<style>.lazy{display:none}</style>
20.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

İlkokul Öğrencileri Arası 15 Temmuz Destanı Resim Yarışması

İlkokul Öğrencileri Arası 15 Temmuz Destanı Resim Yarışması

İlkokul Öğrencileri Arası 15 Temmuz Destanı Resim Yarışması

Gaziantep Şehitkamil Şehit Adem Serin İlkokulu İlkokul Öğrencileri Arası 15 Temmuz Destanı Resim Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi İlkokul Öğrencileri Katılabilir.

Konusu
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Türkiye Geneli Resmi Kurumlardaki İlkokul Öğrencilerine Yönelik “15 Temmuz Destanı” Konulu Resim Yarışmasıdır.

Yarışmanın Konusu Ve Şekli
Yarışmanın Konusu “15 Temmuz Destanı” Olup, Yarışma İlkokul Kademelerinde Eğitim Gören Öğrenciler Tarafından Görsel Kategorilerde Hazırlanan Eserler Arasında Yapılacaktır.
Yarışmaya, Görsel Kategoride Resim Kategorisinden Katılım Yapılabilecektir.

Genel Katılım Koşulları
Her Yarışmacı, Yarışmaya Bir Adet Resimle Katılabilir.

Resimler 35×50 cm Ebadında Resim Kağıdı Veya Tuval Üzerine Çizilmelidir.

Ads

Katılımcılar Kendi Anlatım Biçimlerine Uygun Her Türlü Tekniği Ve Malzemeyi Kullanmakta Serbesttir.

Yarışmaya Katılan Resimlerin, Daha Önce Herhangi Bir Yarışmaya Katılmamış Ve Herhangi Bir Yerde Yayımlanmamış / Sergilenmemiş Olup Özgün Bir Çalışma Olması Gerekmektedir.

Yarışmaya Gönderilecek Eserin Ön Yüzüne Hiçbir Bilgi Yazılmayacak Ve Eserin Arka Yüzüne Hiçbir Bilgi Yazılmayacak Ve Eserin Arka Yüzünün Sol Alt Köşesine Ad-Soyad, Sınıfı, Okul Adı, Okul Adresleri Ve Okul Telefonlarını Eksiksiz Olarak Yazmak Zorundadır.

Katılımcı Velileri, Öğrencinin Yarışmaya Katılmasına Ve Eserin Sergilenecek Ortamda Kullanılmasına Onay Verdiğine Dair Ekte Belirtilen Formu Elle Doldurup Başvuru Esnasında Eserin Arka Kısmına Yapıştıracaktır. Veli İzin Belgesi Gönderilmeyen Eserler Değerlendirilmeye Alınmayacaktır.

Yarışmaya 1. 2. Ve 3. Olan Katılımcılara Ödül Verilecektir. Ayrıca Komisyon Tarafından Bir Öğrenciye Mansiyon Ödülü Verilecektir.

Yarışmaya Katılacak Resimler; Elden Yada Posta / Kargo Yoluyla Dülükbaba Mahallesi Fedai Mehmet Caddesi Fedai Mustafa Sokak No: 64 Şehitkamil Gaziantep (Şehit Adem Serin İlkokulu) Adresine Teslim Edilecektir.

Katılımcılardan, Velisinin Doldurup İmzaladığı Ek-1 (Katılımcı Formu) Ve Ek-2 (Veli İzin Belgesi) İle Yarışmaya Gönderilen Eserin Aslı Alınacaktır. Eserle Birlikte Ek-1, Ek-2, Ek-3 Ve Ek-5 Formları Zarfın İçinde Elden Veya Kargo İle Şehit Adem Serin İlkokulu Müdürlüğüne Teslim Edilecektir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü Plaket Artı Resim Seti
İkincilik Ödülü Plaket Artı Resim Seti
Üçüncülük Ödülü Plaket Artı Resim Seti
Mansiyon Ödülü Plaket Artı Resim Seti

Yarışma Takvimi
Başvuru Tarihleri: 7 Aralık 2022 – 7 Ocak 2023
Sonuçların Açıklanması: 16 Ocak 2023
İtiraz: 16 Ocak -19 Ocak 2023
Ödül Töreni: 20 Ocak 2023

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ