<style>.lazy{display:none}</style>

İlkokul Öğrencileri Arası Muhteşem Üçlü Fotoğraflı Öykü Yarışması

İlkokul Öğrencileri Arası Muhteşem Üçlü Fotoğraflı Öykü Yarışması

İlkokul Öğrencileri Arası Muhteşem Üçlü Fotoğraflı Öykü Yarışması

Gaziantep Şehitkamil Şehit Mehmet Öter İlkokulu İlkokul Öğrencileri Arası Muhteşem Üçlü Fotoğraflı Öykü Yarışması Düzenliyor.

Yarışma Ödülleri

Öğrenci Ödülleri
Birincilik Ödülü Bisiklet
İkincilik Ödülü Piyano Sitili Tuşlu Org Seti
Üçüncülük Ödülü Mikroskop Seti

Danışman Öğretmen Ödülleri
Birincilik Ödülü Gram Altın
İkincilik Ödülü Gram Altın
Üçüncülük Ödülü Gram Altın

Yarışma Konusu
Dijital Dünyanın Yasaklarla Değil Sınırlarla Faydalı Olduğunu Ve Ailece Yapılabilecek Verimli Etkinliklerle Öğrencilerin Keyifli Vakit Geçirebileceğini Anlatmaktadır.

Ads

Kapsam
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi / Özel İlkokulların 4. Sınıflarında Öğrenim Görmekte Olan Öğrencilerin Sınıf Öğretmeni Ve Velisiyle Takım Kurarak Katılabileceği “Muhteşem Üçlü” Fotoğraflı Öykü Yarışması.

Yarışmaya Katılım Ve Uygulama
Tamamen Gönüllülük Esasına Riayet Edilerek, Öğrencinin Sınıf Öğretmeninin Danışmanlığında, Bir Öğrenci Ve Velinin Katılımıyla “Muhteşem Üçlü” Takımı Kurulur. Danışman Öğretmen, Öğrencinin Kendi Öğretmeni Olmalıdır. Her Öğretmen, Sınıfından Sadece Bir Öğrenciye Danışmanlık Yapabilir. Yarışma Sürecinde Öğretmenlere Gönüllülük Esasına Aykırı Olarak Hiçbir Sorumluluk Yükleyemez.

Sınıf Öğretmeni, Öğrencinin Ve Velisinin Herhangi Bir Külfete Girmeden Uygulayabileceği, 4 Hafta Sonunu Kapsayacak Etkinlik Öneri Listesi Oluşturur.

Etkinlik Öneri Listesi Oluşturulurken Kolaylıkla Uygulanabilir, Maliyet Gerektirmeyen, Öğrencilerin İlgisini Çekecek, Ailece Güzel Ve Verimli Vakit Geçirilmesine Katkı Sunacak, Özgün Fikirler Olmasına Dikkat Edilecektir.

Öğrencinin Ve Velisinin Katkılarıyla Danışman Öğretmen Tarafından Oluşturulan Etkinlik Öneri Listesi 4 Hafta Sonu Boyunca Öğrenci Ailesi Tarafından Uygulanır.

Öneri Listesindeki Etkinlikler Gerçekleştirilirken Fotoğraf Çekilir. Fotoğraflarda Kurum, Kuruluş, Firma, Marka Ve Kişi Reklama Veya Tanıtımını Ön Plana Çıkaran Öğeler İle 6698 Sayılı KVKK’yı İhlal Edici Hususlara Yer Verilmemesine Özen Gösterilmelidir.

Tüm Etkinlikler Gerçekleştirildikten Sonra Öğrenci Bu Faaliyetleri, Çektiği Fotoğrafları Da Kullanarak Fotoğraflı Öykü Haline Getirir.

Hazırlanacak Fotoğraflı Öykü, Öğrencinin El Yazısıyla A4 Kağıdına Yazılacaktır Ve Fotoğraflar Da Uygun Bir Şekilde Kağıda Yapıştırılacaktır.

Söz Konusu Öykü 3 A4 Kağıdını Geçmemelidir. Fotoğraflar Sayfanın Dörtte Birini Geçmemelidir.

Birden Çok Sayfadan Oluşacak Eserlerin Sayfaları Numaralandırılmalı, Sayfalar Birbirine Zımbalanmalı Ve Her Sayfanın Arkasına Öğrencinin Rumuzu Yazılmalıdır.

Öğrenci Tarafından Hazırlanan Fotoğraflı Öykü, Ek-2, Ek-3, Ek-4, Ek-5, Ek-6 Ve Danışman Öğretmen Görev Yeri Belgesi İle Birlikte Gaziantep Şehitkamil Şehit Mehmet Öter İlkokulu Müdürlüğünün Adresine Etkinlik Takvimine Uygun Olarak Kargo İle Gönderilir.

Yarışma Takvimi
Son Başvuru Tarihi: 17 Şubat 2023
Sonuç Açıklanma Tarihi: 27 Şubat 2023
Sonuçlara İtiraz: 28 Şubat – 3 Mart 2023
Ödül Töreni Ve Ödüllerin Teslimi: 12 Mart 2023

Adres:
Şehitkamil Şehit Mehmet Öter İlkokulu Müdürlüğü
Emek Mahallesi 19028. Sokak Şehitkamil Gaziantep

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ