<style>.lazy{display:none}</style>
30.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar-Ge Projeleri Yarışması

Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar-Ge Projeleri Yarışması

Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar-Ge Projeleri Yarışması

KUDAKAF 23 Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar-Ge Projeleri Yarışması Başvuruları Başladı. Yarışmaya Yüksek Öğrenim Ön Lisans, Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 15 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 5 Bin Türk Lirası
Mansiyon Ödülü: Çeşitli Sürpriz Hediyeler

Atatürk Üniversitesi Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ATA TEKNOKENT iş birliğinde KUDAKAF’23 kapsamında Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışması düzenlenecek olup katılım ve başvuru koşulları aşağıda belirtilmiştir. Başvurular İki Aşamalı Olarak Gerçekleştirilecektir

Birinci aşamada;
a. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) tarafından yönetilen yetenekkapisi.org adresinden, öğrenci olarak kayıt olduktan sonra, KUDAKAF’23 Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışması için başvuru yapılması,

b. Başvuru formunu kapak sayfasında yer alan karekodu okutarak ulaşılabilecek formu doldurulup imzalandıktan sonra taranmış olarak jpeg veya pdf formatında,

Ads

c. Başvuruya konu olan projeyi anlatan posterin jpeg veya pdf formatında, kudakaf23@atauni.edu.tr adresine son başvuru tarihi olan 10 Şubat 2023 saat 23:59’a kadar gönderilmesi gerekmektedir.

İkinci aşamada;
Başvuru formunun ıslak imzalı olarak en geç 20 Şubat 2023 saat 17:00’da aşağıdaki adreste olacak şekilde kapalı bir zarf içerisinde elden veya posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.

Posta Adresi:
Atatürk Üniversitesi Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi (Merkez Öğrenci Yemekhanesi Alt Katı), Erzurum.

Başvuru Koşulları
1. Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışması sadece ön lisans, lisans ve lisansüstü (yüksek lisans, doktora, bütünleşik doktora) öğrencilerin katılımına açıktır. Yarışmaya ekip olarak başvuru yapılması halinde ekipte sadece öğrencilerin yer alması gerekmektedir.

2. Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışmasına grup / öğrenci kulübü, topluluğu olarak katılım mümkün olup bu durumda bir katılımcının proje temsilcisi olarak belirlenmesi gerekmektedir.

3. Proje önerisinin başvuru formunda, aşağıdaki kategorilerden hangisine girdiği ifade edilmelidir.

Proje Önerisi Kategorileri;
-Akıllı Ulaşım -Biyoteknoloji
-Çevre ve Enerji Eğitim
-Girişimcilik -İletişim -Sanayi
-Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları -Tarım
-Toplumsal Katkı –Turizm

4. Başvuru yapacak projelerin konularıyla ilgili herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Projeler bu broşürde ifade edilen kategorilerden birine veya birkaçına girebilir. Proje öneriniz bu kategorilerden birine girmiyorsa, girdiği kategoriyi ifade eden en uygun kelimeyi başvuru formuna yazabilirsiniz.

5. Başvuruların 10 Şubat 2023 günü saat: 23:59’a kadar kudakaf23@atauni.edu.tr adresine yapılması gerekmektedir. Başvuru formunu içeren mailin ekine proje önerisini anlatan 50×70 cm. boyutlarında bir afişin de eklenmesi gerekmektedir. Bu afişler 15-16 Mart 2023 tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi/Erzurum’da düzenlenecek KUDAKAF’23 (Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı, 2023) kapsamında sergilenecektir.

Başvuru Formu İçin Tıklayın.
Detaylar İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ