27.07.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İzollu Vakfı Burs Başvuruları Başladı

İzollu Vakfı Burs Başvuruları Başladı

İzollu Vakfı Burs Başvurusu Başladı

İzollu Vakfı Öğrenci Burs Başvuruları Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılacak.

Burs başvurusunda bulunacak adaylarda aranan şartlar;
1) Malatya İzollulu olmak,
2) 4 yıllık bir üniversite programını kazanmış veya okuyor olmak,
3) Mevcut eğitimi devam edenler için 1’den fazla alttan dersinin olmaması. (1 tane kabul edilmektedir)

Başvuru Kılavuzu

1. 2020 – 2021 öğretim dönemi için İzollu Vakfı Bursu Başvuru Formu doldurulurken dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda açıklanmıştır. Lütfen başvurunuzu gerçekleştirmeden dikkatlice okuyunuz.

2. Burs Başvuruları 1-30 Eylül tarihleri arasında internet üzerinden online olarak alınacaktır. Bursumuzu kazanan öğrencilere SMS ve mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Sponsorlu

3. Yükseköğrenim Bursu Başvuru formunu doldurabilmek için öncelikle sitede yer alan izolluburs.com ’a giriş yapılmalıdır.

4. İlk kez başvuru yapacak adaylar güncel bir mail adresiyle kayıt olmalı, daha önce burs başvurusu yapıp tekrar başvurmak isteyen öğrenciler ise yeni bir mail adresiyle yeni bir kayıt oluşturarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Eski kaydınız ile yaptığınız başvurular sistemimize yeni başvuru olarak düşmemektedir.

5. Kaydınızı oluşturup giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak burs başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmalısınız. Bilgilerinizde yanlışlık tespit edilirse başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

6. Sizden istenilen bilgileri sisteme girdikten sonra yüklenmesi gereken belgeleri tarayıcı aracılığıyla taratıp JPEG formatında sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Eğer belgeleriniz elektronik ortamda PDF veya PNG formatında ise internet üzerinden JPEG formatına dönüştürüp sisteme yükleyebilirsiniz.

7. Üniversiteye yeni başlayacak öğrencilerin ÖSYM sınav sonuç belgesi, ara sınıf öğrencilerinin Transkript ve hazırlık okumuş öğrencilerin ise hazırlık bitirme belgesini sisteme yüklemeleri zorunludur. Diğer belgeler tüm adaylar için zorunludur.

8. Burs başvurusu yaparken mutlaka Google Chrome tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Diğer tarayıcılar ile başvuru sistemimiz uyumlu değildir.
Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2020.

İletişim Bilgileri: Atatürk Bulvar Caddesi Lale Apartmanı No: 50 Kat: 3 Aksaray İstanbul
Telefon: 0 212 520 75 55
Cep Telefon: 0 539 398 44 00
E-Posta: izolluvakfi3444@gmail.com
Web Sitesi: http://www.izolluvakfi.org

Online Başvuru Adresi www.izolluburs.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ