30.11.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Erkek Liseliler Derneği Burs Başvurusu

İstanbul Erkek Liseliler Derneği Burs Başvurusu

İstanbul Erkek Liseliler Derneği Burs Başvurusu

İstanbul Erkek Liseliler Derneği Burs Başvurusu Derneğin Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılmaktadır.

İELDER İstanbul Erkek Liseliler Derneği Bursu 2020-2021 Eğitim Öğretim Döneminde Aylık 400 Türk Lirası Olarak Ödenecektir.

Eğitimi için maddi desteğe ihtiyaç duyan ve derneğimizin verdiği Eğitime Katkı burslarından yararlanmak isteyen kardeşlerimizin, 2020 – 21 eğitim-öğretim yılı için internet sitemiz üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlk kez başvuru yapacaklar dışında, geçmiş dönemlerde burs almış olan ve ihtiyacı devam eden tüm önceki dönem bursiyerlerimizin de her yıl yeniden başvurularını güncellemeleri ve talep edilen belgeleri tekrar göndermelerini gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

Burs yönergemizin ilgili maddesinde de açıkça belirtildiği gibi derneğimiz tarafından verilen tüm burs ve eğitim katkıları öncelikli olarak başvuran öğrencilerin “maddi gereksinim” durumuna göre değerlendirimekte olup; bursiyerlerimizin ekonomik koşullardan etkilenmeden eğitimlerine devam edebilmeleri için çaba gösterilmektedir.

Sponsorlu

Bu çerçevede bu yıl için burs komisyonumuz tarafından belirlenen aylık burs miktarı 400,- TL olup, yine Eylül – Haziran arasında 10 ay süreyle ödeme yapılacaktır.

Burslara başvuru yapacakların başvuru için; http://www.ielder.org.tr/bursiyer.aspx adresinden ulaşabilecekleri burs başvuru formunu eksiksiz biçimde doldurmaları ve bursiyer bilgilendirme yazısını da okuyup imzalamalarından sonra, büyük bölümü e-devlet üzerinden kolayca temin edilebilen diğer başvuru belgeleriyle birlikte sayfaya yüklemeleri gerekmektedir.

Üniversite öğrencisi olan 2020 öncesi mezunlar ve önceki bursiyerlerimiz için SON BAŞVURU TARİHİ 24 AĞUSTOS 2020 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR. Bu tarihten sonra yapılacak önceki dönem mezun ve bursiyer başvurularını üzülerek değerlendirmeye almayacağımızı hatırlatmak isteriz.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.
Burs Yönetmeliği İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ