<style>.lazy{display:none}</style>
21.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

KFC 30 Yıl Kovası Tasarım Yarışması

KFC 30 Yıl Kovası Tasarım Yarışması

KFC 30 Yıl Kovası Tasarım Yarışması

KFC 30 Yıl Kovası Tasarım Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Katılımcılar 1 Adet Tasarım İle Katılabilir. katılımcılar KFC Türkiye’nin kovasının dış yüzünü tasarlayacaklardır. Bu tasarım, KFC Türkiye’nin 30. Yılına özel yapılmaktadır.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü İMac
İkincilik Ödülü MacBook Pro
Üçüncülük Ödülü MacBook Air

Tasarım yarışmasına katılan kişilerin tasarımları 16 Eylül Pazartesi günü; alanında uzman kişilerden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve jüri değerlendirmesinden sonra kısa liste yapılacaktır. Kısa liste, bu sitedeki Galeri sayfasından duyurulacaktır.

Kısa liste üzerinden, 30. Yıla Özel KFC Kova Tasarımı yarışmasına katılanlar arasından halk oylamasıyla seçilecek en iyi 3 tasarım, kazananların duyurulduğu günden itibaren KFC tarafından belirlenecek süre boyunca KFC Kova giydirmesi olarak kullanılacaktır.

İlk 3’e girmeyi başaran kişilere verilecek ödüller sırasıyla; birinciye iMac, ikinciye MacBook ve üçüncüye MacAir olarak belirlenmiştir.

Ads

Yarışmanın bitiş tarihi 15 Eylül Pazar 2019’dur. 16 Eylül Pazartesi günü kısa listeye kalan isimler duyurulacaktır. 23 Eylül Pazartesi kazanan 3 kişi KFC Türkiye Instagram hesabından duyurulacaktır.

Her katılımcı kimlik bilgilerini paylaşarak, yarışmaya 1 kez katılma hakkına sahiptir. Turkent Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. önceden haber vermeksizin markanın logosu ve isminde değiştirme yapılamaz.

Son Başvuru Tarihi 15 Eylül 2019.

Bu materyaldeki KFC görsellerinin tüm mülkiyeti Turkent Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. Promosyonlar birleştirilemez, diğer menüler ile birlikte kullanılamaz. www.kfcturkiye.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Emincan dedi ki:

  peki farklı görseller kullanabiliyor muyuz psd dosyasının içindekiler hariç

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   katılım koşullarında belirtilen aşağıdaki madde.
   01.07.2019, SAAT 00:01 – 15.09.2019, SAAT 23:59 tarihleri arasında Türkiye genelinde http://www.kfcturkiye.com adresi üzerinden kampanyaya katılım için yönlendirilen siteye ücretsiz giriş yapıp TURKENT GIDA VE TURIZM SANAYI VE TICARET A.S.’na ait KFC Türkiye’nin 30. Yılına özel, site üzerinden hazır objeler ve renklerle ya da kova görselini indirerek kendilerinin hazırladıkları yaratıcı KFC Kova Dış Yüzü Tasarımlarını paylaştıktan sonra açılan kayıt formuna ad, soyad, telefon, doğum tarihi, adres ve e-mail bilgilerini girenler yarışmaya katılabilirler.

 2. Reyhan dedi ki:

  ben anlamadım nasıl başvuru yapıcaz son katılim ne zmn

BİR YORUM YAZ