<style>.lazy{display:none}</style>
16.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Kırıkkale’m İçin Bir Hikayem Var Yarışması

Kırıkkale’m İçin Bir Hikayem Var Yarışması

Kırıkkale’m İçin Bir Hikayem Var Yarışması

Kırıkkale’m İçin Bir Hikayem Var Yarışması Kırıkkale Valiliği Ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenleniyor. Yarışmaya Türkiye Yada Başka Ülkelerde Yaşayan Tüm Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 3 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 1.000 Türk Lirası

Herkesin yaşantısında gerek kendisi ile ilgili gerekse yaşamına değer katan kişilerin kahramanı olduğu birçok hikaye vardır kısacık şu ömrümüzde.

Amacımız; kadim yerleşim ve kültür üzerine kurulmuş ve dilden dile aktarılan çeşitli hikaye ve sembol isimlerle bezenmiş bu toprakların hikayesini unutturmamak ve gelecek nesillere aktarmak.
Kıyıda köşede kalmış, unutulmaya yüz tutmuş, hikayelerle birlikte yaşayan, hüsnü kabul gören hikayeleri de kayıt altına alıp ilk etapta yine sizlerin belirleyeceği ilk 100 hikayeyi kitaplaştırmak.

Hikayesi olan herkes katılabilir.

Ads

Valiliğimiz himayesinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen “Kırıkkale’m İçin Bir Hikayem Var ” isimli proje için yaşanmış hikayelerinizi bekliyoruz.

Hikayelerinizi bize ulaştırabilmeniz için ya bu yazının altına yorum olarak irtibat bilgilerinizi yazıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilir, ya da hikayenizi doğrudan arge71@meb.gov.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 2 Mart 2020.

Yarışma Sonuçları 30 Mart 2020 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışmaya Gönderilecek Eserler Kırıkkale Temalı (Kırıkkale’de Geçmiş, Yaşanmış, Kırıkkale Kültürüyle Özdeşleşmiş ,Herhangi Bir Unsuruyla Kırıkkale İlintili Olan) Olmalıdır.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ