28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İBB Üniversite 2018-2019 Staj Başvuruları

İBB Üniversite 2018-2019 Staj Başvuruları

İBB Üniversite 2018-2019 Staj Başvuruları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Üniversite 2018-2019 Staj Başvuruları 30 Nisan 2018 Saat 23:59’a Kadar Online Olarak Yapılabilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ve İştirak Şirketlerinde Staj Yapmak İsteyen Üniversite Öğrencileri İstanbul Gençlik Meclisi Üzerinde Yapacak.

İBB Müdürlükleri ve İştirak Şirketleri bünyesinde gönüllü staj imkanı bulunmamaktadır. Değerlendirme aşamasında yalnızca zorunlu staj yapması gereken öğrenciler değerlendirmeye alınacaktır. Yanlış bilgi beyanında bulunduğu tespit edilen ve staj zorunluluğu olmayan adayların staja başlamaları durumunda dahi staj sözleşmeleri ilgili İştirak Şirketi ve/veya Müdürlükçe feshedilecektir.

Staj başvuruları yalnızca İBB Gençlik Meclisinin internet sitesi üzerinden alınacaktır. İBB Müdürlüklerine, İştirak Şirketlerine veya İBB Gençlik Meclisi’ne elden / telefon araması / mail yoluyla yapılan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

” Zorunlu Staj ” için başvuru işlemleri son aşamaya kadar gelen öğrencilerin, staj tarihi aralıklarını örnekte gösterilen tarih aralığı şeklinde yazmaları gerekmektedir. ” Açıklama ” kısmına öğrencilerin stajlarının içeriğini, kaç iş günü olduğunu, niçin İBB’de staj yapmak istediklerini ve stajdan beklentilerinin ne olduğunu özetleyecek şekilde kısa açıklama yazmaları beklenmektedir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Başvurular değerlendirilirken, öğrencilerin eğitim gördükleri alanlar ile İBB Müdürlükleri ve İştirak Şirketlerinin ihtiyaç duyduğu alanların uyumuna bakılacak, staj yapılması planlanan hizmet binasına yakın yerde oturan öğrenciler tercih edilecektir. Bu sebeple, başvuru yapacak öğrencilerin “ İkamet İlçesi “ kısmını doğru şekilde doldurması gerekmektedir. Staja kabul süreci başlatılan öğrencilerden e-devlet üzerinden ikametgah belgesi talep edilecektir. Yanlış beyanda bulunduğu tespit edilen öğrencilerin staj değerlendirmeleri olumsuz olarak sonuçlanacaktır.

İBB Müdürlükleri ve İştirak Şirketleri tarafından yalnızca başvuruları olumlu olarak değerlendirilen öğrencilere geri dönüş yapılacaktır. Olumlu geri dönüş yapılmayan öğrencilerin staj değerlendirmeleri kendiliğinden olumsuz olarak sonuçlanacaktır.

Başvurusu değerlendirmeye alınan Stajyer adaylarına geri dönüşler telefon yoluyla yapılacaktır. Bu nedenle adayın başvuru formundaki telefon numarası bilgisinin kendisine ait olması, doğru ve eksiksiz yazılması önemlidir. Ayrıca, adaylar 1. derece yakınlarından birisinin telefon numarasını formdaki “Ek İrtibat Numarası” kısmına yazmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak isteyen öğrencilerin sorularını ” kariyer@ibbgenclikmeclisi.com ” adresine iletmeleri gerekmektedir.

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ