26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Yarışmaları

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Yarışmaları

Gençlik Ve Spor Bakanlığı 2018 Yarışmaları

Gençlik Ve Spor Bakanlığı 2018 Yarışmaları İçin Son Başvuru Tarihi 1 Mart 2018. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gençler Arası Bilgi Yarışması, Şiir Okuma Yarışması, Tiyatro Yarışması Ve Türk Müziği Yarışması Düzenliyor.

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gençler Arası Bilgi Yarışmasına 14 İle 17 Yaş İle 18 İle 25 Yaş Arası 3’er Kişilik Gruplar Halinde Yapılacak. Türkiye Finalinde Birinci Olanlar Yurtdışı Kültür Gezisi İle Ödüllendirilecek.

2018 Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması Bir Şiir Bir Nefes Yarışmasına 14 İle 17 Ve 18 İle 25 Yaş Arası Gençler Katılabilir. Yarışma Konusu Anne Baba Sevgisi. Yarışma Ödülü Türkiye Finalinde Birinci Olanlar Yurtdışı Kültür Gezisi İle Ödüllendirilecek.

2018 Gençlik Ve Spor Gençler Arası Hayallerini Sahneye Taşı Tiyatro Yarışmasına 14 İle 29 Yaş Arasındaki Gençler Ekipleriyle Başvurabilir. Türkiye Finalinde Birinci Olanlara Yurtdışı Kültür Gezisi Ödülü.

Gençlik Ve Spor Bakanlığı 2018 Sahne Sırası Sende Gençler Arası Türk Müziği Yarışmasına 18 İle 23 Yaş Ve 24 İle 29 Yaş Arası Gençler Katılabilir. Repertuarlar Türk Halk Müziği, Tük Sanat Müziği Ve Geleneksel Türk Müziği.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Elemeler Gençlik Merkezleri Arasında Türk Müziği Yarışması İlk Birinciliği, Bölge Birinciliği Ve Türkiye Finali Olarak Üç Aşamada Yapılacak.

Yarışma Kategorileri Sola Kız Ses Yarışması, Solo Erkek Ses Yarışması Özgün Uyarlama.
Türkiye Finalinde Birinci Olanlar Yurtdışı Kültür Ve Gezisiyle Ödüllendirilecek.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ