<style>.lazy{display:none}</style>Hacıbektaş Belediyesi Fotoğraf Yarışması Başvuruları
21.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Hacıbektaş Belediyesi Fotoğraf Yarışması

Hacıbektaş Belediyesi Fotoğraf Yarışması

Hacıbektaş Belediyesi Fotoğraf Yarışması

Hacıbektaş Belediyesi Fotoğraf Yarışması Düzenliyor. 2. Arif Gündoğdu Gürses Fotoğraf Yarışmasına Konuya İlgi Duyan Tüm Amatör Ve Profesyonel Herkes Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 1.500 Türk Lirası
İkincilik Ödülü Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 500 Türk Lirası

Konu
Hacıbektaş’ta Yaşam fotoğrafları konulu 2021 yılı fotoğraf yarışması.

Katılım Koşulları Ve Şartları

Yarışma, konuya ilgi duyan tüm amatör veya profesyonel katılımcılara (Seçici Kurul dışında)açıktır.

Ads

Yarışmaya katılım bedelsizdir.

Daha önce başka yerlerde çekilen fotoğraflar yarışmaya kabul edilmeyecektir ve bu durumda oluşan zararlardan katılımcı sorumlu olacaktır (Durumun tespiti halinde katılımcı ödüle hak kazanamaz).Sadece, ilçe sınırları içerisinde çekilmiş fotoğraflar yarışmaya kabul edilecektir (İlk 3’e kalan fotoğrafların sahiplerine fotoğraftaki mekanın Hacıbektaş’da olduğu ya da kişinin Hacıbektaş’da yaşadığını ispatlaması istenecektir). Aksi durumun tespiti halinde doğacak hukuki sorumluluklar katılımcıya aittir.

Yarışmaya eser gönderenler, eserlerin kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

Hacıbektaş Belediyesi katılımcıların fotoğraflarıyla ilgili izinler ve telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Yarışmaya; renkli, siyah-beyaz ve sepia gibi monokrom (tek renk) fotoğraflarla katılım yapılabilir.

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar ya da bir kısmı sergi amaçlı olarak ya da farklı bir şekilde ileriki bir tarihte belediyemiz tarafından kullanılabilecektir.

Bu nedenle başvuru formuyla birlikte CD’de gönderilecek fotoğraflar; eser sahibinin arzu ettiği kadrajda, büyük basıma uygun olacak şekilde, yüksek çözünürlükte (300 dpi) ve en yüksek sıkıştırma kalitesinde kısa kenarı en az 2300pixel olarak JPEG formatında gönderilmelidir.

Yarışma sayısal ortamdadır, baskılar kabul edilmeyecektir.

Katılım koşullarına ve şartlarına uymayan fotoğrafların ödülleri iptal edilecek ve yerine başka bir fotoğraf konmayacaktır.

Her katılımcı en çok 3 eserle yarışmaya katılabilir.

Yarışmaya gönderilecek fotoğraflara rumuz verilecektir. Katılımcının rumuzu (Örneğin; 012345)ve fotoğrafın sıra numarası olarak hazırlanmalıdır (Örneğin; 012345-1.jpg, 012345-2.jpg, …, gibi).

Teslim edilecek ya da gönderilecek Mail veya CD’de katılımcının rumuzu yazılı olacaktır. Üzerinde “katılımcı rumuzu” yerine “katılımcı ismi” yazılan CD’ler yarışma dışı bırakılacaktır.

Şartnamenin son sayfasında bulunan katılım formunun eksiksiz olarak doldurulması, imzalanması, CD ile birlikte kapalı bir zarfın içerisine konulması, zarfın üzerine sadece rumuzun yazılması gerekmektedir.

Birden fazla fotoğraf ile katılım durumunda tüm fotoğraflar aynı CD içerisine JPEG olarak kaydedilmelidir.

Gönderilen kayıtlardaki fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır.

Eserlerin kaydedildiği CD ve başvuru formu beraber zarflanarak son eser teslim tarihi olan20.12.2021 Pazartesi günü mesai saati sonuna kadar Belediyemiz Kültür Birimine elden teslim edilmeli ya da teslimat yerine zamanında ulaşacak şekilde gönderilmelidir. Geç ulaşan eserler yarışmaya dâhil edilmeyecektir.

Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır ve hukuki işlemler uygulanır.

CD’ler ve başvuru formları katılımcılara iade edilmeyecektir.

Yarışmaya herhangi bir şekilde eser gönderen yarışmacılar bu şartnamedeki tüm şartları peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 20 Aralık 2021. Yarışma Sonuçları 22 Aralık 2021 Tarihinde İlan Edilecek.

Teslimat Adresi
Hacıbektaş Belediye Başkanlığı
Fotoğraf Yarışması
Cemalettin Çelebi Cad. No:01
50800 Hacıbektaş/NEVŞEHİR
Telefon: 0 384 441 30 17
Telefon: 0 532 359 40 50

İletişim
bilgi@hacibektas.bel.tr

Yarışma Şartnamesi İçin Tıkayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ