19.02.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ders De Çalışırım Yemek De Yaparım Tarif Yarışması

Ders De Çalışırım Yemek De Yaparım Tarif Yarışması

Ders De Çalışırım Yemek De Yaparım Tarif Yarışması

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Ders De Çalışırım Yemek De Yaparım Tarif Yarışması Son Başvuru Tarihi 25 Mart 2019. Yarışmaya Türkiye Ve KKTC Geneli Resmi Ve Özel Lise Ve Dengi Okullarda Eğitim Gören 12. Sınıf Öğrencileri Katılabilir. KKTC Finali 16 Nisan 2019 Tarihinde Yapılacak.

Yarışma İçeriği
Yarışma Katılımcısı Bir Tatlı, Bir Ana Yemek Olmak Üzere En Fazla 2 Farklı Kategoride Katılabilir.

Başvurular 25 Mart 2019 Tarihine Kadar http://www.ciu.edu.tr/tarifinle-yaris/ Adresi Yada tarifinleyaris@ciu.edu.tr E-Posta Adresi Üzerinden Yapılabilir.

Ana Yemek Ve Tatlı Olmak Üzere 2 Kategoride Online Başvuru İle Üniversitenin İlgili Birimine Gönderilecek Tarifler Ve Görseller İlk Aşamada Turizm Ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Aşçılık Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Bölümü Hocaları Tarafından Değerlendirilerek Her Kategori İçin 20’şer Tarif Seçilecek. Seçilen 40 Tarif Sosyal Medya Üzerinde Halk Oylamasına Sunulacak.

Yarışmacılar Başvurusunu Yapacağı Tarifin Malzeme Ölçüsünü, Yapılışını Ve Bir Görselini Paylaşmak İle Yükümlüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Yarışmacının Tarifin Görselini Sosyal Medya Hesapları (Facebook, Twitter Ve Instagram) Üzerinde Üniversitenin Resmi Hesabını Etiketleyerek Ve Üniversitenin Belirlediği Hashtag İle Paylaşması Gerekmektedir.

Ana Yemek Ve Tatlı Olmak Üzere İki Kategori Üzerinden Yapılacak Online Başvurular Turizm Ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Aşçılık – Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Bölümü Hocaları Tarafından Değerlendirilerek, Her Kategori İçin 20’şer Tarif Seçilecektir. Seçilen 40 Tarif, Sosyal Medya Üzerinden Halk Oylamasına Sunulacaktır.

29 Mart – 5 Nisan 2019 Tarihleri Arasında Yapılacak Sosyal Medya Halk Oylamalarının Sonucu 8 Nisan 2019 Tarihinde Finalistler Belirlenerek Duyurusu Yapılacaktır. Tatlı Ve Ana Yemek Olarak İki Kategoride 8’er Finalist Yarışacaktır.

Finalistler 16 Nisan 2019 Tarihinde Turizm Ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Mutfağında Siz Değerli Jüri Üyelerinin Önünde Yarışacak Ve Değerlendirmeniz Sonucunda Her 2 Kategoride De Birinci, İkinci Ve Üçüncü Ve Dördüncü Tarifler Seçilecek.

Her 2 Kategori İçin Yarışma Ödülleri

Birinciye Yüzde Yüz Eğitim İndirimi
İkinciye Yüzde 75 Eğitim İndirimi
Üçüncüye Yüzde 50 Eğitim İndirimi
Yarı Finalistlere Yüzde 25 Eğitim İndirimi

Yarışmada Derece Alan Öğrenciler ÖSYS Kontenjan Kılavuzunda Belirtilen Ücretli Her Hangi (Hukuk Ve Eczacılık Hariç) Bir Programı Seçmeleri Ve Yerleşmeleri Durumunda Normal Eğitim Süresince Verilecek Ödüller Yukarıda Belirtilmiştir.

Yarışmaya Başvuru İçin Tıklayın.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ