<style>.lazy{display:none}</style>
21.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Kastamonu Valiliği Logo Yarışması

Kastamonu Valiliği Logo Yarışması

Kastamonu Valiliği Logo Yarışması

Kastamonu Valiliği Logo Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Ulusal Ve Uluslararası Herkes Katılabilir. Her Katılımcı En Fazla 3 Adet Tasarım İle Yarışmaya Katılabilir.

Kastamonu Şehri Vizyonunu Yansıtacak Yeni Logosunu Arıyor. Kastamonu, Tarihi Ve Kültürel Zenginliği, Ekonomik Potansiyeli İle Batı Karadeniz Bölgesinin Parlayan Yıldızı Konumundadır. Binlerce Yıllık Tarihi Geçmişi, Bozulmamış Doğası, Zengin Orman Varlığı, Milli Parkları, Mimarisi, Gastronomik Zenginliği, Ahşap Sanatı, Alternatif Turizm Türleri İle Her Geçen Gün Adından Daha Fazla Söz Ettirmektedir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 12.500 Türk Lirası
İkincilik Ödülü 7.500 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 3.500 Türk Lirası

Logo Yarışması Başvurusu Online Olarak Alınacak.

1. Yarışmanın Amacı:
Kastamonu’nun vizyonunu yansıtacak, potansiyelini ortaya koyan ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilecek bir logonun seçilmesi yarışmanın amacıdır.

Ads

2. Katılım Koşulları:

2.1.Kastamonu Logo Yarışması ulusal ve uluslararası herkesin katılımına açıktır.

2.2. Her katılımcı en çok üç adet tasarımla yarışmaya katılabilir.

2.3. Yarışmaya sunulan tasarımların: özgün olup daha önce başka yarışmalara katılmamış; başka hiçbir yerde; hiçbir gerekçe ile yayımlanmamış olmaları; ayrıca diğer kurum-kuruluş logolarını çağrıştırmamaları gerekmektedir.

2.4. Yarışmaya katılan tasarımcılar, tasarımlarının kendilerine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar. Yarışma katılımcısı tasarımcılar Kastamonu Logo yarışmasına katılımından dolayı herhangi bir katılım ücreti ödemeyecek ve herhangi bir katılım ücreti talep edemeyecektir.

2.5.Seçici Kurul tarafından kopya olduğu anlaşılan tasarımlar yarışma dışı bırakılır. Ödül verilmiş ise ödül geri alınacak; bu durumda seçici kurulun, yeni bir logo seçme olanağı önceden kabul edilecektir.

2.6.Düzenleyici kurul, rapor yazıcı, seçici kurul ve seçici kurulun birinci derece yakınları, yarışmayı düzenleyen organizasyon kuruluşunun personeli ile birinci derece yakınları bu yarışmaya katılamaz.

2.7. Logo üzerinde eser sahibinin adı soyadı, imzası ya da ayırıcı hiçbir belirti bulunamaz. Bu tür ayrıştırıcı öğe bulunduran çalışmalar yarışma dışı bırakılır.

2.8.Katılımcı, yarışma başvurusunu tamamladığında sistem otomatik bir “Katılımcı Numarası” tanımlayacaktır. Bu katılımcı numarası, katılımcının sayısal (dijital) imzası anlamına gelmektedir. Katılımcı, numarasını kaybetmemelidir. Sistemsel eşleştirme nedeniyle elektronik başvuru belgesindeki Ad Soyad T.C. Kimlik Numarası, Cep Telefonu Numarası,e-mail adresi katılımcıya ait olmalıdır.

2.9. Tasarımlar, en geç 24.01.2020 günü saat 23.59’a kadar www.kastabil.gov.tr internet sayfası üzerinden yüklenmelidir.

2.10. Yarışma katılımcıları isterlerse tasarım sürecinde Kastamonu turizm değerlerine ilişkin bilgi edinmek için Kastamonu ili turizm tanıtım portalı www.kastamonu.travel ‘i ziyaret edebilirler.

3. Teknik Koşullar:

3.1.Logo, kavramsal olarak amaca uygun bir simge, logotype ya da bunların bileşenlerinden oluşabilir.

3.2.Tasarımda, “Kastamonu” ibaresi yer almalıdır.

3.3. Yarışmaya www.kastabil.gov.tr internet sitesi üzerinden elektronik başvuru formu ile katılım sağlanacaktır. Tasarımlar 300 dpi, CMYK ve JPEG formatında yüklenmelidir.

3.4.Her bir logo için A4 alan içerisinde en uzun kenarı 8 cm’yi geçmeyecek biçimde renkli ve siyah-beyaz uygulamalara yer verilmelidir. Ayrıca bu logoların alt bölümünde, logoların en uzun kenarı 2.5 cm’yi geçmeyecek biçimde renkli ve siyah-beyaz uygulamaları da bulunmalıdır.

3.5. Her bir çalışma için izin verilen en büyük dosya boyutu 8 MB’dir. Her katılımcının toplamda 24 MB’lik çalışma gönderme payı bulunmaktadır.

3.6. Tasarımcı, eseri hakkında açıklayıcı bilgi verecektir.

Seçici kurulun belirlediği sonuçlar, www.kastabil.gov.tr yarışma sayfası üzerinden 03Şubat 2020 günü açıklanacaktır.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 24 Ocak 2020. Yarışma Sonuçları 3 Şubat 2020 Tarihinde Açıklanacak.

Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
0366 214 66 06
Kastamonu Valiliği Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü- Konyalı Konağı
Cebrail Mahallesi Şehitlik Sk. No:3 Kastamonu
Web : www.kastabil.gov.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ