21.09.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Bursu

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Bursu

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Bursu

Dernekpazarı Köyleri Kültür Ve Dayanışma Vakfı Burs Başvurusu Online Olarak Alınacak.
Burs Sadece Trabzon Dernekpazarı İlçesi Nüfusuna Kayıtla Öğrencilere Verilmektedir.

Eskiden burs alan öğrenciler dahil herkes başvurusunu Yenileyecektir. Başvuruda Bulunmayan Burs Talep Etmiyor Anlamına Gelmektedir Ve Geçen Yıl Burs Alıyor Olsa Bile Bu Yıl Değerlendirmeye Alınmayacaktır.

Doldurulacak Formda Beyana Güven Esas Olacaktır. Öğrencilerimizin Kendileri İle Alakalı Doldurduğu Bilgiler Kendi Köylerindeki Bilirkişilerle De İstişare Edildikten Sonra Vakfın Bütçesi Ve İhtiyaç Sahiplerinin De Durumu Göz Önüne Alınarak Değerlendirmeler Yapılacaktır. Öğrencilerle De Mülakat Yapılması Planlanmakta Olup Bilahare Kendilerine Tarih Bildirilecektir.

2020 – 2021 Eğitim Öğretim Yılı Üniversite Öğrencileri İçin Burs Başvuruları burs.dkv.com.tr adresinden Yapılacak.

İletişim Bilgileri: Haznedar Mahallesi Kınalı Caddesi Seyran Sokak No: 2/5 Güngören İstanbul

Sponsorlu

Burs Üniversite Öğrencileri Verilecektir. Başvuranların Doldurdukları Formadaki Beyanları Kendi Köylerindeki Bilirkişilerle İstişare Edildikten Sonra İhtiyaç Sahibi Olan Öğrencilere Yapılacak Mülakat İle Burs Verilecektir.

Eskiden burs alan öğrenciler dahil herkes başvurusunu yenileyecektir. Başvuruda bulunmamak burs talep etmiyor anlamına gelmektedir ve geçen yıl burs alıyor olsa bile bu yıl değerlendirmeye alınmayacaktır. Burs başvuruları ve istenilen evraklar site üzerinden gönderilecektir. Elden, posta veya kargo ile evrak kabul edilmeyecektir.

Doldurulacak formda beyana güven esas olacaktır. Öğrencilerimizin kendileri ile alakalı doldurduğu bilgiler kendi köylerindeki bilirkişilerle de istişare edildikten sonra vakfın bütçesi ve ihtiyaç sahiplerinin de durumu göz önüne alınarak değerlendirmeler yapılacaktır. 5 Ekim – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında devam edecek olan başvurular değerlendirildikten sonra ilk burs taksitin Kasım ayı içinde öğrencilerin hesaplarına aktarılması planlanmaktadır. Sonraki ödemelerin her ayın ilk cuması olması planlanıyor.

Son Başvuru 31 Ekim 2020.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ