26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Ebru Kursu

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Ebru Kursu

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Ebru Kursu

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Ebru Kursu Başvuruları Online Olarak Alınmaya Başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Ücretsiz Ebru Sanatı Kurslarına 18 İle 25 Yaş Arasındaki Gençler Katılabilir. Ücretsiz Ebru Kursu 27 Ekim 2017 Tarihinde Başlayıp, 29 Haziran 2018 Tarihinde Sona Erecektir. Kurs Cuma Günleri 09:00 İle 16:00 Saatleri Arasında Yapılacaktır.

İBB Gençlik Meclisi Ücretsiz Ebru Kursu Duyurusu

İBB Gençlik Meclisi Sanat Alanında Verdiği Eğitim Programlarına Devam Ediyor. İstanbullu Beş Milyon Gence Yönelik Çalışmalar Yapan Gençlik Meclisi Sanat Alanı İle İlgilenen Öğrencilere Destek Olmak Amacı İle Ebru Sanatı Kursu Açıyor.
Açılacak Eğitimle Gençlerin Ebru Sanatını Daha İyi Öğrenmeleri Hedeflenmektedir.
Öğrencilere; Kitre İle Yoğunluğu Artırılmış Su Üzerine Özel Fırçalarla, Özel Olarak Hazırlanmış Boyaları Serpebilme, Teknede Meydana Gelen Damlacıkları Şekillendirerek Desen Oluşturabilme Ve Bunu Kağıda Aktarabilme Bilgi Ve Becerisinin Kazandırıldığı Eğitim Programıdır.
Konu Başlıkları: Geleneksel Türk Süsleme Sanatları, Renk, Ebru Boyamaya Hazırlık, Ebru Boyama.

İstihdam Alanları: Mesleki Yeterliklerini Kazananlar, Sanat Ve Tasarım Sektöründeki İşletmelerde, Turistik Ve Hediyelik Eşya Atölyelerinde, Matbaacılık Ve Ciltçilik Yapan İşletmelerde Çalışabilir, Kendi Ev Ve İş Yerlerinde Üretim Yapabilirler.

Eğitim 27 Ekim 2017 Tarihinde Başlayarak 29 Haziran 2018 Tarihine Kadar Devam Edecektir. Cuma Günleri Olacak Eğitim 09:00-16:00 Arasında Gerçekleşecektir. Etkinliğimiz 18-25 Yaş Arası Gençlere Yöneliktir. Eğitim Sonunda Katılım Belgesi Verilecektir.
Etkinliğe Katılım Ücretsiz Ve 15 Kişilik Kontenjanla Sınırlı.
Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ