<style>.lazy{display:none}</style>
18.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

İBB Üniversite Öğrencilerine Part Time Çalışma Fırsatı

İBB Üniversite Öğrencilerine Part Time Çalışma Fırsatı

İBB Üniversite Öğrencilerine Part Time Çalışma Fırsatı

İBB Üniversite Öğrencilerine Part Time Çalışma Fırsatı Sunuyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraklerinde Üniversite Öğrencileri İçin Yarı Zamanlı Çalışma Başvuruları 16 Ekim 2017 İle 25 Ekim 2017 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak.
İBB Yarı Zamanlı Çalışma Başvurularını Örgün Eğitimde Okuyan Ön Lisans Ve Lisans Öğrencileri Yapabilir. Başvuranlar Son Başvuru Tarihinden 10 Gün Sonra Mülakat İçin Çağrılacak, Mülakatlar 15 Kasım 2017 Tarihine Kadar Yapılacaktır.

İBB Üniversite Öğrencilerine Part Time Çalışma Fırsatı Duyurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirak Şirketleri, Üniversite Öğrencilerinin Yarı Zamanlı Çalışma Başvurularını Almaya Başladı. Yarı Zamanlı Çalışma Programına 16 – 25 Ekim 2017 Tarih Aralığında İBB Gençlik Meclisi Web Sayfası Üzerinden Aday Öğrenciler Başvurabilecektir.

Yarı Zamanlı Çalışma Programı, Üniversite Öğrencilerinin Tecrübe Kazanmaları Ve İş Dünyasına Adapte Olmalarını Amaçlıyor. İBB Gençlik Meclisi’nin Organize Ettiği Yarı Zamanlı Çalışma Programıyla Gençlerin Okullarında Teorik Olarak Aldığı Bilgileri Pratiğe Dönüştürmeleri Ve Meslekleri Hakkında Daha Kapsamlı Ve Uygulamalı Eğitim Görmeleri Hedefleniyor.

Yarı Zamanlı Çalışma Başvuruları Sonrası Mülakatlar 15 Kasım’a Kadar Yapılacaktır. Mülakat Davetleri Adaylara İBB Gençlik Meclisi Tarafından 25 Ekim’den Sonra 10 İş Günü İçerisinde Yapılacaktır.

Programla İlgili Detaylı Bilgi Almak İsteyen Arkadaşlar 0212 449 91 00 Nolu Telefon Numarasını Arayarak İBB Gençlik Meclisi Kariyer Ve Staj Merkezinden Detaylı Bilgi Alabilirler.

Ads

Burs Veren Vakıflar, Dernekler, Kurumlar, Holdingler İçin Tıklayın.

*Programa Örgün Öğretim Okuyan Öğrenciler Başvuru Yapabilmektedir.
*Programa Sadece Ön Lisans Ve Lisans Okuyan Öğrenciler Kabul Edilmektedir. Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencileri Kabul Edilmemektedir.
Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ