<style>.lazy{display:none}</style>İstasyon Dergi Öykü Yarışması Notebook Ödüllü Yarışma
22.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstasyon Dergi Öykü Yarışması

İstasyon Dergi Öykü Yarışması

İstasyon Dergi Öykü Yarışması

İstasyon Dergi Öykü Yarışması Düzenliyor. Yarışmanın Teması Cumhuriyet – Adalet – Demokrasi’dir.

Öykü Teması: ‘’CUMHURİYET – ADALET – DEMOKRASİ ‘‘dir. Belirlenen tema dışında gönderilen öyküler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Güncel Edebiyat Yarışmaları İçin Tıklayın.

Öykülerin uzunluğu 9.000 karakter ( boşluklu ) / 5 sayfayı (A4 boyutu) geçmeyecek şekilde olacaktır.

Yarışmaya katılacak kişiler özgeçmişi ve öyküsünü 12 punto ile Calibri ( Gövde ) karakterinde hazırlayacaktır.

Ads

Yarışmacılar öyküleriyle birlikte 1 A4 kâğıdını aşmayan özgeçmişlerini büyük zarf içinde aşağıda belirttiğimiz adreslere elden teslim edebilir, kargo ya da e-posta olarak da yarışmaya başvurabilirler.

Elden teslim alınan öykülerde teslim tutanağı hazırlanacaktır.

Özgeçmişte adayın öncelikli olarak; yaşı, açık adresi, telefon numaraları ve e-posta adreslerini mutlaka yazmaları gerekmektedir. İletişim bilgileri belirtilmeyen öyküler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Birden fazla kişi tarafından ortak yazılmış öyküler yarışmaya alınmayacaktır.

Maltepe Belediyesi yarışmaya katılan eserlerin bedelsiz olarak basım, reklam, tanıtım, her türlü dijital, görsel, yazılı alanlarda yayımlama, yayma, kopyalama, çoğaltma, hakkına sahiptir.

Yarışmada ilk üçe giren öykülere ödül verilecektir.

Yarışmada jürimiz tarafından seçilecek olan 12 öykü ‘’İSTASYON’ ’dergide yayınlanacaktır.

Bu şartnamede yer alan maddelerde aykırılık, alıntı ya da başkasına ait olduğunun tespit edilmesi durumunda söz konusu öyküler yarışma dışı bırakılacak olup hukuki sorumluluğu da yarışmacıya ait olacaktır.

Yarışmaya son başvuru tarihi 01 Ekim 2021’dir. Son başvuru tarihinden sonra ulaşan öyküler değerlendirmeye alınmayacaktır. Postadaki gecikmeler ya da teknik aksaklıklar nedeniyle zamanında ulaşmayan başvurulardan Maltepe Belediyesi ve ‘’İSTASYON’’ dergisi sorumlu değildir.

Öykülerin zarf halinde ya da elden teslim edileceği adres: Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi / Gülsuyu Mahallesi, Nar Sokak E5 Yanyol üzeri MALTEPE -İSTANBUL

Yarışma sonuçları 28 Ekim 2021 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan öykülerin sahipleri istasyondergi.com sitesinde yayınlanacaktır.

Yarışmanın seçici jüri kurulu 30 Ağustos 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Yarışmaya öykü gönderen yarışmacılar bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.

İSTASYON ÖYKÜ YARIŞMASI ÖDÜLLERİ İlk üçe girecek yarışmacılara notebook (bilgisayar) hediye edilecektir. İlk 12’ye giren yarışmacıların öyküleri İSTASYON dergide yayınlanacaktır. İSTASYON ÖYKÜ YARIŞMASI TAKVİMİMİZ SON BAŞVURU: 01 Ekim 2021 SONUÇLARIN İLANI: 28 Ekim 2021 İLETİŞİM: Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi: 0(216) 370 78 68 E- Posta: istasyon@istasyondergi.com
Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ