28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

GAU Liseler Arası Kısa Film Yarışması

GAU Liseler Arası Kısa Film Yarışması

GAU 2018 Liseler Arası Kısa Film Yarışması

Girne Amerikan Üniversitesi GAU2018 Liseler Arası Kısa Film Yarışması Son Başvuru Tarihi 4 Nisan 2018. Yarışmaya Türkiye Ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Geneli Resmi Ve Özel Lise Ve Dengi Okul Öğrencileri Katılabilir.

Yarışmaya Katılacak Filmler En Fazla 10 Dakika Uzunluğunda Olmalıdır.

Filmlerde Konu Sınırlaması Yoktur, Ancak Milli Eğitim İlkelerine Ve Genel Ahlak Kurallarına Uymayan Filmler Değerlendirmeye alınmayacaktır.
yarışmaya katılacak filmler orijinal formatı ile http://yarismalar.gau.edu.tr Adresine En Fazla 1gb Olacak Şekilde Yüklenmelidir.
Jüri Üyeleri Filmleri İçerdikleri Belirgin Teknik Hatalar Yüzünden Eleyebilir.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 4 Nisan 2018’dir. Online Olarak Yüklenen Filmler Web Sitesi Üzerinden Halk Oylamasına Sunulacaktır. Halk Oylaması Puanlamanın Yüzde 30’unu Jüri Değerlendirmesi İse Yüzde 70’ini Oluşturacaktır.

Yarışmaya Bireysel Yada Grup Olarak Katılmak Mümkündür. Bireysel Yada Grup Olarak Katılacak Ekiplerin İsimlerini Jenerikte Yazması Gereklidir. Öğrenciler Yarışmaya En Fazla 2 Filmle Katılabilir, Ancak 1 Proje İle Ödül Alabilirler.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Jüri Değerlendirmesine Tabi Olacak Olan Filmler, Yarışma Sonuçlarını Duyurulacağı Jüri Toplantısı Sonucunda Belirlenecek Ve 27 Nisan 2018 Tarihinde Girne Amerikan Üniversitesinde Gerçekleştirilecek Törenle Ödüller Sahiplerini Bulacaktır.

Yarışmaya Katılacak Eserlerin Ve Kullanılacak Görsel Malzemenin Son 1 Yıl İçerisinde Çekilmiş Olması Gereklidir.

Yarışmanın Dilinin Türkçe Olmaması Halinde Türkçe Alt Yazı Uygulanmalıdır.

Halk Oylaması 9-13 Nisan 2018 Tarihleri Arasına Yapılacak.

Jüri Değerlendirmesi 15-20 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Yapılacak.

Yarışma Ödülleri:
Birinciye GAU Moldova Amerikan Üniversitesi Kampüsünde Yüzde Yüz İngilizce Hazırlık Eğitim Bursu (1 Yıl) Ve 3 Bin Türk Lirası Para Ödülü.
İkinciye GAU Moldova Amerikan Üniversitesi Kampüsünde Yüzde Yüz İngilizce Hazırlık Eğitim Bursu (1 Yıl) Ve 2 Bin Türk Lirası Para Ödülü.
Üçüncüye GAU Moldova Amerikan Üniversitesi Kampüsünde Yüzde Yüz İngilizce Hazırlık Eğitim Bursu (1 Yıl) Ve 1.500 Türk Lirası Para Ödülü

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ