<style>.lazy{display:none}</style>
21.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

İnegöl Belediyesi Emekçi Kadınlar Fotoğraf Yarışması

İnegöl Belediyesi Emekçi Kadınlar Fotoğraf Yarışması

İnegöl Belediyesi Emekçi Kadınlar Fotoğraf Yarışması

İnegöl Belediyesi Emekçi Kadınlar Fotoğraf Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya 15 Yaş Ve Üzere Herkes Katılabilir.

Yarışma Konusu: Emekçi Kadınlar

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 1.500 Türk Lirası
İkincilik Ödülü 1.000 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 500 Türk Lirası

Katılım Koşuları
1. Fotoğraf Yarışması 15 Yaş Ve Üzeri Olan Herkese Açıktır.

2. Fotoğrafların Fotoğraf Makinesiyle Ve Yarışmacı Tarafından Çekilmiş Olması Gerekmektedir. Başvuru Yapan Yarışmacıya Ait Olmayan Fotoğraflarla Başvurması Halinde, Telif Haklarıyla İlgili Hukuksal Sorumluluk Katılımcıya Ait Olacaktır. Yarışmaya Eser Gönderenler, Eserlerin Kendilerine Ait Olduğunu Beyan Ve Taahhüt Etmiş Sayılacaklardır.

Ads

3. Yarışmaya Gönderilecek Eserler Daha Önce Başka Bir Yarışmada Derece Ve Ödül Almamış Olmalıdır. Yarışmaya Katılmak Üzere Gönderilen Çalışmaların Geri Verilmesi Söz Konusu Değildir.

4. Her Yarışmacı Yarışmaya 5 (Beş) Fotoğraf İle Katılabilir. Yarışmaya Katılacak Eserler Dijital Ortamda(Cd) Teslim Edilmelidir.

5. Orjinal Fotoğrafların Üzerinde Renk Düzeltmesi, Keskinleştirme Gibi İşlemler Kısıtlı Olmakla Beraber Düzeltmeleri Aşırıya Kaçmış Fotoğraflar Kabul Edilmeyecektir.

6. Yarışmacılar Gençlik Merkezinden Temin Edecekleri Başvuru Formunda Rumuzlarını Yazmalıdırlar. Eserler Aynı Zarf İçine Koyulabilir. Üzerinde Rumuz Yazılı, Eserin Dijital Kopyalarının Yer Aldığı Cd İle Aynı Zarf İçerisinde Bulunmalıdır. Kapalı Şekilde Hazırlanan Zarfın Üzerine Rumuz Yazılarak İnegöl Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Adresine Posta Yolu İle Veya Elden Teslim Edilmelidir.

7. Yarışmaya Son Katılım Tarihi 25 Şubat 2019’dur.

8. Gönderilecek Eserler, T.C. Kanunlarına Ve Genel Ahlak Kurallarına Aykırı Olmayacaktır. Bu Tür Eserler, Doğrudan Ve Haber Verilmeksizin Değerlendirme Dışı Bırakılacak Ve Gereği Görüldüğünde Yasal Takip Gerçekleştirilecektir. Yarışmayı Düzenleyen Kurumlar Yarışmaya Gönderilen Eserlerin İçeriği Ve Üçüncü Kişiler İle İlgili Hiçbir Hukuki Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

9. Fotoğraflarda Bulunan Canlı Ya Da Cansız Obje İle İlgili Her Türlü Telif, İzin Vb. Taleplerden Sorumluluk Fotoğrafı Çeken Ve /Veya Fotoğrafı Yarışmaya Gönderene Aittir. Bu Konuda Oluşabilecek İhtilaflarda Yarışmayı Düzenleyen Kurumlar Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

10. Yarışmaya Katılan Tüm Fotoğrafların Her Türlü Telif, Yayın, Kullanım Ve Sergileme Hakları Fotoğraf Sahibiyle Birlikte Yıl/Süre Sınırı Olmaksızın İnegöl Belediyesi’ne Ait Olacaktır. Bu Kullanımlar İçin Fotoğraf Sahibine Ayrıca Ücret Ödenmeyecektir.

11. Yarışmaya Katılanlar, Bu Şartname Hükümlerini Kabul Etmiş Sayılırlar.

12. Dereceye Girerek Ödül Almaya Hak Kazanan Kişiler Belirtilen Tarihte Ödülü Almaya Bizzat Gelmelidir. Aksi Takdirde Ödülü Alamaz, Hak İddia Edemezler.

13. Yarışmaya İnegöl Belediyesi Personeli Katılamaz.

Teknik Şartlar
1. Dijital Kopya Büyük Boy Baskıya Uygun Çözünürlükte Ya Da Çekilen Makinenin Orijinal Çözünürlüğünde Jpeg Formatında Cd’ye Kaydedilmeli Ve Eserin Rumuzu Dosya Adı Olarak Kaydedilmelidir.

2. Fotoğrafların Orijinal Görüntüleri Değiştirilmeden Yapılan Müdahaleler Kabul Edilir. Fotoğrafın Aslı Değiştirilmemelidir. Jüri Gerektiği Takdirde Fotoğrafın Aslını İsteyebilir.

3. Fotoğrafın Kısa Kenarı En Az 2000 Pixel Ve 300 Dpı Olmalıdır.
Yarışma Ödül Töreni Ve Sergilenme 8 Mart 2019 Günü İnegöl Kent Müzesinde Gerçekleştirilecek.

Yarışma Şekreteryası
İnegöl Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü
Adres: Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad. No:1 İnegöl/Bursa
Tel: 0 224 713 70 55 – 1232
E-Mail: kultursanat@inegol.bel.tr

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 25 Şubat 2019.

Yarışma Sitesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ