<style>.lazy{display:none}</style>
18.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Halk Eğitim Grafik Ve Fotoğraf Usta Öğretici Olma Koşulları

Halk Eğitim Grafik Ve Fotoğraf Usta Öğretici Olma Koşulları

Halk Eğitim Grafik Ve Fotoğraf Usta Öğretici Olma Koşulları

Halk Eğitim Grafik Ve Fotoğraf Usta Öğretici Olma Koşulları Nelerdir. Halk Eğitim Merkezlerinde Grafik Ve Fotoğraf Alanında Açılan Kurslarda Usta Öğretici Olma Koşulları Nelerdir.

Halk Eğitim Grafik Ve Fotoğraf Usta Öğretici Olma Şartları
Grafik Öğretmenleri, Grafik Bölümü Ana Sanat Dalı, Fotoğraf Ve Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarım Bölümü, Görsel İletişim Tasarım, Engelliler Entegre Yüksekokulu Uygulamalı Güzel Sanatlar Bölümü, Grafik Dalı.

Fotoğraf Çekimi Kursu Usta Öğreticisi
Fotoğraf Alan Öğretmenleri
Grafik Ve Fotoğraf Alanı Öğretmenleri
Lisans Eğitimini Fotoğraf Yada Grafik Ve Fotoğraf Alanında Tamamlamış Olan Öğretmenlik Formasyon Belgesi Sahipleri

Fotoğrafçılık Doktora
Fotoğraf, Fotoğraf Ve Video Yüksek Lisans
Fotoğraf, Görsel İletişim Tasarım, Fotoğraf Ve Video, Grafik Tasarım Bölümü, Fotoğraf Ve Grafik Sanatlar, Grafik Tasarım, Grafik Öğretmenliği, Grafik Bölümü Anasanat Dalı Lisans Mezunları.
Öğretmenlik Bölümü Dışındaki Mezunlardan Formasyon Belgesi İstenir.

Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım Usta Öğreticisi
Grafik Tasarım Doktora
Grafik Tasarımı Yüksek Lisans
Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Grafik, Resim İş Öğretmenliği, Grafik Anasanat Dalı, Grafik Tasarım, Görsel İletişim, Grafik Öğretmenliği, Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Fotoğraf Ve Grafik Sanatları, Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri, Bilgisayar Grafik Tasarım, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği Lisans Mezunları.
Bilgisayar Destekli Tasarım Ve Animasyon, Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım, Grafik-Grafik Sanatlar, Bilgisayar Destekli Tasarım, Bilgisayar Destekli Teknik Çizim, Grafik, Bilgisayarlı Tasarım, Grafik Tasarımı Ön Lisans Mezunları.
Mezuniyet İle Birlikte Adobe Programları Bilmesi Gerekir. (Photoshop, Illustrator, Indesign )

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  Resim İş Öğretmenliği, kurs açabilir olark yazmakta fakat sistemde puan bilgisi vermemektedir. kurs açmak istesem açabilir miyim

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   E-yaygın sisteminde usta öğretici başvurusu bölümünde, Mezuniyet Belgesi Yüklendikten Sonra Kurs Puan Bilgisi Kısmı Butonuna Tıklanırsa Hangi Kurslardan Puan Alınacağı Görülebilir.

 2. Salih dedi ki:

  “Görsel İletişim Tasarımı” lisans mezunu olup “Sanat ve Tasarım” alanında tezli yüksek lisans bitirmiş (Adobe programlarına hakim) biri, “Bilgisayar destekli reklam tasarım usta öğreticisi” olarak kurs açabilir mi? Açamıyorsa açması için ne gereklidir?

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   Görsel iletişim tasarım lisans mezunları Grafik ve tasarım alanında kurs açabilir. E-yaygın sisteminden usta öğretici başvurusu yaparak hangi kurslardan puan alınabileceği görülebilir. Mezuniyet Belgesi Yüklendikten Sonra Kurs Puan Bilgisi Butonuna Tıklanırsa Hangi Kurslardan Puan Alınacağı Görülebilir.

BİR YORUM YAZ