17.09.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ermenek Ve Çevresi Vakfı Burs Başvurusu Başladı

Ermenek Ve Çevresi Vakfı Burs Başvurusu Başladı

Ermenek Ve Çevresi Vakfı Burs Başvurusu 2021-2022

Ermenek Ve Çevresi Vakfı Burs Başvuruları Vakfın Resmi Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılacak. Burs Sonuçları Aralık Ayında Açıklanacak.

Ermenek Ve Çevresi Kültür Ve Sosyal Dayanışma Vakfı Burslarına Başvurular Sadece Online Olarak Alınacak Olup Posta, Kargo, Faks Ve Benzeri Yollarda Yapılan Başvurular Dikkate Alınmayacaktır.

İletişim Bilgileri: Bostancı Mahallesi Emin Ali Paşa Caddesi Zeynep Apartmanı No: 120/7 Kadıköy İstanbul
Telefon: 0 216 409 14 10
E-Posta: info@ercevvakfi.com

Vakfımız sadece, ERMENEK, SARIVELİLER VE BAŞYAYLA ilçeleri nüfusuna kayıtlı, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bir devlet üniversitesini veya yüzde yüz burslu olmak koşuluyla yurt içindeki bir Vakıf Üniversitesinin 4 yıllık bir bölümünü kazananlara burs vermektedir.

Vakfımız, üniversitelerin ara sınıfında okuyanlara burs vermemektedir. Bu nedenle, ara sınıfta okuyanlar burs başvurusunda bulunsa bile değerlendirmede dikkate alınmayacaktır.

Sponsorlu

Ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine burs verilmemektedir.

Ayrıca Konya ve Ankara´da bir okula kayıt hakkı kazananlara da Vakfımızca burs verilmemektedir. Bu öğrencilerimiz kayıt yaptırdıkları yerde bulunan Konya veya Ankara Ermenekliler Derneğine başvuracaklardır.

2021-2022 yılı için Ahmet-Nezahat Keleşoğlu Vakfından burs almaya hak kazanmış olmamak.

Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçeleri nüfusuna kayıtlı olmayanların başvuruları kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurular sadece internet sitemiz üzerinden yapılacaktır.

Burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerimizin, web sitemizin ana sayfasındaki “Burs Başvurusu” bölümünden ulaşacakları başvuru formunu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

Geçen yıl ERÇEV’den burs alan öğrenciler yeniden burs başvurusu yapmayacaktır. Bu öğrenciler sadece yeni tarihli transkript ve öğrenci belgelerini 01 Ekim-30 Ekim 2020 tarihleri arasında posta veya kargo ile Vakfımızın İstanbul’daki merkezine göndereceklerdir. Bu belgeleri belirtilen tarihte göndermeyenlerin ve transkriptlerinde birden fazla başarısız dersi olanların bursu kesilecektir.

Burs Başvuru Formundaki tüm alanları doldurmayan yada gerçek olmayan bilgiler yazanların başvuru formu değerlendirmeye alınmayacaktır.

Burs Veren Diğer Vakıflar İçin Tıklayın.

Başvuru Koşulları:
ERMENEK, SARIVELİLER VE BAŞYAYLA ilçeleri nüfusuna kayıtlı olmak,
Dört yıllık bir fakülte veya yüksek okulu (Konya ve Ankara dışında) kazanmış ve kayıt yaptırmış olmak,
Daha önce ERÇEV´den burs alıp bursu kesilmemiş olmak,
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bir devlet üniversitesini veya yüzde yüz burslu olmak koşuluyla yurt içinde bulunan bir Vakıf Üniversitesini kazanmış olmak,
2020-2021 yılından itibaren Ahmet-Nezahat Keleşoğlu Vakfından burs almaya hak kazanmış olmamak, (Önceki yıllarda her iki Vakıftan da burs alanlar, ERÇEV’den burs almaya devam edeceklerdir.)
Üniversitelerin ara sınıfında olmamak,(Vakmız sadece 2021 yılında üniversite sınavını kazananlara burs vermektedir.)
Maddi olanakları yetersiz olmak,
Başarılı olmak,
Çağdaş değerlere ve yaşam anlayışına sahip olmak,
Sabıka kaydı olmamak.

Öncelikler:
Anne ve/veya baba vefat,
Şehit ve gazi çocukları,
İstanbul’da öğrenim görenler,
Başarılı olanlar,
Burs müracatını yaptığı yılda, ilk defa bir lisans programına yerleşenler.

Başvuru Şekli:
Burs başvurusu web sitemiz üzerinden yapılacaktır. Vakfımızın web sitesi üzerinden başvurut yapmayıp, belgelerini elden veya posta yoluyla gönderenlerin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Burs almak isteyen yüksek öğretim öğrencileri Vakfımızın WEB sitesinde yer alan burs başvurusu bölümünden burs başvurusu formunu doldurarak müracaatlarını yapabilirler.

Başvuru Zamanı:
Başvurular 01 – 30 Eylül tarihleri arasında Vakfımızın Web sitesi üzerinden yapılır. Elden veya posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye tabi tutulmazlar. Sonuçlar Aralık ayı içerisinde internet sitemizden, mesaj veya telefonla duyurulur. Burs başvurusu uygun bulunanlardan aşağıda yazılı belgeler istenir.

Burs Başvurusu 1 Eylül 2021 İle 30 Eylül 2021 Arasında Alınacak.

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. HÜSEYİN ŞAYIR dedi ki:

    benim adım hüseyin şayır istanbul k.çekmece de ikamet ediyorum emekliyim bütcem asgari altında lütfen yardımcı olunuz kızım universite oglum için ise burs talep ediyorum cep 0564+67456323

BİR YORUM YAZ