<style>.lazy{display:none}</style>
16.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Mustafa Özbey Edebiyat Ödülü Yarışması

Mustafa Özbey Edebiyat Ödülü Yarışması

Mustafa Özbey Edebiyat Ödülü Yarışması

Menteşe Belediyesi Mustafa Özbey Edebiyat Ödülü Yarışması Düzenliyor. Ödüllü Yarışmaya Başvurular E-Posta Yolu İle Yapılacak.

Yarışma Koşulları

1. “Günce Yayınları Mustafa Özbey Edebiyat Ödülü” Günce Yayınları, Menteşe Belediyesi ve Mustafa Özbey’in katkılarıyla düzenlenmektedir.

2. Bu yılki (2023) Edebiyat Ödülü öykü türündeki bir dosyaya verilecektir.

3. Seçici kurul tarafından ödüle layık görülen dosya, Günce Yayınları tarafından 500 adete kadar basılıp dağıtıma sunulur.

Ads

4. Telefon ve adres bilgisini içeren imzalı dilekçeyle ödüle başvuran yazar, ödül koşullarını kabul etmiş sayılır.

5. Ödüle başvuran basıma hazır dosyalar word programında A4 boyutunda düzenlenmeli ve 11 puntoyla en az 40 sayfa, en fazla 70 sayfa olmalıdır.

6. Dilekçe ve dosyaların en geç 29 Eylül 2023 tarihine kadar gunceyayinlari@hotmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

7. Ödüle başvuran dosyalar Dr. Gizem Ece Gönül, Nilay Bilir ve Burak Biçer’den oluşan kurul tarafından ön incelemeden geçirilir; ön incelemeden geçen dosyalar seçici kurul üyelerine sunulur.

8. Ön incelemeden geçen dosyalar seçici kurul tarafından değerlendirilir, 27 Ekim 2023 tarihinde ödül sonucu açıklanır. Edebiyat ödülüne layık görülen yazara Menteşe Belediyesinin Muğla’da düzenleyeceği törenle 4 Kasım 2023 tarihinde ödül sertifikası ve plaketi sunulur.

Yarışma Takvimi
İlk duyuru: 28 Ağustos 2023
Son başvuru tarihi: 29 Eylül 2023
Ödül töreni: 4 Kasım 2023

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ