01.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Fnss Askeri Kara Araçları Bilgi Yarışması

Fnss Askeri Kara Araçları Bilgi Yarışması

Fnss Askeri Kara Araçları Bilgi Yarışması

Fnss Askeri Kara Araçları Bilgi Yarışması Düzenliyor.

1.Genel Tanım
FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. (“FNSS”) tarafından, önceden www.fnss.com.tr adresinden ve FNSS sosyal medya hesaplarından ilan edilmek koşulu ile ve savunma sanayi sektörüne ilişkin soruları içeren ve 10 adet sorudan oluşan bilgi yarışması düzenlenmektedir. Söz konusu bilgi yarışması bir mal veya hizmet pazarlama amacıyla yapılmamakta olup yapılacak yarışma sonucunda gerekli şartları sağlayan yarışmacılara FNSS’nin kurumsal promosyonları arasından seçilecek hediyeler gönderilecek olduğundan 04/10/2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik”in 2/ç maddesi uyarınca Milli Piyango İdaresi kontrolüne tabii değildir.

2.Yarışma Takvimi

2.1 Duyuru:
Yarışma duyurusu ve katılım koşulları “www.fnss.com.tr” internet sitesinden ilan edilecektir. Ayrıca yarışma duyurusu FNSS’nin sosyal medya hesaplarından da paylaşılacaktır.

2.2 Kayıt:
Yarışmacılar, ön kayıtlarını gerçek isim ve soy isimleriyle “www.fnss.com.tr ” internet sitesinden yarışma tarihine kadar elektronik olarak yapabileceklerdir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

2.3 Yarışma Sonuçlarının İlanı:
Kazanan katılımcılar, yarışmanın tamamlanmasından itibaren 24 saat içerisinde, FNSS sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

3.Ödüller
10 sorunun tamamına doğru yanıt veren ilk 20 yarışmacıya, FNSS’nin belirlediği kitap, promosyon hediyelik eşya vb. ödüller takdim edilecektir.

4.Katılım Formatı

4.1 Elektronik Kayıt: Yarışma katılımcıları; yarışmanın yayınlandığı tarihten itibaren www.fnss.com.tr adresinde yer alan yarışmacı kayıt formunu elektronik olarak doldurup kayıt yaptırmalıdır. Kayıt yaptıran yarışmacıların kimliği yarışma organizasyonu tarafından gizli tutulmaktadır.

4.2 Yarışma Süresi: Her bir yarışma 12.30’da başlayıp, gece 23:59’da sona erecek ve 7 (yedi) iş günü sürecek olup, www.fnss.com.tr adresinde ve sosyal medya hesaplarında ilan edilen saatler arasında gerçekleştirilecektir. Geç katılımlar kabul edilmeyecektir.

4.3 Kişisel Verilerin Korunması: FNSS’nin Yarışmacılara ait kişisel veriler de dahil olmak üzere kendisinin elde ettiği veya kendisi ile paylaşılan birtakım kişisel verileri işlemesi ve kişisel verilerin işlenmesinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca belli usul ve şartlara tabi olması DOLAYISIYLA,

FNSS, Yarışmacıların yarışma kapsamında kendisine aktardığı veya kendisinin yarışma kapsamında elde ettiği ancak bununla sınırlı olmamak üzere tüm bilgi, belge ve özel nitelikli kişisel veri olarak kabul edilebilecek nitelikteki bilgi ve belge dahil tüm kişisel verileri, yarışma bağlamında tanımlanan hizmet ve/veya kanuni yükümlülüklerin gerektirdiği kapsamda, amacına uygun, işlendiği amaçla bağlantılı ve sınırlı olarak işlemeyi, yarışma kapsamındaki hizmetin görülmesi ve/veya kanuni yükümlülüklerin yerine getirilebilmesi için gerekli olan süre sonuna kadar muhafaza etmeyi, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde silmeyi, yok etmeyi veya anonim hale getirmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

Özel nitelikli kişisel veriler, Kanun’un 6 maddesi kapsamında kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri olarak tanımlanmış olup; FNSS her ne koşulda olursa olsun Yarışmacının kendisine aktardığı ve/veya verilen hizmet kapsamında topladığı/kaydettiği özel nitelikli Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nda belirtilen esas ve usullere uygun olarak işlemeyi taahhüt eder.

5.Genel Katılım Koşulları Ve Kurallar

5.1 Ödül Takdimi:
Ödüller tüm soruları doğru cevaplayan ilk 20 kişi göz önünde bulundurularak takdim edilecek olup, kazanan katılımcıların adresine kargo ile FNSS tarafından gönderilecektir.

5.2 Yarışmaya Katılabilen Katılımcı Sayısı:
Yarışmaya sınırsız sayıda katılımcı katılabilecek olup, katılımcılar tek seferde en fazla 1 kere yarışmaya katılabilir. Yarışmacılar 18 yaşından küçük olamazlar.

5.3 Koşulların Kabulü:
Yarışmacılar www.fnss.com.tr internet sitesinden katılımcı başvurularını elektronik olarak onayladıkları andan itibaren tüm yarışma şartlarını aynen kabul etmiş olurlar.

5.4 Diskalifiye Koşulları:
Bu şartnamedeki koşulları sağlamadığı başvurudan sonra tespit edilen katılımcılar diskalifiye edilir.

6. Yarışma Sorularının İçeriği
Yarışmada sorulacak sorular, savunma sanayii alanına ilişkin olacak şekilde, objektif nitelikte, herkesin ulaşabileceği kaynaklardan erişimi mümkün olan sorulardan oluşacaktır.

7. Değerlendirme Kriterleri
Soruları eksiksiz ve doğru olarak cevaplayan yarışmacılardan, yarışmanın başlama saati esas alınarak, doğru cevapları veren, ilk 20 katılımcı kabul edilecektir. Söz konusu zamanlamanın kontrolü FNSS web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek olup; her bir yarışmacı, aynı ödül türünden sadece bir kez kazanma hakkına sahiptir. Yarışmacının aynı ödül türünün verildiği başka bir yarışmaya katılımı durumunda, kazansa dahi, ödülü kendisine takdim edilmeyecek olup, bir sonraki sırada yer alan yarışmacıya takdim edilecektir.
Soruların tamamını doğru yanıtlayan 20 yarışmacı sayısına erişilemediği takdirde, bu sayıya en yakın ve en kısa sürede doğru cevabı veren yarışmacılar ödül almaya hak kazanacaktır.

8. Yarışma Sonuçlarının İlanı
Yarışmayı kazanan yarışmacıların ilanı ve yarışmada sorulan soruların cevapları her bir yarışmanın tamamlanmasından itibaren 24 saat içerisinde, FNSS web sitesinde ve FNSS sosyal medya hesaplarında eş zamanlı olarak ilan edilecektir.

Başvuru İçin Tıklayın.
https://twitter.com/FNSS_Savunma/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ