<style>.lazy{display:none}</style>
17.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

İKAF BKM Mutfak Genç Yetenek Yarışması

İKAF BKM Mutfak Genç Yetenek Yarışması

İKAF BKM Mutfak Genç Yetenek Yarışması

İç Anadolu Kariyer Fuarı İKAF BKM Mutfak Genç Yetenek Yarışması Düzenliyor. Ödüllü Yarışmaya Üniversite Öğrencileri Yada Mezunları Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 25 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 15 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 10 Bin Türk Lirası

BKM Mutfak, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) koordinasyonunda, Anadolu Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenecek olan bölgenin en büyük kariyer fuarı olan İKAF’24’te genç yeteneklerle bir araya gelecek. “Yetenek Her Yerde” sloganından yola çıkarak düzenlenecek olan “BKM Mutfak Genç Yetenek Yarışması”na üniversite öğrencileri ve mezunları ikafyarisma.anadolu.edu.tr adresi üzerinden başvuru yapabilecek. BKM Mutfak Genç Yetenek Yarışması’na üniversite öğrencileri ve mezunları iki dakikayı geçmeyen komedi türünde hazırladıkları özgün videoları ile katılım gösterebilecek.

Katılım Şartları
Üniversite öğrencisi ya da mezunu ise hemen www.yetenekkapisi.org üzerinden kaydını oluştur ve İKAF’24’e başvurunu tamamla.

1 Aralık 2023 -30 Ocak 2024 tarihleri arasında iki dakikayı geçmeyen en komik videonu çek ve ikaf.anadolu.edu.tr adresine yükle.

Ads

Anadolu Üniversitesi ön jürisinden geçen videolar, 1-15 Şubat 2024 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi YouTube (https://www.youtube.com/@anadoluuniv) kanalından yayınlanacak.
En fazla beğeni alan ilk 20 video BKM Mutfak jürisinin değerlendirmesine katılmaya hak kazanacak.

BKM Mutfak jürisinin belirlediği ilk üç isim 28 Şubat 2024 tarihinde Anadolu Üniversitesi’nde ödülünü sürpriz bir BKM Mutfak oyuncusunun elinden alacak.

Soruların için sosyalmedya@anadolu.edu.tr adresine eposta gönderebilirsin.

Video Özellikleri
Çekilen Videolar Anadolu Üniversitesi’nin Belirleyeceği Alana Aşağıdaki Özelliklerde Çıktı (Export) Alınarak Eklenmelidir.
Video Uzantısı Mp4 Olmalıdır.
Video Formatı H.264 Olmalıdır.
Videoların Süreleri 2 Dakikayı Aşmamalıdır.
Videoların Çerçeve Oranı 16:9 Olmalıdır.
Videoların Çözünürlüğü 1920×1080 Piksel Olmalıdır.
Videoların Kapladığı Alan 100 MB’ı Aşmamalıdır.

Anadolu Üniversitesi ön jürisinden geçen videolar, öncelikle Anadolu Üniversitesi resmî YouTube kanalından yayınlanacak. Kanala yüklenen videolar arasından en fazla beğeniyi alan ilk 20 video ise BKM Mutfak jürisinin tarafından değerlendirmeye alınacak.

BKM Mutfak jürisinin belirlediği ilk üç isim 28-29 Şubat 2024 tarihinde Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü’nde düzenlenecek olan İKAF’24’te ödülünü sürpriz bir BKM Mutfak oyuncusunun elinden alacak.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Detaylar İçin Tıkayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ