<style>.lazy{display:none}</style>İstanbul Almanya Başkonsolosluğu #evdeokulcool Instagram Video
29.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Almanya Başkonsolosluğu #evdeokulcool Instagram Video Yarışması

İstanbul Almanya Başkonsolosluğu #evdeokulcool Instagram Video Yarışması

İstanbul Almanya Başkonsolosluğu #evdeokulcool Instagram Video Yarışması

İstanbul Almanya Başkonsolosluğu #evdeokulcool Instagram Video Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Almanya Ve Türkiye’den Vatandaşlar Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 1.500 Türk Lirası Değerinde Türk Alman Kitapevi Kitap Hediye Çeki
İkincilik Ödülü 1.000 Türk Lirası Değerinde Türk Alman Kitapevi Kitap Hediye Çeki
Üçüncülük Ödülü 500 Türk Lirası Değerinde Türk Alman Kitapevi Kitap Hediye Çeki

Yarışma Konusu
Video yarışmasının konusu, yaklaşık bir ( 1 ) dakikalık bir video ile, Koronavirüsü pandemisi sebebiyle 16 Mart 2020 tarihinden itibaren evde devam eden okul ve eğitim hayatının ne şekilde geçtiğinin ortaya çıkartılmasıdır. Bu videonun içeriği, öğrencinin evdeki öğrencilik hayatını (derslerini ve boş zamanlarını) yansıtan kişisel mekânlar, deneyimler veya objeler olabilir. Kişiler kendi çektikleri videoyu 1-2 cümle ile açıklayarak Instagram’da #evdeokulcool etiketi ile paylaşacaklardır. Video Almanca, Türkçe ya da İngilizce dillerinde olabilir.

Katılım Koşulları
1. Yarışmaya Almanya’dan ve Türkiye’den vatandaşlar katılabilir.

2. İstanbul Almanya Başkonsolosluğu’nin Instagram Yarışması’na Başkonsolosluk çalışanları, İstanbul Almanya Başkonsolosluğu tarafından belirlenen jüri üyeleri, bu yarışmanın düzenlenmesinden sorumlu diğer üçüncü kurumların çalışanları ve belirtilen kişilerin birinci derece yakınları katılamaz.

Ads

3. Üzerinde herhangi bir markaya ait ürün, hizmet, görsel bulunan videolar değerlendirmeye alınmaz.

4. Yarışmaya katılanlar, videoların kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

5. Paylaşılan videoların, genel ahlak kurallarına aykırı olmaması ve hiçbir şekilde kişi ya da kurumları rencide etmemesi şartı aranır. Bu tür videolar haber verilmeksizin değerlendirme dışı bırakılır.

6. İstanbul Almanya Başkonsolosluğu yarışmaya gönderilen eserlerin içeriğiyle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

7. Katılımcılar, paylaştıkları videoların yüksek çözünürlüklü versiyonunu İstanbul Almanya Başkonsolosluğu ile paylaşmayı taahhüt eder.

8. Her katılımcı yarışma şartlarına uygun olarak yarışma süresince her ay en fazla 1 (bir) adet video ile yarışmaya katılabilir.

9. Yarışma, yarışmanın duyurulmasıyla beraber başlar. Videonun daha önceden sergilenmiş veya yayınlanmış olması yarışmaya katılım açısından mümkün değildir.

10. Katılımcıların, Instagram hesapları “Gizli Hesap” konumunda olmamalıdır. Instagram hesaplarında “Seçenekler” sekmesindeki hesap başlığı altında yer alan “Gizli Hesap” ayarı kapalı konumda olmalıdır.

11. İstanbul Almanya Başkonsolosluğu yarışma takvimi ve şartname hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

12. Kazanan katılımcıya, İstanbul Almanya Başkonsolosluğu‘ne verdiği e-posta adresinden veya telefon numarasından iki (2) kez ulaşılmaya çalışılır, buna rağmen ulaşılamaması halinde üçüncü (3.) kez aranmaz.

13. Katılımcıların, yarışma sonuçlanınca ve ödül süreci tamamlanıncaya kadar Instagram.com’da kullandıkları isim/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Katılımcıların beyan ettikleri bilgilerin gerçek oldukları varsayılır, yarışmanın sonuçlanma aşamasında dahi bilgilerin gerçek olmadığı ortaya çıkarsa, Almanya Başkonsolosluğu katılımcının verilerini silme ve yarışmadan diskalifiye etme hakkı saklıdır.

14. Yarışmanın tüm katılımcıları, bu şartnamedeki bütün maddeleri kabul etmiş sayılır.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 31 Mayıs 2020.

Başvuru Yöntemi
• Katılımcılar, ilgili paylaşımı beğenip „Koronavirüs pandemisi sürecinde evde okul hayatı“ temalı videolarını; Instagram üzerinden #evdeokulcool etiketini ekleyip, @gk.istanbul Instagram hesabını ve yarışmaya katılabileceklerini düşündükleri 3 arkadaşlarını etiketleyerek, video altında “açıklama” ile paylaşacaklardır.
• Kazanan üç ( 3 ) katılımcı duyurulduktan sonra kazananlar yüksek çözünürlüklü videolarının orijinal hallerini ve iletişim bilgilerini presseistanbul@gmail.com mail adresine göndererek başvurularını tamamlayacaklardır.
Katılımcılar, videoda görünen kişilerin muvafakatını almış olmaları gerekmektedir. İstanbul Almanya Başkonsolosluğu, yarışmaya gönderilen eserlerin içeriğinden dolayı üçüncü şahısların olası hak ihlallerinden kaynaklanabilecek zararlar ile ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez. Bu sorumluluk, katılımcılara aittir.

Final
• Yarışmanın Seçici Kurulu, 01.06. – 05.06.2020 süresinde“En İyi 3” videoyu belirleyecektir.
• Yarışma dönemi sonunda belirlenen “En İyi 3” video Almanya Başkonsolosluğu’nun Instagram ve Facebook sosyal medya kanallarında yayınlanacaktır. Almanya Başkonsolosluğu, kazananların ad ve soyad bilgilerini açıklama hakkını haizdir.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ