21.07.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz

Kağıthane Belediyesi Eğitim Yardımı 2017-2018

Kağıthane Belediyesi Eğitim Yardımı 2017-2018

Kağıthane Belediyesi Eğitim Yardımı 2017-2018

Kağıthane Belediyesi Eğitim Yardımı 2017-2018 Başvuruları 20 Ekim 2017 Tarihine Kadar Online Olarak Resmi Site Üzerinden Ön Başvuru Sonrası Onaylatılacak Evraklarla Kağıthane Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne Yapılacak. Kağıthane Belediyesi Eğitim Yardımı 2017-2018 Eğitim Öğretim Döneminde İstanbul Dışında Öğrenim Gören, Anneyi Yada Babası Kağıthane İlçesi Sınırlarında İkamet Eden Üniversite Öğrencilerine Verilmektedir. Burslar Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilerine Verilmektedir.

İletişim Bilgileri: Sadabad Hizmet Binası Merkez Mahalle Lalezar Sokak No: 1 Kağıthane İstanbul
Telefon: 0 212 321 40 40

Başvuru Koşulları:
1-Öğrencinin İstanbul Dışında 4 Yıllık Devlet Üniversitesi De Okuması Gerekmektedir.
2-Öğrencinin Sınıf Tekrarı Yapmamış Olması Gerekmektedir.
3- KKTC De Okuyan Lisans Ve Lisans Üstü, İstanbul Dışında Yüksek Lisans Yapan Öğrenciler De Başvurabilirler. (KKTC Dışında Yurtdışı Müracaatları Kabul Edilmeyecektir)
4-Öğrencinin Ve Anne Veya Babasından En Az Birinin De Kağıthane Sınırlarında İkamet Etmesi
Gerekmektedir. (Öğrencinin Anne Yada Babasından En Az Birinin 01.06.2017 Tarihinden Önce Belirtilen Adreste İkamet Ediyor Olması Gerekmektedir.)
5-Ailede Kişi Başına Düşen Gelirin Net 1200 TL Üzerinde Olmaması Gerekmektedir. (Türk-İş Ve Memur-Sen’in Aylık Olarak Hazırladığı Açlık Ve Yoksulluk Sınırı Araştırmasına Göre Hesaplanmıştır.)

Başvuru İçin Gerekli Belgeler
1-Sosyal Yardım Başvuru Formu (Başvuru Formu Bir Sonraki Sayfada Doldurulacaktır.)
2-Öğrenci Belgesi, Aslı ( Hangi Sınıfa Geçilmiş İse O Sınıfa Ait İmzalı Ve Mühürlü Öğrenci Belgesi, KKTC De Okuyan Öğrencilerin Okul Onaylı Öğrenci Belgesinin Tercüme Edildikten Sonra Noter Tarafından Tasdik Edilmiş Hali Getirilmelidir.)
3-Transkript Aslı (2. Sınıf Ve Üzeri İçin İmzalı Ve Mühürlü)
4-Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Öğrencinin)
5-Kesinlikle Öğrenci Adına Açılmış Vakıfbank Hesap Cüzdanı Fotokopisi Veya Banka Dekontu (Belge
Üzerinde Hesap No, IBAN No Ve Hesap Sahibinin İsmi Yazılı Olmak Zorundadır.)
6-Anne Ve Babanın;
A) Çalışanlardan Maaş Bordrosu, Emeklilerden Maaş Dekontu, Vergi Mükelleflerinden Onaylanmış Son Bilanço Ve Gelir Tablosu Gerekmektedir
B) Anne Ve Babanın Çalışma Kaydı Yoksa SGK’dan “Kaydı Yoktur” İbareli Yazı Alınması Gerekmektedir. (Onaylatılacak Belgeyi Aşağıdan İndirip Vergi Dairesi Ve SGK Kurumlarına Ayrı Ayrı Onaylatılması Gerekmektedir.)
C) Anne Ve Babanın Vergi Dairesin De Kaydı Yoksa “Kaydı Yoktur” İbareli Yazı Alınması Gerekmektedir. (Onaylatılacak Belgeyi Aşağıdan İndirip Vergi Dairesi Ve SGK Kurumlarına Ayrı Ayrı Onaylatılması Gerekmektedir.)

Başvurular 18.09.2017 – 20.10.2017 Tarihleri Arasında Yukarda Belirtilen Belgeler Tamamlanarak Kağıthane Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne Yapılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Not:Yukarıda Belirtilen Evraklar Tarafımıza Ulaşmadan İşleminiz Yapılmayacaktır Zamanında Teslim Edilmeyen Evraklar İşleme Alınmayacaktır. Eksik Getirilen Belgeler İle Müracaat İşlemi Yapılmayacak Olup Evraklar Teslim Alınmayacaktır. Yoğunluk Yaşanmaması İçin Başvuru Tarihinden İtibaren Evraklarınızı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne Teslim Ediniz.

Onaylatılacak Belgeler İçin Tıklayın.
Online Ön Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ