26.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Bursu

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Bursu

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Bursu

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Burs Başvurusu Online Olarak Alınacak.
Burs Sadece Trabzon Dernekpazarı İlçesi Nüfusuna Kayıtla Öğrencilere Verilmektedir.

Eskiden burs alan öğrenciler dahil herkes başvurusunu Yenileyecektir. Başvuruda Bulunmayan Burs Talep Etmiyor Anlamına Gelmektedir Ve Geçen Yıl Burs Alıyor Olsa Bile Bu Yıl Değerlendirmeye Alınmayacaktır.

İletişim Bilgileri: Haznedar Mahallesi Kınalı Caddesi Seyran Sokak No: 2/5 Güngören İstanbul

Eskiden burs alan öğrenciler dahil herkes başvurusunu online olarak yapacaktır. Başvuruda bulunmayan burs talep etmiyor anlamına gelmektedir ve geçen yıl burs alıyor olsa bile bu yıl değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuruların tamamı www.onlineburs.com adresinden yapılıp istenen belgeler de bu adres üzerinden yüklenecektir. Elden veya kargo ile gönderilen belgeler başvuru olarak değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlk defa başvuru yapanlar sitede “kayıt olun” butonundan ilerleyeceklerdir. Eski bursiyerler ise daha önce girdikleri e-mail ve şifreleri girerek devam edeceklerdir. Başvuruların bilgisayar kullanılarak yapılması önerilmektedir, cep telefonu ile yapılan başvurularda bir takım problemlerle karşılaşılmaktadır. İrtibat kurmak için 0543 961 13 61 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Sponsorlu

Doldurulacak formda beyana güven esas olacaktır. Öğrencilerimizin kendileri ile alakalı doldurduğu bilgiler kendi köylerindeki bilirkişilerle de istişare edildikten sonra vakfın bütçesi ve ihtiyaç sahiplerinin de durumu göz önüne alınarak değerlendirmeler yapılacaktır. Öğrencilerle de mülakat yapılması planlanmakta olup bilahare kendilerine tarih bildirilecektir.

23 Eylül – 25 Ekim 2021 tarihleri arasında devam edecek olan başvurular değerlendirildikten sonra 8 ay boyunca aylık 150 lira olarak verilecek ve toplamda bir yıllık bursu tutarı 1200 lira olacaktır. İlk burs taksidinin Kasım ayının ilk haftasında öğrencilerin hesaplarına aktarılması planlanmaktadır. Sonraki ödemelerin de her ayın ilk cuması olması planlanıyor.

Burs Başvurusu 23 Eylül 2021 İle 25 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Alınacak.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ