26.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Next Eğitim Teknolojileri Fikir Yarışması

Next Eğitim Teknolojileri Fikir Yarışması

Next Eğitim Teknolojileri Fikir Yarışması

Girişimcilik Vakfı Next Eğitim Teknolojileri Fikir Yarışması Başvuruları Başladı. Yarışmaya Üniversite Öğrencileri Katılabilir.

Geleceğini Eğitim Teknolojileri ile Tasarla!
NEXT 2020 ile eğitim ve teknolojiyi birleştir, eğitim alanında inovatif çözümler geliştirerek hem kendi geleceğine hem de toplumun geleceğine yön ver.

Amerikan Büyükelçiliği desteğiyle Türkiye Girişimcilik Vakfı ve Mef Üniversitesi ortaklığında hayata geçen NEXT 2020, Türkiye’de ilk defa eğitim teknolojilerini ve girişimciliği buluşturan program olma özelliğini taşıyor.

NEXT 2020 ile İleri Teknolojiler, Özel İhtiyaçlar Eğitimi, Yaşam Boyu Öğrenme ve ESTEAM ana başlıkları altındaki sorunlara çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Bu konu başlıklarından birinde bir fikriniz varsa bizimle bu fikrinizi iş fikrine dönüştürebilir, hayalinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz.

Katılım Koşulları
Programa eğitim teknolojileri ile ilgili fikri olan ve bu fikrini iş fikrine dönüştürmek isteyen üniversite öğrencileri katılabilir.
Programa isterseniz bireysel isterseniz maksimum 3 kişi olmak üzere ekibinizle başvurabilirsiniz.

Sponsorlu

*Bireysel başvuranların bootcamp sonuna kadar maksimum üç kişilik bir takım oluşturmaları gerekmektedir. İdeal bir takımda proje lideri, projenizin teknik alt yapısı ile ilgilenecek en az bir kişi olması önerilir.

Türkiye’nin her yerinden başvuru alınacak olan programa, İstanbul dışından başvuracak kişiler için konaklama ve ulaşım masrafları program tarafından karşılanacaktır.

Programa katılım ücretsizdir.

Seçim Süreci
Next 2020 başvuruları online olarak kabul edilecektir. Seçilen takımlar online girişimcilik eğitimlerine katılmaya hak kazanacaktır.

Online Başvuru Formu: Bu aşamada takımların ya da kişilerin kendilerini açıkça ifade etmeleri, başvurdukları alandaki fikirlerini doğru ifade edebilmeleri ve ekiplerinin yetkinliklerini anlatabilmeleri çok önemli.

Online girişimcilik eğitimleri sonunda takımlar online mülakatlara tabi tutularak maksimum 15 takım seçilecektir.

Online Mülakat: Online girişimcilik eğitimleri sonrası takımlar bootcamp aşamasına geçmeden önce iş fikirlerini sunum yaparak jüriye sunar. Jüri bootcampe katılmak üzere maksimum 15 takım seçecektir.

Son Başvuru Tarihi 13 Ocak 2020.

Ödüller
Kazanan 1. takıma 15.000 TL para ödülü ve ilk 3 takıma ücretsiz inkübasyon ve süreçleri boyunca mentorluk desteği sağlanacaktır.

Detaylar İçin Tıklayın.
Yarışmaya Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ