<style>.lazy{display:none}</style>İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliğini Konulu Fotoğraf Yarışması
01.12.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliğini Konulu Fotoğraf Yarışması

İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliğini Konulu Fotoğraf Yarışması

İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliğini Konulu Fotoğraf Yarışması

Uluslararası Maden İşletmelerinde İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği Konulu Fotoğraf Yarışması Son Başvuru Tarihi 19 Ağustos 2019.

Yarışma Konusu: Maden İşletmelerinde “İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliğini” Konularını Temsil Etmeli Ve İlgilendirmelidir.
Yarışma Sonuçları 16 Eylül 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 1.000 Türk Lirası
İkincilik Ödülü 750 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 500 Türk Lirası
Dereceye Giren Yarışmacılara UMİİSİG 2019 Sempozyumu Delegeliği Paketi Ve Katılım Belgesi.

Uluslararası Maden İşletmelerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Sempozyumu’2019 (UMİİSİG’2019) kapsamında, yeraltı, yerüstü madencilik sektörlerinde çalışanlar arasındaki iş güvenliğinin önemini anlatmak için bu sektörde emek harcayanların gözünden bakmak amacıyla “UMİİSİG’2019 Fotoğraf Yarışması” düzenlenmektedir.
Maden İşletmelerinde çalışan veya bu alanda yapılan çalışmalara ilgi gösterenlerin gönderdiği fotoğraflardan seçilecek fotoğraflar 03-04 Ekim 2019 tarihlerinde Adana’da yapılacak olan UMİİSİG’2019 Sempozyumu süresince sergilenecektir.
Yarışmaya Maden İşletmelerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konularını ilgilendiren siyah-beyaz/renkli fotoğraflarla katılım sağlanabilir.

Katılım Koşulları

Ads

• Sergiye/yarışmaya sadece Maden İşletmelerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında çekilen fotoğraflar kabul edilecektir. Söz konusu şartlar dışında gönderilen fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

• Sergiye/yarışmaya en çok 5 adet fotoğrafla başvurulacaktır. Fotoğraflar yüksek çözünürlüklü olacak şekilde gönderilecektir. Bu özellikleri taşıyan ve cep telefonları ile çekilen fotoğraflar gönderilebilir.

• Fotoğraflar belge niteliği taşıyacağından sayısal müdahaleler bu özellik dikkate alınarak yapılacak, görüntünün ana yapısı değiştirilmeyecek. Fotoğraf kenarlarında boşluk bırakılmayacak, herhangi bir çerçeveleme işlemi yapılmayacak.

• Fotoğraf üzerinde katılımcıya ait isim, imza, tarih, logo vb. işaretler yer almayacak.

• Katılımcı sergiye gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu şartlar dışında hareket ettiği anlaşılan fotoğraflar değerlendirilmeyecek. Daha sonradan ortaya çıkabilecek yasal durumlardan katılımcı sorumlu olacaktır.

• Fotoğraf tekniği serbesttir (siyah-beyaz, renkli, manipüle vb.).

• Fotoğraflar TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından istenilen şekilde ve yerde ücretsiz olarak kullanılabilecektir.

• Seçici Kurul üyeleri ve birinci derece yakınları yarışmaya katılamaz.

• Gönderilen fotoğrafların daha önce başka bir yarışmaya katılmamış/sergilenmemiş olması gerekmektedir.

Kimlik Bilgileri
Katılımcılar ekteki UMİİSİG’2019 Fotoğraf Yarışması Katılım Formunu eksiksiz şekilde doldurarak ”Kişisel Beyan’’da bulunacaktır. Katılım formunda her fotoğrafın numarası, çekildiği yer ve tarih bilgisi ile varsa fotoğrafın adı yer alacaktır.

Fotoğrafların Gönderilmesi
Fotoğraflar baskı olarak gönderilmeyecek, katılım formu ile birlikte digital ortamda (CD) veya isg@maden.org.tr adresine e-posta ile iletilecektir.

Değerlendirme Ve Fotoğraf Seçimi
Seçici Kurul yarışmaya katılan fotoğraflar arasından, temaya uygun olan fotoğrafları sergi ve ödül için seçecektir. Sergilemeye kalacak fotoğraf sayısına seçici kurul karar verecektir.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Katılım Formu İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ