23.09.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

DSİ Dünya Su Günü Resim Ve Kompozisyon Yarışması

DSİ Dünya Su Günü Resim Ve Kompozisyon Yarışması

DSİ Dünya Su Günü Resim Ve Kompozisyon Yarışması 2020

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü DSİ Dünya Su Günü Resim Ve Kompozisyon Yarışması Konusu Su Ve İklim Değişikliği. Devlet Su İşleri Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Ödüllü Resim Ve Kompozisyon Yarışmasına Ortaokulların 7 Ve 8 Sınıf Öğrencileri Katılabilir.

Eserler Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğüne Teslim Edilecek.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 2.500 Türk Lirası Artı Plaket
İkincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası Artı Plaket
Üçüncülük Ödülü 1.500 Türk Lirası Artı Plaket

Dsi Dünya Su Günü Kompozisyon Yarışması

Katılım Koşulları

Sponsorlu Bağlantılar

• Ortaokulların 7. Ve 8. Sınıf Öğrencileri Katılabilir.
• Kompozisyonlar A4 Boyutundaki Düz Beyaz Kağıda Yazım Kurullarına Uygun, Okunaklı Bir El Yazısıyla Veya Bilgisayarla Times New Roman Yazı Karakterinde, 12 Punto Büyüklüğünde Ve Bir Sayfayı Geçmeyecek Şekilde Yazılmış Olacaktır.
• Sayfanın Sol Alt Köşesinde Öğrencinin Adı Soyadı, Okulu, Sınıfı, Numarası, Ulaşılabilecek Okul Telefonu Ve Adresi, Velinin Ve Danışman Öğretmenin (Kişinin Kendi Açık Razısıyla) Cep Telefonları Mutlaka Yazılacaktır.
• İlgili Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüklerine 12 Şubat 2020 Tarihinde Kadar Gönderilmeyen Veya Bölge Müdürlüklerince Değerlendirmeye Alınmayan Kompozisyonlar, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Kabul Edilmeyecektir.
• Kompozisyonlar, Katlanmadan Ve Zarar Görmeyecek Şekilde Gönderilmeli, Ücretleri Yarışmacılar Tarafından Ödenecek Olan Posta Yada Kargo İle Gönderim Sırasında Doğabilecek Zararlardan Ve Gecikmelerden Devlet Us İşleri Genel Müdürlüğü Sorumlu Olmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi 12 Şubat 2020.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

DSİ Dünya Su Günü Resim Yarışması Başvuru Koşulları

Yarışmaya Ortaokulların 7 Ve 8. Sınıf Öğrencileri Katılabilir.
Resimler, A3 (29,5cm X 42cm) Resim Kağıdına Pastel Boya, Sulu Boya Ve Guaj Boya Tekniği İle Yapılacak. Bunların Haricindeki Ölçü Ve Tekniklerle Yapılan Çalışmalar Değerlendirilmeye Alınmaz.
Resimlerin Arka Yüzüne Öğrenci Ve Resim Öğretmeninin Adı Ve Soyadı, Okulu, Sınıfı, Numarası, Okul Adresi Ve Telefonu, Velinin Veya Danışman Öğretmenin (Kişinin Kendi Açık Rızasıyla) Cep Telefonu Yazılacak.
Katılımcı, Daha Önce Her Hangi Bir Yarışmada Ödül Almamış Yada Sergilenmemiş, Resimlerin Tamamı Yada Bir Bölümü Kopya Edilmemiş, Yardım Alınmamış Eserler İle Katılabilir.
Resim, Paspartu Ve Çerçeve Yapılmadan, Sertleştirilmiş Ambalajlarda Paketlenerek Gönderilmeli, Ücretleri Yarışmacılar Tarafından Ödenecek Olan Posta Yada Kargo İle Gönderim Esnasında Doğabilecek Zararlardan Gecikmelerden Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Sorumlu Olmayacaktır.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 2.500 Türk Lirası Artı Plaket
İkincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası Artı Plaket
Üçüncülük Ödülü 1.500 Türk Lirası Artı Plaket
Dereceye Girenlerin Dışında Uygun Görülen Eser Sahiplerine Teşvik İçin Mansiyon Plaketi İle Ödüllendirilebilecektir.

Resim Yarışması Şartnamesi İçin Tıklayın.

DSİ Bölge Müdürlükleri İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Efsun sahra dedi ki:

    Çok güzel bir şeymiş

BİR YORUM YAZ