<style>.lazy{display:none}</style>LG Twinwash İle Dans Et Yarışması Başvuru Koşulları
29.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

LG Twinwash İle Dans Et Yarışması

LG Twinwash İle Dans Et Yarışması

LG Twinwash İle Dans Et Yarışması

LG Twinwash İle Dans Et Yarışması Son Başvuru Tarihi 17 Mart 2019. Yarışma Başvuruları https://www.instagram.com/lgturkiye/ Hesabından Yapılacak.

Yarışma Ödülleri
1 Adet LG TWINWash Çamaşır Makinesi
1 Adet Lg Mikrodalga Fırın

Yarışma Sonuçları 25 Mart 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Katılım Koşulları
Katılımcılar, https://www.instagram.com/lgturkiye/ hesabı üzerinden yayınlanan #TWINWashileDansEt Yarışma gönderisine ilgili hashtag ile yorum yazmalıdır. Aynı zamanda konu hakkında bir fotoğraf paylaşabilir veya bir dans videosu çekerek ilgili hashtag ile instagram hesabından paylaşabilir. En etkili içerik paylaşanlar jüri değerlendirmesi sonucunda 1 adet LG TWINWash çamaşır makinesi (F4J9VHP2TD / F8K5XNK4) ve 1 adet LG mikrodalga fırın (MS2535GISW) kazanma şansı elde edeceklerdir. Kazanma şansınızı artırmak için video ya da fotoğraf göndermeniz size avantaj sağlayabilir.

Yarışma 18 Ocak 2019 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilip, 25 Mart 2019 tarihinde Instagram paylaşımlarından hediye kazananlar seçilerek, DM ile bilgilendirilecektir.

Ads

Her kullanıcının sadece 1 içerik ile yarışmaya katılma hakkı bulunmaktadır.(Metin yorumuna ek olarak fotoğraf veya video paylaşımı da yapılabilir)

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Paylaşacağınız kişisel bilgileriniz sadece hediyenizin size ulaştırılması için kullanılacaktır. Hiçbir sebeple üçüncü partiler ile paylaşılmayacak ve gizli tutulacaktır.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Yarışma katılım süresi 18 Ocak 2019 – 17 Mart 2019 arasındadır.

Yarışmada katılımcının paylaşmış olduğu “gönderinin yaratıcılığı” ve yorumu baz alınarak seçilip, hediyeleri adreslerine gönderilecektir.

LG Electronics Ticaret A.Ş.’in kampanya şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.

Yarışmaya toplam katılım 30 paylaşımın altında olmasında yarışma sona erdirilecektir.

Yarışmaya LG Electronics Ticaret A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

Hediye kazananlar aşağıda yer alan jüri tarafından seçilecektir.

– Myung Ku Park – LG Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü
– Gül Çabı – LG Marka Pazarlama Müdürü
– Erkan Terzi – LG Dijital Pazarlama Müdürü

Katılımcılar, haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, LG Electronics Ticaret A.Ş.’nin veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini, gönderdikleri fotoğrafların hukuka ve ahlaka uygunsuz içerik barındırmayacağını kabul ve taahhüt etmektedir. Yarışmada haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Katılımcılar, LG Electronics Ticaret A.Ş.’ye paylaştıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda LG Electronics’in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ