21.09.2018 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Konya İlahiyat Derneği 2017-2018 Burs Başvurusu

Konya İlahiyat Derneği 2017-2018 Burs Başvurusu

Konya İlahiyat Derneği 2017-2018 Burs Başvurusu

Konya İlahiyat Derneği 2017-2018 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvuruları 11 Ekim 2017 İle 23 Ekim 2017 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacaktır. Burslar Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencilerine Verilmektedir.

Konya İlahiyat Derneği 2017-2018 Burs Duyurusu
1. Konya İlahiyat Derneği Tarafından Verilen Burslardan Sadece N.E.Ü. Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi Öğrencileri Faydalanabilir.
2. Burs Başvuruları 11 Ekim-23 Ekim 2017 Tarihleri Arasında Yalnızca İnternet Üzerinden Yapılacaktır.
3. İhtiyacı Olan Öğrencilerimiz İçin Tahsis Etmiş Olduğumuz Bu Burslar Yardımseverlerden Toplanan Bağış Ve Zekatlardan Verilmektedir. Başvuru Yaparken Bu Hususları Dikkate Almanızı Ve Formu Doldururken Eksik Ya Da Gerçek Dışı Beyanda Bulunmamanızı Önemle Rica Ederiz. Gerçek Dışı Beyanda Bulunduğu Tespit Edilen Öğrencilerin Başvuruları Geçersiz Sayılacaktır.
4. Gerekli Görüldüğü Takdirde Konya İlahiyat Derneği Yönetimi Gelir Ve Giderlerinize Dair Bilgilerinizi, Kontrol Amacıyla Belgelendirmenizi İsteyebilecektir.
5. Vermiş Olduğunuz Bilgiler, Sadece Burs Komisyonu Tarafından Görülecek Ve Üçüncü Şahıslarla Kesinlikle Paylaşılmayacaktır.
6. Şahsınıza Ait Ve Sizin Tarafınızdan Yapılmayan Bir Başvuru Olması Durumunda Dernek Yönetimiyle bilgi@konyailahiyatdernegi.org.tr Adresinden İletişime Geçiniz.
7. Başvuru Sonuçları İnternet Sayfamızdan İlan Edilecektir. Burs Hakkı Kazanan Öğrencilerimizin 10.11.2017 Tarihine Kadar Ziraat Katılım Bankası Mevlana Şubesi’nden Bir Hesap Açtırıp Bu Hesaplarına Ait IBAN Numaralarını Yine Sitemiz Üzerinden Bize Bildirmeleri Gerekmektedir.
8. İlan Edilen Tarihler İçerisinde Başvuru Yapmayanlara Tekrar Başvuru Hakkı Tanınmayacaktır Ve Burs Hakkı Kazandığı Halde 10.11.2017 Tarihine Kadar Hesap Açtırıp IBAN Numaralarını Bildirmeyen Öğrencilerimizin Başvuruları İptal Edilecektir.
Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

Facebook'da Takip Edin, Burs Duyurularından Haberiniz Olsun.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ