<style>.lazy{display:none}</style>
30.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Energo-Pro 22 Mart Dünya Su Günü Afiş Yarışması

Energo-Pro 22 Mart Dünya Su Günü Afiş Yarışması

Energo-Pro 22 Mart Dünya Su Günü Afiş Yarışması

Energo-Pro 22 Mart Dünya Su Günü Afiş Yarışması Düzenliyor. Yarışma Profesyonel Ve Amatör Tüm Katılımcılara Açıktır. Ödülü Yarışmaya Başvurular E-Posta Yolu İle Alınacak.

Yarışma Ödülleri
Ödül Töreni, 22 Mart 2023 Tarihinde Ankara’da Yapılacak Olup Ödül Sahiplerinin Havayolu İle Ulaşımları Ve 5 Yıldızlı Otelde 1 Günlük Konaklamaları Energo-Pro Türkiye Tarafından Sağlanacaktır.

Birincilik Ödülü 30 Bin Türk Lirası Artı Plaket
İkincilik Ödülü 20 Bin Türk Lirası Artı Plaket
Üçüncülük Ödülü 10 Bin Türk Lirası Artı Plaket

Dereceye Girenlerin Dışında Uygun Görülen Eser Sahipleri; Teşvik İçin Mansiyon Plaketi İle Ödüllendirilebilecektir.

Yarışma Konusu
Su Tasarrufu

Ads

Amaç
Energo-Pro Türkiye tarafından 22 Mart Dünya Su Günü vesilesiyle “Su Tasarrufu” konulu afiş yarışması düzenlenecektir. Bu yarışma ile konunun öneminin gençler tarafından vurgulanması ve toplumun bilinç düzeyinin arttırılması hedeflenmektedir. Dereceye girecek eserler, Energo-Pro’ nun katılacağı fuarlarda, internet sitesinde ve etkinliklerde sergilenerek bu bilincin topluma aktarılması amacıyla da kullanılacaktır.

Katılım Koşulları
1. Yarışma değerlendirme komitesi dışında tüm profesyonel ve amatör katılımcılara açıktır. Yarışmaya her katılımcı en çok 2 adet afiş çalışmasıyla katılabilir.

2. Yapılacak afiş çalışmaları 50×70 cm ebadında dik olacaktır. Söz konusu ölçü dışında yapılan afişler değerlendirmeye alınmayacaktır.

3. Afişlerin hazırlanmasında; bilgisayar ortamında grafik tasarım çalışmaları, vb. kullanılması zorunludur.

4. Afişler en az 300 DPI çözünürlükte ve CMYK (4 renk) hazırlanacak olup afişlerin basılı hali Ankara’ da bulunan Energo-Pro Türkiye Merkez Ofisine gönderilecektir. İlaveten, afişin proje ve JPEG halleri e-posta yolu ile turkey@energo-pro.com adresine gönderilecektir.

5. Katılımcı, daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış ya da sergilenmemiş, afişin tamamı veya bir bölümü kopya edilmemiş, yayın içerisinde yer almamış eserleriyle katılabilir.

6. Afiş çalışmaları üzerinde “Energo-Pro Logosu” mutlaka yer alacaktır. Katılımcılar Energo-Pro logosunun orijinalini www.energo-pro.com.tr internet adresine girerek temin edebilirler. Ayrıca katılımcı konu bütünlüğüne bağlı olarak kendisinin belirlediği sloganı da afiş üzerine işleyebilir. Afiş çalışmalarının üzerinde katılımcının ismi ve imzası kesinlikle bulunmayacaktır. Ancak her afiş çalışmasının arkasında katılımcının adı soyadı, açık adresi ve ulaşılabilecek telefonları yazılacaktır.

7. Afiş, paspartu ve çerçeve yapılmadan, sertleştirilmiş ambalajlarda paketlenerek gönderilmelidir. Ücretleri yarışmacılar tarafından ödenecek olan posta ya da kargo ile gönderim sırasında doğabilecek zararlardan ve gecikmelerden Energo-Pro Türkiye sorumlu olmayacaktır.

Değerlendirme
Afişler 24.02.2023 tarihine kadar Energo-Pro Türkiye Merkez Ofisine gönderilecektir. Bu tarihten sonra gelecek çalışmalar değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirme Energo-Pro Türkiye tarafından oluşturulacak değerlendirme komitesi tarafından yapılarak, birinci, ikinci ve üçüncü olan eserler seçilecektir.

Telif Ve Fikri Mülkiyet Hakkı
Yarışmada ödül alan ve sergileme amacıyla seçilen afişler iade edilmeyecek, baskı ve kopyaları, bütün telif haklarıyla Energo-Pro Türkiye tarafından satın alınmış gibi işlem görecektir.

Katılımcı, yarışmaya gönderdiği afişlerin kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerini aldığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır. Eseri ödül alan veya sergilemeye değer bulunan katılımcılardan, bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan bu yarışma ile elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır.

Energo-Pro Türkiye, ödüle ya da sergilenmeye değer bulunan afişlerin orijinalini ve üzerinde değişiklik yapılmış halini; internet sitesi, kongre, seminer, sempozyum, fuar vb. eğitim ve tanıtım faaliyetlerinde ayrıca afiş, katalog, broşür, ilan panoları, billboard vb. her türlü tanıtım malzemelerinde kullanma ve sergileme, yazılı ve görsel medyada yayınlama hakkı da dahil olmak üzere, afiş sahibinin ismi ile birlikte 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan tüm telif haklarına sahip olacaktır.

Afişlerin İadesi
Yarışmada ödül alan ve sergileme amacıyla seçilen afişlerin dışındaki dereceye giremeyenlerin iadesi;
İstek halinde 03.04.2023 tarihinden itibaren 15 gün içinde, Energo-Pro Türkiye ofisinden elden ya da dilekçe karşılığı ücreti yarışmacı tarafından ödenecek posta veya kargo ile geri alınabilir, bu tarihler arası teslim alınmayan eserler hakkında mesuliyet kabul edilmeyecektir.

Adres
Energo-Pro Türkiye Merkez Ofisi
Çukurambar Mahallesi 1480. Sokak Besa Kule No:2 A Blok Kat:12 06510 Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 468 00 57
Faks: 0 312 468 00 67

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ