<style>.lazy{display:none}</style>Kaya Gelişim Sistemi Yaratıcılık Ve Tasarım Yarışması
22.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kaya Gelişim Sistemi Yaratıcılık Ve Tasarım Yarışması

Kaya Gelişim Sistemi Yaratıcılık Ve Tasarım Yarışması

Kaya Gelişim Sistemi Yaratıcılık Ve Tasarım Yarışması

Kaya Gelişim Sistemi Yaratıcılık Ve Tasarım Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Aşağıda Belirtilen Üniversiteler Okuyan 18 Yaş Ve Üzeri Olan Öğrenciler Katılabilir.

Yarışma Tanımı
” KAYA GELİŞİM SİSTEMİ ÖDÜLLÜ YARATICILIK VE TASARIM YARIŞMASI” Alman Menşeili İnşaat, Mühendislik alanlarında faaliyet gösteren ADVANCED GmbH firmasının sponsorluğunda yine aynı şirketin start-up projesi için düzenlenen bir tasarım ve yaratıcılık yarışmasıdır. Yarışma kurum logosu, marka maskotu ve TV reklam filmi senaryosu olmak üzere 3 kategori altında yapılmaktadır.

Yarışmanın Amaçları
– Projede kullanılmak üzere yaratıcı, farklı, yenilikçi tasarım ve senaryolar ile fikir havuzu oluşturmak
-Üniversitelerin İletişim, Pazarlama ve Tasarım alanındaki öğrencilerin ve mezunlarının reel sektör ile tanışmasını sağlamak,eğitim faaliyetleri kapsamındaki çalışmalarına katkıda bulunmak, farklı içerikler üretmeye teşvik etmek ve başarılı olanları ödüllendirmek

Kimler Katılabilir?
1.) Üniversitelerin İletişim ve Güzel Sanatlar fakültelerinde okuyan veya tasarım derslerini alan öğrenciler ve bu fakültelerden mezun olanlar katılabilir.

2.) 18 yaşını doldurmamış olanlar, seçici kurul üyeleri ve bu üyelerin üçüncü dereceye kadar akrabaları yarışmaya katılamaz, katıldığı tespit edilirse çalışmaları elenir ve ödül kazanamazlar.

Ads

3.) Yarışmaya her kategori için bireysel veya ekip olarak katılabilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?
– Yarışmaya başvuru ve katılım ücretsizdir.
– Başvurularınızı 7 Mayıs Cuma 23.59’a kadar kayayaraticilikyarismasi@gmail.com mail adresine;
• CV
• Öğrenci Belgesi veya Öğrenci Kartı, mezunsanız mezun olduğunuzu gösteren belge
• İletişim Bilgileri
• Katılmak istediğiniz kategori veya kategorilerin bilgisi
Yukarıda bilgileri eksiksiz ve doğru olarak göndererek başvuru yapabilirsiniz.
-Ekip olarak katılım sağlıyorsanız grup arkadaşlarınızın bilgilerini de göndermeniz gerekmektedir.
-Gerekli belgeler eksiksiz olarak gönderildiğinde, başvuru sahibine katılım onay maili gönderilecektir.

Online Toplantı
Katılımcıları süreç hakkında bilgilendirmek, briefi açıklamak ve katılımcı sorularını cevaplandırmak amacıyla 7 Mayıs Cuma 17.00’de @kayayaraticilikyarismasi Instagram hesabı üzerinden canlı yayın düzenlenecektir.

Yarışmaya Katılım Nasıl Sağlanır?
-Yarışmaya her bir kategori için en fazla 2 adet çalışmayla katılabilirsiniz.
-Çalışmalarınızı iletişim bilgilerinizle birlikte kayayaraticilikyarismasi@gmail.com mail adresine en geç 13 Mayıs Perşembe 23.59’a kadar göndererek katılım sağlayabilirsiniz.
-Çalışmalarınızın mail iletisine sığmaması durumunda, eserlerinizi wetransfer.com’a yükleyip yine mail üzerinden link paylaşımı yaparak katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
– E-posta gönderdikten sonra başvurunuzun teslim alındığına dair e-posta ile bilgilendirileceksiniz.
– Başvuru şartlarını sağlamayan ve son teslim tarihinden sonra gönderilen çalışmalar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödüller
• Kategori birincilerine 1.500 TL ve Sertifika
• Her kategori için birer adet 500 TL ve Sertifika Mansiyon Ödülü
– Her kategori için 2.000 TL olmak üzere toplamda 6000 TL para ödülü dağıtılacaktır.
-En az 3 mansiyon seçilecektir. Fazlası jürinin insiyatifindedir.
-Kazanan katılımcılar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda @kayayaraticilikyarismasi Instagram hesabı üzerinden duyurulacaktır.
-Para ödülleri kazananlara Havale-EFT yoluyla nakit olarak ödenecektir.
-Sertifikalar ADVANCED GmbH şirketi tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak posta yoluyla kazananlara gönderilecektir.
-Çalışma yeterliliklerine bağlı olarak şirket tarafından staj, burs, yeni projeler gibi ek fırsatlar sunulabilir.
-Pandeminin seyrine göre ödül töreni yapılacaktır. Ödül töreni ADVANCED GmbH’nin belirleyeceği bir tarih ve organizasyonla gerçekleştirilecektir. Gerekli bilgiler katılımcılarla pandemi sürecine bağlı olarak daha sonra açıklanacaktır.

Yarışma Takvimi
-Yarışmanın ilanı ve başvuru süreci: 3-7 Mayıs 2021
-Online Toplantı ve Yarışmanın başlangıcı: 7 Mayıs 2021 Cuma 17.00
-Çalışmaların son teslim tarihi: 13 Mayıs 2021 Perşembe 23.59
-Seçici Kurul Değerlendirmesi: 14-18 Mayıs 2021
-Kazananların Açıklanması: 19 Mayıs 2021 Gençlik ve Spor Bayramı

Genel Şartlar
-Yarışma şartlarına uymayan ve/veya yanlış beyanla gönderildiği tespit edilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Eser değerlendirmeden geçmiş ve ödül almış olsa bile, yarışma şartlarına uygun olmayan bir durumun tespiti halinde ADVANCED GmbH, ödül sertifikası ve ödül parasını geri alma hakkına sahiptir. Bu konuda nihai karar ADVANCED GmbH tarafından alınır ve yarışmaya katılan bu kararla ilgili ADVANCED GmbH’den herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

– Yarışmaya katılan her çalışmanın; özgün olması, yarışmacı tarafından tasarlanmış olması, daha önce başka bir yerde yayınlanmamış, üretilmemiş olması ve başka herhangi bir yarışmaya katılmamış olması şarttır. Bu tür bir durumla karşılaşıldığında yarışmacı ve çalışmaları yarışmadan diskalifiye edilir. Dereceye girdiyse ve ödül kazandıysa ADVANCED GmbH ödülü iptal eder / geri alır. Yarışmaya gönderilen tasarımın özgün bir çalışma olmaması ve üçüncü kişilerin tasarım üzerinde hak iddia etmesi durumunda sorumluluk yarışmacıya ait olacaktır.

– Yarışmacı, yarışmaya gönderilen tasarımların özgün olmamasından doğacak tüm hukuki sorumluluklar ile tasarımlarla ilgili olarak 3. şahıslar tarafından “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkındaki KHK” kapsamında yapılacak başvurulardan ve tazminat taleplerinden doğacak her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder ADVANCED GmbH, gerekli görülen hallerde, katılımcılardan başvuru sırasında verilen belgelerin asıllarını isteme hakkına sahiptir.

– Yarışmacılar ADVANCED GmbH’in yarışmaya katılan tüm projeler üzerinde basma, çoğaltma, kopyalama, yayma, dağıtma, arşivleme, yazılı ve görsel basında, yazışma ve web sayfalarında, web sitelerinde, her türlü basılı materyalde, dijital ortamlarda ve ADVANCED GmbH tarafından uygun görülen tüm alanlarda gösterim, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, yurtiçi ve yurtdışında sergileme, umuma arz, işleme, tasarımlar üzerinde her türlü ekleme veya değişiklik yapma, tasarımların örnek modelini üretme veya ürettirme, her türlü satış-pazarlama haklarına herhangi bir yer ve süre sınırlaması olmaksızın sahip olduğunu ve tasarımların Şartname’de belirtilen şekilde kullanılmasını sonradan men etmeyeceğini gayri kabili rücu olarak kabul ve beyan ederler.

– Ödül kazanan eserler sahipleri, ödüllerini teslim almadan önce, eserlerinin ADVANCED GmbH tarafından bedelsiz kullanımına ilişkin muvafakatname imzalayacaklardır.

-Yarışma için katılımcılar tarafından teslim edilen görsel, işitsel, yazılı materyaller geri verilmeyecek olup bu materyal ve eserler belirtilen şartlar dâhilinde ADVANCED GmbH tarafından kullanılabilecektir.

-Yarışma kategorilerine yeterli sayıda eser başvurmaması durumunda o kategoride değerlendirme yapıp yapmama hususundaki karar ADVANCED GmbH’ye aittir.

– Seçici Kurul değerlendirmesi sonucunda ödüle değer eser bulunmaması halinde, ilgili kategoride ödül verilmeyecektir.

– Yarışmaya katılım amacıyla, başta eserin oluşturulması olmak üzere, yarışmaya katılım için gerekli her türlü masraf, gider vb. ödemelerden katılımcı sorumlu olup, bu konuda ADVANCED GmbH’den herhangi bir talepte bulunulmayacaktır.

-Yarışmaya başvuru yapan kişiler katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma İletişim
Whatsapp: 0538 410 43 46 Berk İpek (10.00-17.00)
E-posta: kayayaraticilikyarismasi@gmail.com
Instagram: @kayayaraticilikyarismasi
Yarışmaya ilişkin sorular bu mail adresi ve whatsapp üzerinden haftanın her günü
10.00-17.00 saatleri arasında cevaplanacaktır.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ