<style>.lazy{display:none}</style>Kadrajımda İmranlı Fotoğraf Yarışması Başvuru Koşulları
29.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kadrajımda İmranlı Fotoğraf Yarışması

Kadrajımda İmranlı Fotoğraf Yarışması

Kadrajımda İmranlı Fotoğraf Yarışması

İmranlı kaymakamlığı Kadrajımda İmranlı Fotoğraf Yarışması düzenliyor.

Sivas İçin 700 Fikir 700 Proje Kapsamında “Yaşayan Güzellikleri İle İmranlı” Temalı, Ödüllü Fotoğraf Yarışmamız Başlıyor.

Yarışma Şartnamesi
Başvurusu yapılan fotoğraf projesi ve eserleri daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olmalıdır. Daha önceki yıllarda, sergilenmiş veya herhangi bir mecrada yayınlanmış fotoğraflar yarışmaya katılamaz. Böyle bir durum oluşursa kural ihlali işlemi uygulanır.

Yarışmaya her katılımcı en fazla 5 eser ile katılabilir.

Başvurusu yapılan fotoğraf projesi için konu, teknik ve fotoğrafik anlatım konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.
Fotoğraflar, ekte paylaşılan mail adresine yollanacaktır. Mesaj ile gönderilen fotoğraflar kabul edilmez.

Ads

Fotoğraflar sayısal, renkli veya siyah beyaz olabilir.

Yarışmaya gönderilen fotoğrafın yapısı değiştirilmemiş olmalıdır. Düzenleme programları ile başkalaştırılan, orjinalinde olmayan objelerin eklendiği fotoğraflar yarışmaya kabul edilemez.

Gönderilen fotoğraflar, 150-300 dpi çözünürlükte, 7-12 sıkıştırma kalitesinde JPEG olarak kaydedilip yollanmalıdır. Kısa kenarı en az 2300 pixel olmalıdır. Dosya boyutu 1 Mb’dan az, 4 Mb’tan fazla olmamalıdır. Fotoğraflar, Kenar boşluksuz olmalıdır.

Başvuru yapan kişinin fotoğraflı özgeçmişinin pdf formatında hazırlanarak başvuruda yükleyeceği fotoğraflarıyla eşzamanlı olarak göndermesi
gerekmektedir. Gereken bilgileri veya dosyaları tam olarak göndermeyenlerin başvuruları geçerli kabul edilmeyecektir.

Katılımcı yarışmaya gönderdiği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu, ve tüm izinlerin alındığını kabul ve beyan eder. Aksi davranış kural ihlali sayılır

Gönderilen fotoğraflar katılımcı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin kullanılması durumunda tüm hukuki sorumluluk katılımcıya aittir.

Kural ihlali yapan kişilere yaptırım uygulanır ve katılımcının ödülü iptal edilir, ödül yeri boş bırakılır, ödül ve unvan kazanımları geri alınır. Bu durum diğer yarışmacıların sıralamasında değişiklik yapmaz, diğer ödül almış veya alamamış yarışmacılara talep hakkı doğurmaz.

Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda görülebilecek insanların fotoğrafının çekilmesine ve bir yarışmaya gönderilmesine, fotoğrafın görsel internet ve basılı yayın organlarında yayınlanmasına izin verdikleri kabul edilir. Söz konusu kullanımlardan çıkabilecek anlaşmazlıkların sorumluluğu, yarışmacıya aittir.

Yarışmaya katılan tüm fotoğrafların kullanım hakkı İmranlı Kaymakamlığı’na ait olacaktır.

Başvurular
fotografyarismasi58@gmail.com mail adresi üzerinden 26 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır. Şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Duyuru, Değerlendirme Ve Sonuç
” Yaşayan Güzellikleri İle İmranlı” fotoğraf yarışması sonuçları Kaymakamlığımızın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından 10 Ağustos tarihinde duyurulacaktır.

Ödüller
Birincilik Ödülü: Fotoğraf Makinesi
İkincilik Ödülü: Tablet
Üçüncülük Ödülü: Akıllı Saat

Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ