27.07.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kayseri Şeker Fabrikası Burs Başvuruları

Kayseri Şeker Fabrikası Burs Başvuruları

Kayseri Şeker Fabrikası Burs Başvuruları Başladı

KAYŞEV Kayseri Şeker Fabrikası 2020-2021 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvuruları Online Olarak Vakfın Resmi Sitesi Üzerinden Yapılacak.

KAYŞEV Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş Eğitim Ve Sağlık Vakıf Burs Başvuru Sonuçları Ekim Ayında Vakfın Sitesinden Açıklanacak. KAYŞEV Vakfı 9 Ay Süresince (Ekim Ve Haziran) Burs Ödemektedir. Posta, Mail, Elden Yada Faks İle Yapılacak Başvurular Değerlendirilmeye Alınmayacaktır.

İletişim Bilgileri: Osman Kavuncu Caddesi 7. Kilometre Kocasinan Kayseri
Telefon: 0 352 331 24 00 (2259)
Faks: 0 352 331 65 15
E-Posta: info@kaysev.org.tr

Üniversiteliye Burs Veren Vakıflar Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Dolduracak olduğunuz burs başvuru formu hakkında;
– Bursiyer adaylarımızın öğrenim gördükleri Okullar ile ilgili kısmı işaretlerken; Başvuru Formu üzerindeki Üniversite Adı-Fakülte/Yüksek Okul Adı ve Bölüm Adı kutucuğunda, okudukları okul ve ilgili bölümü bulamadıkları takdirde, Başvuru Formundaki Diğer Üniversite/Fakülte/Bölüm kutucuğuna, eğitim gördükleri Okul adı ve bölümü yazmaları yeterli olacaktır.
– “Eğitim Bursu Başvuru Formu“nu tamamladıktan hemen sonra, size sistem tarafından bir şifre verilecek olup, bu şifreyi başvurunuz sonuçlanana dek saklamanız gerekmektedir.
– Burs başvuru sonucunuzu, web sitemiz üzerinden, tarafınıza verilmiş olan bu şifre ve TC Kimlik numaranız ile giriş yaparak öğrenebileceksiniz.
– Tarafınıza verilen bu şifre ile 01.09.2020-30.09.2020 tarihleri arasında “Eğitim bursu başvuru formu“nda beyan ettiğiniz bilgilerinizde güncelleme yapabilirsiniz. 30.09.2020 tarihinden sonra herhangi bir değişiklik yapamazsınız.
– Ayrıca tarih sınırlaması olmaksızın, web sitemiz üzerinden sisteme giriş yaparak “Eğitim bursu başvuru formu “görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.
– Adaylar; “Eğitim bursu başvuru formu “ nu doldurmadan önce, gerekli evrakların listesini inceleyecek, belgesini temin edemeyeceği bir kriteri “eğitim bursu başvuru formu”nda işaretlemeyecektir.
– Adaylarımızın; (E-Aile Gelir Durumu Kısmı) Aile toplam gelir ve Anne-Baba Gelir kısımlarına Maaş veya Gelir Belgesi gibi resmi belge ibraz edemeyecekleri bir gelir girmemeleri, aile bireylerinizin belgelendirilebilecek resmi gelirlerini beyan etmeniz gerekmektedir.

Sponsorlu

Başvuru Koşulları

Vakıftan burs talebinde bulunan öğrencilerin aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir:

1.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,
2.Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. ‘nin Ekim sahası içinde bulunan il ve ilçelerde ikamet ediyor olması,
3.Taksirli suçlar hariç, affa uğramış olsalar bile devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmaması,
4.Üniversitelerin örgün öğretim yapan (açık öğretim hariç) ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarından her hangi birini kazanmış ve kaydını yaptırmış veya halen öğrenime devam ediyor olması,
5.Yüksek lisans ve doktorada tez süresi dahil iki yılı tamamlamamış olması,
6.Okumak için mali durumu yetersiz olması ve Vakıf’tan burslu kardeşinin bulunmaması,
7.Toplumu rahatsız edecek, Vakıf amaçlarıyla bağdaşmayan kötü davranış ve alışkanlıklara sahip olmaması,
8. Başvuru belgesini gerçeğe uygun olarak doldurmak ve belgelendirilmesi istenen belgelerle birlikte tam ve eksiksiz olarak zamanında Vakfa teslim etmiş olması,
9. Beyan edilen bilgiler ile Vakfa teslim edilen belgeler ve/veya Vakıfca elde edilecek bilgi ve belgeler arasında aday aleyhine bir durumun söz konusu olmaması,
Gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2020.
Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ