01.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İzmir Belediyesi Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışması

İzmir Belediyesi Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışması

İzmir Belediyesi Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışması

İzmir Belediyesi Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya 18 Yaşının Doldurmuş Tüm Amatör Ve Profesyonel Tasarımcılar Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 15 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 8 Bin Türk Lirası
3 Adet Mansiyon Ödülü 5’er Bin Türk Lirası

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “kadın dostu kent” vizyonu doğrultusunda toplumsal cinsiyet eşitliği temasıyla uluslararası afiş yarışması düzenleniyor. Yarışmaya tüm dünyadan 18 yaşını doldurmuş amatör ve profesyonel tasarımcılar en fazla beş afiş ile katılabilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaklaşırken “Hayatın Her Alanında Kadınlarla Eşit ve Adil Bir Dünya” sloganıyla kadın erkek eşitliğine dair farkındalık yaratmak üzere uluslararası afiş yarışması düzenliyor.

“Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” temasıyla düzenlenen yarışmaya 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel tasarımcılar en fazla beş afiş ile katılabilecek. Tasarımcılar Mart ayı sonuna doğru afişlerini “www.izbdesing.com” adresine gönderebilir. 14 Eylül 2022 tarihine kadar başvuruların süreceği yarışmanın sonuçları ise 28 Eylül’de açıklanacak.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Ödül almamış olması gerekiyor

Seçici kurulun belirleyeceği eserler ödüllendirilecek. Derece alan ve alamayan eserlerden seçilecek çalışmalar halka açık olarak sergilenecek.

Yarışmanın birincisine on beş bin, ikincisine on bin, üçüncüsüne ise 8 bin, üç mansiyon ödülüne 5’er bin lira verilecek. Tasarımcılar daha önce yayınlanmış afişleriyle yarışmaya katılabilir. Ancak eserlerin hiçbir ulusal ve uluslararası yarışmada ödül almamış olması gerekiyor.

Son Başvuru Tarihi 14 Eylül 2022.

Yarışma Duyurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ