26.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Konak Halk Eğitim Hem Kurs Programları

ADRES
Barbaros Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 123 Karataş Konak İzmir
FAKS
0 232 250 01 72
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İzmir Konak Halk Eğitim Hem Kurs Programları

İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Açılan Kursları. İzmir Konak Hem Halk Eğitim Merkezi Mesleki Kurs Programları, İletişim Bilgileri, Harita Konumu. İzmir Halk Eğitim Merkezleri.
İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi 1952 Yılında Hizmete Açılmıştır. Konak Hem 2017 Yılında Yeni Hizmet Binasına Taşınmıştır. Konak Halk Eğitim Merkezi Yıl Boyunca Merkezi Binası, Okullar, Resmi Ve Özel Kurumlarda İşbirliği Halinde Ücretsiz Kurslar Açmaktadır. Yılın 12 Ayında Kurslara Ön Kayıt Olunabilir, Talepler Doğrultusunda Kurslar Açılır. Konak Hem Açık Öğretim Bürosu İle Açık Lise Ve Açık Ortaokul Kayıt İşlemleri Yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Barbaros Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 123 Karataş Konak İzmir
Telefon: 0 232 262 22 06 – 0 232 250 98 44
Faks Numarası: 0 232 250 01 72

İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi Halkın Taleplerine Göre Açılabilecek Kursları

Mesleki Kurslar (Aşçı Yardımcısı, Fuar Organizasyon Görevlisi, Çağır Merkezi Elemanı, Müşteri Hizmetleri Satış Ve Hizmet Yetkilisi, Aşçı Çırağı, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Saç Bakımı Ve Yapımı, Fuar Stand Elemanı, Çocuk Bakım Elemanı, Kalorifer Ateşçiliği, Temel Sekreterlik Hizmetleri, Adli Takip Elemanı, Cilt Bakımı Ve Temel Makyaj, Yönetici Asistanı, Epilasyon Depilasyon, Emlak Danışmanlığı, Pastacı Çırağı, Ev Ve Kurum Temizliği, Kalıcı Makyaj, Fuar Host Hostesi, Hasta Ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi, Satış Görevlisi)

Yabancı Dil Kursları (Almanca, Arapça, Rusça, İngilizce, Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1-A2-B1)

Bilgisayar Kursları (İnternet Ve E-Posta Yönetimi, Bilgisayar İşletmenliği, Web Tasarımı, Ofis Programları Kullanımı, Standart Türk Klavyesi, Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım, Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı)

Sponsorlu

Müzik Kursları (Tiyatro, Bağlama, Gitar, Ney, Modern Danslar, Türk Halk Oyunları, Bendir, Türk Sanat Müziği, Klasik Danslar)

Spor Kursları (Step Aerobik, Bocce, Okçuluk, Atletizm, Basketbol, Futbol)

Resim Kursları (Yağlı Boya, Sulu Boya, Guaj Boya)

El Sanatları Kursları (Elde Antep İşi, Firkete Oyası, Ahşap Boyama, Geleneksel El Nakışları, Nevresim Takımları Dikimi, Çanta Dikimi, Elde Kordon İşi, Stilistlik, Kadın Üst Giysileri Dikimi, Mefruşat, Fantezi Yaka Çiçeği Yapımı, Tığ Örgü Çanta, Takı Tasarım, Gümüş Kazaz Örücülüğü, Dekoratif Tablo Yapımı, Şiş Örücülüğü, Kadın Elbise Dikimi, Keçe Aksesuarları Yapımı, İğne Oyası, Elde Türk İşi, Elde Kordon İşi, Ebru, İpek Kozası El Ürünleri, Kırkyama, Hurç Dikimi, Keçe Yapımı, Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar, Hurç Dikimi, Kadın Dış Giysileri Dikimi, Bebe Giysileri Dikimi, Dantel Anglez, Gümüş Takı İşlemeciliği, Yatak Odası Tekstili Ürünleri Hazırlama Vb.)

Diğer Kurslar:
Butik Çikolata Hazırlama Kursu
Türk İşaret Dili Kursu
Fotoğraf Çekimi Kursu
Ev Yemekleri Yapımı
Osmanlıca Kursları
E-KPSS Hazırlık Kursları
Yaş Pasta Yapımı Kursu
Diksiyon Kursu
Okuma Yazma Kursları
37-72 Ay 3-6 Yaş Çocuk Oyun Odası
İş Sağlığı Ve İşçi Güvenliği
Fotoğraf Çekimi Ve Görsel Düzenleme
DYK Destekleme Ve Yetiştirme Kursları
Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi
İşletmelerde Hijyen Eğitimi Kursları
Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları Kurs Programı
İş Ve Sosyal Hayatta İletişim

Konak Halk Eğitim Hem Kurs Programları

Henüz video eklenmemiş.

  1. Yesim kasapoglu dedi ki:

    Ben herkes gb kendi istegimle nakis kursuna gidiyorum ama bizlere lise ogrencisiymisiz gb davraniyorsunuz bu kurslara gelen kisiler belirli yas grubunda ve sorumluluklari olan kisiler coluk cocuk torun hastalik o kadar saat kalamiyabiluyoruz yeri geliyor sinifa sigmiyoruz yeri geliyor 10 kisi olabiliyoruz kistasiniz bu olmamali cunku zaten bu kursa siz bizi zorla getirmiyorsunuz evet haftada 1 gun ama denk gelmedigi zaman olabiliyor ltfltfen geldiginizde az kisi var diye o gunu kustas almayiniz

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ