28.10.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Liseler Arası Müzik Yarışması

Liseler Arası Müzik Yarışması

Liseler Arası Müzik Yarışması

End Productions Liseler Arası Müzik Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Tüm Lise Öğrencileri Katılabilir.

End Productions Çevrimiçi Liseler Arası Müzik Yarışması Son Başvuru Tarihi 20 Temmuz 2022.

Yarışmaya Katılacaklarda Aranacak Koşullar

Yarışmaya Türkiye Cumhuriyeti Ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İçinde Yer Alan Tüm Orta Öğretim Öğrencileri Katılabilir.
Her Okul Tek Bir Ekiple Yarışacaktır.
Yarışmacılar Adına Katıldıkları Okulun Öğrencisi Olmak Zorundadır.
Kadroları Halk Eğitim Merkezinde Olup, Liselerde Görevlendirilen Müzik Öğretmenleri Yarışmaya Görevlendirildikleri Lisenin Ekibinin Öğretmeni Olarak Katılabilir.

Yarışmaya Katılacak Olan Eserlerin Ekipleri Ve Nitelikleri

Sponsorlu

Eserler Çok Sesli Müzik Anlayışının Işığın Altında Hazırlanacaktır. Çok Sesli Olmak Kaydı İle Tüm Müzik Türleri (Rock, Pop, Türk Müziği, Jazz, Soul, Halk Müziği, R&B, Chill Out, Metal, Funky Vs.) Yarışmaya Yer Alabilir.
İcra İçin Seçilecek Şarkının Bilinen Bir Grubun Yada Sanatçının Daha Önce Yayınlanmış Popüler Bir Şarkısı Olması Gerekmektedir. Seslendirilecek Şarkı Yerli Yada Yabancı Olabilir.
Her Eser Sahnede Seslendirme Süresi Maksimum 4 Dakika Olması Önerilir.
Şarkı Sözleri Anayasa’da Dayandığı Temel Görüş Ve İlkelere Aykırı Olamayacağı Gibi Milli İradeyi Zedeleyici, Moral Yıkıcı, Müstehcen Olamaz Ve Politik İçerik Taşıyamaz.
Topluluklar 3 Kişiden Az Ve 8 Kişiden Çok Olmayacaktır.
Finale Kalan Ekipler, Finalde Elemeler Sırasında Seslendirdikleri Şarkıyla Yarışacaklardır. Yarışma Şarkısı Değiştirilemez.

Başvurular

Okullar, Başvuru Formlarıyla Birlikte Okul Yönetimince İmzalanarak Onaylanmış Şartnameyi Ve Öğrenci Belgelerini Elden Yada Postayla Organizasyon Merkezine İleteceklerdir. Detaylar Ek-4.

Yarışmanın Eleme Tarihleri Ve İlleri Ek-3’de Yer Almaktadır. Yarışma İle İlgiler Evrakların İllere Göre Teslim Günleri Ek-4’de Yer Almaktadır.

Yarışma Resmi Sitesi: www.liselerarasimuzikyarismasi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ