21.07.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz

KONEV Öğrenci Bursları 2017-2018 Başvuru

KONEV Öğrenci Bursları 2017-2018 Başvuru

KONEV Öğrenci Bursları 2017-2018 Başvuru

Konya Eğitim Kültür Ve Sağlık Vakıf KONEV Öğrenci Bursları 2017-2018 Eğitim Öğretim Dönemi Başvuruları 21 Ağustos 2017 İle 15 Eylül 2017 Tarihleri Arasında Vakfa Şahsen Yapılacaktır. KONEV Yüksek Öğretim Öğrencilerine Lisans Ve Ön Lisans Bursları Vakıf Ve Özel Üniversite Ve Açık Öğretim Öğrencilerine Burs Verilmez. Burs 8 Ay Süre İle Ekim Ayında Başlayarak Ödenir. Başaralı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olanlara Yöneliktir.
Burs Başvuruları Aşağıdaki Vakıf Adresine Pazar Günü Hariç (Mesai Günleri) Saat 10:00 İle 16:00 Saatleri Arası Şahsen Yapılır. Başvuru Dilekçesi Ve İstenilen Belgeleri Eksik Olanların Başvuruları Kabul Edilmeyecektir.

İletişim Adresi: İzmir 2. Caddesi No: 44/8 Kızılay Çankaya Ankara
Telefon Numarası: 0 312 419 42 43

Burs Başvuru Koşulları:
– Üniversite Giriş Sınavına Girerek Kendi Alanında Yeterli Puanı Alan Ve Bir Yüksek Öğretim Kurumuna Girmeye Hak Kazanarak İlgili Okula Kaydını Yaptıran Maddi İmkanı Yetersiz Olan Öğrenciler, Öğrenim Bursu İçin Başvuru Hakkını Kazanır.
-Öğrenim Bursu Verilecek Öğrenciler Başarı Ve Öncelik Tespit Puanına Göre Belirlenir.
– Vakfın Amacına Ve İlkelerine Uygun Olduğu Takdirde Gerçek Ve Tüzel Kişilerin Şartlı Burs Bağışları Kabul Edilir. Bu Durumda Bağışta Bulunanın İstediği Şartlar Dikkate Alınır.
– Meslek Lisesi Mezunu Olup Da Meslek Yüksek Okullarına Sınavsız Giren Öğrenciler İle Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alan Yüksek Öğretim Kurumlarına Giren Öğrencilere Uygulanacak İşlem Ve Verilecek Burs Adedi, Başvuruda Bulunanların Sayısı Göz Önünde Bulundurularak Yönetim Kurulunca Her Ders Yılı Başında Belirlenir.
-Özel Üniversitelerde Veya Vakıf Üniversitelerinde Tamamen Veya Kısmen Paralı Öğrenim Görenlerle Açık Öğretim Öğrencilerinin Başvuruları Değerlendirilmez.

Başvuru Dilekçesi Ve Gerekli Belgeler İçin Tıklayın.
Burs Talep Bilgi Formunu İndirmek İçin Tıklayın.
Burs Yönetmeliğini Okumak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ