya elden Özçelik A.Ş.’ye teslim edilmesi zorunludur.
18. Resmini kargo yoluyla göndermek isteyen katılımcılar kargo bedelini kendileri karşılayarak; Özçelik Makina A.Ş. Anadolu Mah. Kanuni Cad. No:8 34956 Orhanlı Tuzla – İstanbul / TÜRKİYE adresine gönderim yapabilirler. Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, velisinin adı soyadı, telefonu ve e-mail adresi yazılmalıdır. Kargo firmalarından karşı ödemeli gönderim bedelleri şirket tarafından karşılanmayacaktır.

19. Pandemi koşullarının düzelmemesi halinde ödüller, iadeli taahhütlü olarak posta yoluyla ya da benzeri bir yöntemle gönderilecektir.

20. Kazananlar 23 Nisan 2022 günü Özçelik Makina A.Ş. sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

21. Ödül bilgilendirmesi veya ödülün kendisinin kazanana ulaşmaması veya iadesi durumunda, ödülden feragat edinilmiş kabul edilerek ikinciye devredilecektir.

22. Kazananlar, herhangi bir sebeple, Özçelik tarafından verilen ödülün nakit dengini talep etme hakkına sahip değillerdir.

23. Katılımcılar Yarışma Şartnamesi ve Başvuru Formlarının tüm hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ