<style>.lazy{display:none}</style>Kipa Alışveriş Merkezi Resim Yarışması Başvuruları
02.12.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kipa Alışveriş Merkezi Resim Yarışması

Kipa Alışveriş Merkezi Resim Yarışması

Kipa Alışveriş Merkezi Resim Yarışması

Kipa Alışveriş Merkezi Resim Yarışması Konusu En Sevdiğin Kitabın Karakterleriyle Bir Dünya Yarat. Yarışma Sonuçları 20 Mayıs 2019 Tarihinde Açıklanacak.
Yarışma 5-8, 9-12 Yaş Arası Çocuklara Yöneliktir.
Türü: Resim Yarışması (Teknik: Pastel Boya)
Yarışmanın Amacı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Vesilesi İle, Çocukların Hayal Gücünü Genişleterek Çizim Yeteneklerini Güçlendirmek, Resim Yapma Becerisini Geliştirmek Ve Öğrencilere Resmi Sevdirmek.

Yarışmaya Katılım Koşulları
● Yarışmaya 5 – 12 yaş arası her çocuk katılabilir.
● Katılımcıların, @kipaalisverismerkezleri Instagram hesabını takip etmeleri ve Facebook sayfamızı beğenmiş olmaları gerekmektedir.
● Yarışma katılımlarının geçerli sayılması için 4 – 23 Nisan tarihleri arasında http://masaldunyasi.kipaavm.com.tr web sitesi üzerinden kayıt formu doldurmuş olması zorunludur.
● 23 Nisan’a kadar web sitesi üzerinden kayıt formu dolduran katılımcılar, 23 Nisan’da kayıt formunda
belirttiği Kipa AVM’ye gelerek kurulmuş çizim alanlarında “En sevdiğin kitabın karakterleriyle bir dünya yarat!” konseptli resimlerini çizeceklerdir.
● Yarışma 23 Nisan 2019 tarihlerinde, alışveriş merkezlerinde canlı olarak gerçekleştirilecektir.
● Katılımcıların, kayıt yaptırdıkları gün ve saatte başvurularını yaptıkları AVM’de bulunmaları gerekmektedir.

Yarışma Koşulları
● Yarışma, aşağıda “Başvurunun Yapılacağı Yer” olarak belirtilen alışveriş merkezlerinde 23 Nisan 2019 tarihlerinde 45’er dakikalık seanslar halinde, canlı olarak gerçekleştirilecektir. Yarışma 10:00-21:45 saatleri arasında 7 seans olup, her seans, saat başı başlayacaktır.
● Resimlerin yapılacağı 35×50 cm ebadındaki resim kağıtları ve pastel boyalar Kipa AVM tarafından sağlanacaktır. Tüm katılımcılar kendilerine sağlanan kağıt ve boyaları kullanmak zorundadır. Kurşun kalem kullanıma izin verilmeyecektir.
● Her bir katılımcı, yarışmaya tek bir resim ile katılabilir.

Değerlendirme Kurulu
● 24 Nisan – 14 Mayıs tarihleri arasında web sitesine yüklenmiş resimler oylamaya sunulacaktır. Her kullanıcı bir hesap üzerinden her gün yalnızca bir oy verebilecektir.
● Oylama sonucunda 5-8 ve 9-12 yaş gruplarına göre 10’ar finalist belirlenmiş olacaktır.
● Finalistlerden sonra Türkiye dereceleri Ressam Lale Temalkuran başkanlığındaki jüri değerlendirmesi ile belirlenecektir.

Değerlendirme Şekli Ve Ödüller
5-8 Yaş ve 9-12 Yaş kategorilerinde en çok oyu alan ilk 10 resim finale kalacaktır, finale kalan 10’ar resim arasından yaş gruplarına göre ayrı ayrı Türkiye birincilerileri, Türkiye ikincileri ve Türkiye üçüncüleri jüri tarafından belirlenecek ve de sırasıyla Lenovo 16 gb tablet, Bisiklet ve Fuji Intax Mini 9 Kamera hediye edilecektir. Sonraki 7’şer kişiye (4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.) 200 TL değerinde Migros Marketler’de kullanılmak üzere alışveriş çeki verilecektir.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Başvuru İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ