28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Girişimcilik Eğitimi

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Girişimcilik Eğitimi

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Girişimcilik Eğitimi

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Girişimcilik Eğitimi Yeni Dönem Başvuruları Online Olarak Alınmaya Başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Ücretsiz Sertifikalı Girişimcilik Eğitimi Kursuna 18 İle 25 Yaş Arasındaki Lise Ve Üniversite Öğrencisi Gençler Katılabilir. Ücretsiz Girişimcilik Kursu 10 Kasım 2017 Tarihinde Başlayıp 19 Ocak 2018 Tarihinde Sona Erecek. Ücretsiz Kurs Cuma Günleri Saat 17:00 İle 20:10 Saatleri Arasında Gençlik Meclisinin Saraçhanedeki Binasında Yapılacak.

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Girişimcilik Eğitimi Duyurusu

Lise Ve Üniversite Öğrencileri İçin Sertifikalı Eğitim Programları Düzenleyen İBB Gençlik Meclisi Uluslararası Gençlik Eğitim Akademisi’nde (UGEA) Yeni Dönem Başladı.

İBB Gençlik Meclisi Uluslararası Gençlik Eğitim Akademisi (UGEA) Yeni Dönemdeki Girişimcilik Eğitimi Başlıyor. Ücretsiz Ve Sertifikalı Eğitim Programı Kapsamında Dersler İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki Binasında Cuma Günleri Yapılacak.

İBB Gençlik Meclisi Gençlerin Okul Dışında Da Kendilerini Geliştirmeleri Amacıyla Kurulan Akademi’nin Yeni Eğitim-Öğretim Yılındaki Programı Birçok Farklı Alanı Kapsıyor. Uluslararası Gençlik Eğitim Akademisi (UGEA), 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Ofis Programları Kullanımı, Video Ve Sunum Hazırlama Teknikleri, Blog-Web Sitesi Yapımı Ve Bloggerlık, Etkili Sosyal Medya Kullanımı, Çocuklar İçin Kod Eğitimi, Fotoğraf Çekimi, Özel Gün Fotoğrafçılığı, Photoshop, Bilgisayar Destekli Reklam Ve Tasarım, Girişimcilik, Liderlik, İş Hayatında İletişim, Sosyal Hayatta İletişim, İş Organizasyonu, İngilizce, Diksiyon, Yabancılar İçin Türkçe, Almanca, Rusça Ve İspanyolca Gibi Eğitimler Veriyor.

Girişimci Gençleri Destekleyen Ve Girişimcilik Eğitimi Almak İsteyen 18-25 Yaş Arası Gençlere Yönelik Olan ‘Girişimcilik Eğitimi’ Programı Başlıyor. Ücretsiz Ve Sertifikalı Olan Program İçin Dersler 10 Kasım 2017 Cuma Günü Başlayıp 19 Ocak 2018 Cuma Günü Sona Erecektir. Eğitimler Cuma Günleri 17.00 – 20.10 Saatleri Arasında İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki Binasında Gerçekleşecektir.
Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ