16.06.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Kemerin Ses Getirsin Video Yarışması

Kemerin Ses Getirsin Video Yarışması

Kemerin Ses Getirsin Video Yarışması

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı Kemerin Ses Getirsin Video Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya 5 İle 15 Yaş Arası Çocuklar Katılabilir.
Yarışma Twitter Üzerinden #KemerinSesGetirsin hashtagi ile düzenleniyor.

Yarışma Ödülleri
En Fazla Beğeni Alan 100 Çocuğa Birer Adet Scooter, Kask Ve Koruma Ekipmanı

Yarışma Şartnamesi
1) Yarışmaya katılım ücretsizdir.

2) Yarışma sadece @TrafikEGM Twitter adresi üzerinden düzenlenecektir.

3) Yarışmacılar katılım için anne, baba ve kendilerine ait Twitter adreslerini kullanabilecektir.

Ads

4) Yarışmaya 05-15 yaş aralığındaki çocuklar katılabilir.

5) Yarışmaya katılım için @TrafikEGM twitter hesabının takip edilmesi, twitter üzerinden gönderilecek videoların #KemerinSesGetirsin hashtag’inin etiketlenerek @TrafikEGM twitter adresine gönderilmesi gerekmektedir. Yarışmacılar gönderilen videoların içeriklerinde araç sürücüsü veya araçtaki diğer yolcuların emniyet kemerlerinin takılması konusunda bilinçlendirici mahiyette yer verilmesine özen gösterecekler ve çekimi yapılan filmler 09-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında @trafikEGM twitter adresine #KemerinSesGetirsin hashtag’ini etiketleyerek göndereceklerdir.

6) Katılımcılar kimlik, adres ve iletişim bilgilerini e-posta yolu ile tamsosyalmedya@egm.gov.tr adresine göndereceklerdir. Bu süreçte cevap alınamayan ve bilgileri temin edilemeyen ve farklı kullanıcı adıyla e-posta gönderen yarışmacıların yerine yedek listede bulunan yarışmacılar dereceye alınacaktır. Örnek metin:
Twitter Kullanıcı adı: @aaslan32133
Ebeveyn TC: 22222222222
Ebeveyn Ad Soyad: Ali ASLAN
Çocuğun TC: 33333333333
Çocuğun Adı Soyadı: Ahmet ASLAN
Telefon: 05051111111
İkamet İlçe/İl: Çankaya/Ankara

7) Derece sıralaması yüklenen videolardan en çok beğeni alan eser sırasına göre yapılacaktır.

8) Bir yarışmacı veya kullanıcı sadece bir adet video ile yarışmaya katılabilecektir. Aynı kullanıcı adıyla gönderilen diğer videolar değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıca aynı aileye mensup birden fazla kullanıcı tarafından gönderilen videolarda en fazla beğeni alan video değerlendirmeye alınacaktır.

9) En çok beğeni alan 100 video ödül almaya hak kazanmış olacaktır. Ödül olarak ilk yüz dereceye giren her yarışmacıya (1) adet olmak üzere toplamda 100 adet scooter verilecektir. Ancak birden fazla kullanıcı adıyla hesap açarak yarışmaya katıldığı tespit edilenlerin göndermiş olduğu videolardan en çok beğeni alan kullanıcı adı değerlendirmeye alınacaktır.

10) Gönderilen tweetin yarışmanın son gününe kadar yayında kalması ve Twitter kullanıcı hesap isminin değiştirilmemesi gerekmektedir. Yarışmacının twitter hesabının herhangi bir şekilde kapanması veya bloke olması durumunda yarışmacı değerlendirmeye alınmayacaktır.

11) Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı gerek duyduğu takdirde videoların orijinallerini yarışmacılardan isteme ve kullanma hakkına sahiptir. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu #KemerinSesGetirsin hashtag’ine gönderilen eserlerin twitter’dan kaynaklı oluşabilecek teknik sorunlardan dolayı ilgili hashtag içerisinde görüntülenmemesinden Emniyet Genel Müdürlüğü sorumlu değildir.

12) Yüklenen videolarda istenilen filtre, efekt ve her türlü görüntü işleme tekniği kullanabilecektir.

13) Emniyet Genel Müdürlüğünce daha önceden twitter üzerinden düzenlenen yarışmalarda bisiklet alanlar bu yarışmadan tekrar ödül alamazlar.

14) Yarışmaya katılan videoların; üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozmaması, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirmemesi, genel ahlaka ve adaba aykırı olmaması ve suç teşkil etmemesi gerekmektedir bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk videoyu gönderen katılımcılara aittir.

15) Yarışma sonuçları @trafikEGM twitter hesabından, kazananların Twitter kullanıcı adları paylaşılarak ilan edilecektir.

16) Gönderilen videolar bizzat yarışmacı veya ebeveyni tarafından çekilebilecektir. Üçüncü şahıslara ait görüntülerin tamamen veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerindeki tüm hukuki sorumluluk katılımcıya aittir.

17) Bu yarışmanın Twitter platformu ile direk bir ilişkisi bulunmamaktadır. Twitter’ın yapacağı değişiklikler, teknik aksaklıklar ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Twiter tarafından kullanıcının spam olarak görülmesi, engellenmesi, görsellerinin kaldırılması gibi sebeplerden Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı sorumlu tutulamaz.

18) Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartları” nı okuyup kabul etmiş sayılırlar.

Son Başvuru Tarihi 31 Ağustos 2019.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ