<style>.lazy{display:none}</style>
18.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 15 Temmuz Ve Sonrası Fotoğraf Yarışması

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 15 Temmuz Ve Sonrası Fotoğraf Yarışması

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 15 Temmuz Ve Sonrası Fotoğraf Yarışması

Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Hasan Kalyoncu Üniversitesi 15 Temmuz Ve Sonrası Fotoğraf Yarışması Düzenliyor.
Yarışmaya Üniversitelerin Ön Lisans, Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 1.500 Türk Lirası
İkincilik Ödülü 1.000 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 750 Türk Lirası
Mansiyon Ödülü 500 Türk Lirası
Ödül Kazanan Tüm Öğrencilere, Para Ödülünün Yanı Sıra Başarılarını Simgeleyen Bir Sertifika Da Verilecektir.

Yarışmanın teması “Demokrasi ve Milli Beraberlik” olarak belirlenmiştir. Fotoğraflar, demokrasi ve milli beraberliği anlatan haber, anı veya etkinliklere ait olabileceği gibi, tamamen sembolik kompozisyonlardan da oluşabilir. Yarışmacılar, temaya sadık kalmak koşuluyla, istedikleri tasarımı gerçekleştirmekte serbesttir.

Yarışmaya Katılım Koşulları
1. Fotoğraflar yarışma temasına uygun olmalıdır. Olmayan fotoğraflar elenecektir.

2. Çekimler, dijital makine ile gerçekleştirilecek, değerlendirme ‘sayısal ortamda’ olacaktır. Fotoğraflar şartnamede belirtilen fotoğraf teslim adresine sayısal ortamda (CD veya DVD) teslim edilecektir.

Ads

3. Katılımcılar yarışmaya en fazla 3 adet fotoğraf ile başvuru yapabilir. Yarışmacı tarafından her biri fotoğraf ’adlandırılmalıdır’.

4. Katılım renkli veya siyah beyaz dijital fotoğraflarla olacaktır. Yarışmaya fotoğrafların hem RAW hem de JPEG formatlı halleri teslim edilecektir. JPEG formatındaki fotoğrafların uzun kenarı en az 3200 piksel olacaktır. Bu fotoğrafların herhangi bir nedenle bilgisayarda okunamaması halinde sorumluluk kabul edilmez.

5. Katılım formu eksiksiz olarak doldurulmalı, imzalanmalı, fotoğrafların kayıtlı olduğu CD ve öğrenci belgesi ile katılım formu üzerinde yarışmacının adı yazılı zarfın içine konulmalıdır. CD kaydında fotoğrafların adlandırılması katılım formundaki ile aynı olmalıdır.

6. Tüm başvuru işlemleri ifdekanlik@hku.edu.tr adresine yapılmalıdır. Başvuru sonrasında 1 adet CD ve imzalı başvuru formu (forma kendi fotoğrafınızı da ekleyiniz) posta ile yarışma sekretaryasına gönderilmelidir.

7. Yarışmacı, yarışmaya gönderdiği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerin alındığını beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyana aykırı hareket ettikleri belirlenenlerin ödül, unvan ve her türlü kazanımları iptal edilir.

8. Fotoğrafların son teslim tarihi olan 01.09.2020 tarihine kadar teslim adreslerine ulaştıkları takdirde yarışmaya dahil edilir. Posta yoluyla gönderilecek fotoğrafların tüm sorumluluğu katılımcıya ait olup, postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Jürimiz bu tarihten sonra gelen fotoğrafları değerlendirmeye almayacaktır.

9. Yarışmaya fotoğraf gönderen yarışmacılar, yarışma şartnamesini kabul etmiş ve yarışma kurallarına uymayı taahhüt etmiş sayılırlar. Şartnameye uymayan yarışmacılar yarışma dışı bırakılır.

Yarışma Sekreteryası- Fotoğraf Teslim Adresi
Adres: Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km 27410 Şahinbey/Gaziantep
Tel: 0342 211 80 80 – 1724
e-mail: ifdekanlik@hku.edu.tr

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 1 Eylül 2020. Yarışma Sonuçları 11 Eylül 2020 Tarihinde Açıklanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ